Alaska Bible College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biri bir keresinde, "Karakter, kimse bakmadığında sen olduğun kişidir!" Dedi. Alaska Bible College , liderleri İsa'ya benzer karakterlerle eğitmeye kararlıyız. Son 50 yıldır bunu yapmaya çalışıyoruz! Alaska Bible College öğrenci olmayı düşündüğünüz için çok heyecanlıyım. Size söz verebilirim, Alaska Bible College seçerseniz, ömür boyu bir macera seçmiş olacaksınız.

Alaska Bible College , İsa benzeri karakterin önemli olduğuna inanıyoruz. Müfredatımız ve öğrenci yaşamımız, her öğrenciyi Rab'be, O'nun Sözüne ve kilisesine aşık olmaya teşvik eder. Güzel Palmer, Alaska'nın merkezinde yer alan ve dünyada eşi benzeri olmayan dağ manzaralarıyla çevrili, her gün sizi seven ve O'nunla yakın bir şekilde yaşamayı özleyen Tanrı'ya ibadet etmeye teşvik edileceksiniz.

Alaska'daki tek onaylı dört yıllık İncil kolejiyiz! Bu nedenle, Alaska'daki maceramıza katılmayı seçerseniz, sizi hayatınızın geri kalanında Tanrı'ya bütünlükle hizmet etmeye hazırlayacak yüksek kaliteli bir İncil, teolojik ve hizmete dayalı bir eğitim alacaksınız. Ayrıca, Alaska Bible College Mesih benzeri bir karakterle eğitildikten sonra görev alanında, yerel kilisede veya Tanrı'nın sahip olduğu meslekte tam zamanlı hizmette bütünlükle liderlik eden uzun bir hizmetkâr liderler listesine katılacaksınız. sağlanan.

Konumlar

Palmer

Address
East Elmwood Avenue,248
99645 Palmer, Alaska, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin