Resmi açıklamayı okuyun

Okulumuz, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmak için öğrencilere kaliteli dil eğitimi vermeye çalışmaktadır. 2007'de kurulan ACE şu anda Downtown Los Angeles, Hollywood, Santa Monica ve Glendale'de komşu Los Angeles'taki Koreatown'da bulunuyor. Kampüste öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde yerine getirmek için ek kaynaklar sağlamak üzere beş derslik ve bir bilgisayar laboratuarı bulunur.

Özellikle ACE'nin görevi şudur:

öğrencilere akademik, profesyonel ve kişisel takipçiliği için ihtiyaç duydukları İngilizce dilini ve test etme becerilerini geliştirebilecekleri, öğrenci merkezli bir öğrenim ortamında test hazırlığı da dahil olmak üzere yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimini sağlamak.

ACE'nin öğrencilere yönelik çok sayıda hedefi arasında şunlar vardır:

  • Eğitimle ilgili, güncel, yüksek kalitede ve açıkça etkili olan test hazırlığı da dahil olmak üzere İngilizce eğitim programları sunmak.
  • Öğrencileri, İngilizce dillerini ve sınav yapma becerilerini geliştirmeye teşvik edecek nitelikte ve kendinden motive edilmiş öğretim görevlileri ile çalışmak.
  • Yüksek öğrenci memnuniyeti için uygun öğrenci hizmetleri de dahil olmak üzere, öğrenci merkezli, pozitif ve iyi donanımlı öğrenme ortamlarını sürdürmek.
  • Öğrencilerin akademik, mesleki ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmeleri için sistematik, etkili ve ölçülebilir değerlendirme sistemlerini yönetmek.
  • Test hazırlığı da dahil olmak üzere yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi için öğrenci merkezli stratejik iş planları oluşturmak.
  • Yaş, ırk, etnik köken, cinsiyet, cinsel yönelim veya din temelinin daha azı konusunda eşit öğrenim fırsatları sunmak.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Adams College of English

ESL Konuşma Orta Konuşma Yönetimi ve Vurgulama Azaltma (CMAR) dersinin amacı, öğrencilerin aksan indirgeme ilkeleri ve konuşma stratejileri boyunca fikirler, fikirler ve ... [+]

ESL Konuşma Orta Düzey

Pazartesiden cumaya 1:10 - 17:10

Salı, Çarşamba 08:30 - 17:10, Cuma 1:10 - 5:10

ESL Konuşma Orta Konuşma Yönetimi ve Vurgulama Azaltma (CMAR) dersinin amacı, öğrencilerin aksan indirgeme ilkeleri ve konuşma stratejileri boyunca fikirler, fikirler ve gerçekler ifade eden iletişimsel stratejiler aracılığıyla iletişim yeteneklerini gösterebilmeleri için verilmektedir.

ESL Conversation Intermediate Idioms (ESL Konuşma Orta Düzey Deyimler) dersinin amacı, öğrencilerin İngilizce konuşmada deyimler ve gayrı resmi ifadeleri kullanabilmeleridir. Sınıf öğretimi ile amaç, öğrencilerin günlük deyimler ve İngilizce konuşmaları içine deyimler ve gayri resmi konuşmayı yetkili bir şekilde güvenle kullanabilmelerini, uygulayabilmelerini ve gösterebilmelerini sağlamaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 44 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Adams College of English

ESL Başlangıç ​​Okuma, Vocabulary, Grammar (RVG) dersinin amacı, temel okuma, yazma, kelime bilgisi ve gramer becerileri geliştirmektir. Bu ders öğrencilere okuma anlama ... [+]

ESL Başlangıç

Pazartesi-cuma 09: 00-12: 36

ESL Başlangıç ​​Okuma, Vocabulary, Grammar (RVG) dersinin amacı, temel okuma, yazma, kelime bilgisi ve gramer becerileri geliştirmektir. Bu ders öğrencilere okuma anlama alıştırmalarını tanıtacak ve temel yazılı becerileri geliştirecektir. Bu ders aynı zamanda öğrenci kelime dağarcıklarını arttırmak ve dilbilgisi yapılarını tanımaya yöneliktir. Bu ders, ACE'deki ESL programı ile ilerleme için gerekli başlangıç ​​ESL becerilerini göstermek için öğrenci yeteneklerini tanıtacak ve geliştirecektir.

ESL Başlangıç ​​Dinleme, Konuşma, Konuşma (LSC) dersinin amacı, iletişimsel yetenekleri İngilizce olarak geliştirmek ve göstermek için temel dinleme, konuşma, telaffuz becerilerini geliştirmek ve kullanmaktır. Bu ders, öğrencilerin çeşitli konularda konuşmalar yaparken ifade, kelime dağarcığı, telaffuz teknikleri ve konuşmada doğru gramer kullanarak etkileşimde bulunmak ve bilgi dinleme yeteneğini geliştirmek için tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 44 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Adams College of English

TOEFL iBT Test Hazırlık dersinin amacı, öğrencileri, TOEFL iBT sınavlarını uygulamaya ve sonunda öğrencilerin belirli şartları sağlayan bir TOEFL sınav puanı sağlamasını ... [+]

Pazartesiden cumaya 09:00 - 13:00

TOEFL iBT Test Hazırlık dersinin amacı, öğrencileri, TOEFL iBT sınavlarını uygulamaya ve sonunda öğrencilerin belirli şartları sağlayan bir TOEFL sınav puanı sağlamasını gerektiren akredite bir üniversiteye kabul veya transfer için resmi TOEFL iBT testine hazırlamaktır. o eğitim kurumuna kayıt için.

Bu test hazırlık kursu TOEFL iBT sınavının okuma, yazma, dinleme ve konuşma bölümlerini tanıtır, geliştirir, geliştirir ve gösterir. Öğrenciler, TOEFL iBT testinin dil becerilerine hazırlanmak için kurs boyunca pratik testleri alırlar. Bu ders öğrencilere TOEFL iBT sınavında tatmin edici puanlar elde etmek için gereken güven ve dilsel fonksiyonları sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 44 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku