Adams College of English

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Okulumuz, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmak için öğrencilere kaliteli dil eğitimi vermeye çalışmaktadır. 2007'de kurulan ACE şu anda Downtown Los Angeles, Hollywood, Santa Monica ve Glendale'de komşu Los Angeles'taki Koreatown'da bulunuyor. Kampüste öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde yerine getirmek için ek kaynaklar sağlamak üzere beş derslik ve bir bilgisayar laboratuarı bulunur.

Özellikle ACE'nin görevi şudur:

öğrencilere akademik, profesyonel ve kişisel takipçiliği için ihtiyaç duydukları İngilizce dilini ve test etme becerilerini geliştirebilecekleri, öğrenci merkezli bir öğrenim ortamında test hazırlığı da dahil olmak üzere yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimini sağlamak.

ACE'nin öğrencilere yönelik çok sayıda hedefi arasında şunlar vardır:

  • Eğitimle ilgili, güncel, yüksek kalitede ve açıkça etkili olan test hazırlığı da dahil olmak üzere İngilizce eğitim programları sunmak.
  • Öğrencileri, İngilizce dillerini ve sınav yapma becerilerini geliştirmeye teşvik edecek nitelikte ve kendinden motive edilmiş öğretim görevlileri ile çalışmak.
  • Yüksek öğrenci memnuniyeti için uygun öğrenci hizmetleri de dahil olmak üzere, öğrenci merkezli, pozitif ve iyi donanımlı öğrenme ortamlarını sürdürmek.
  • Öğrencilerin akademik, mesleki ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmeleri için sistematik, etkili ve ölçülebilir değerlendirme sistemlerini yönetmek.
  • Test hazırlığı da dahil olmak üzere yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi için öğrenci merkezli stratejik iş planları oluşturmak.
  • Yaş, ırk, etnik köken, cinsiyet, cinsel yönelim veya din temelinin daha azı konusunda eşit öğrenim fırsatları sunmak.

Konumlar

Los Angeles

Address
3700 Wilshire Blvd. Suite 985
CA 90010 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri