Albany Technical College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Georgia Georgia'da bulunan Technical College System'in bir birimi olan Albany Technical College ( ATC ), geleneksel, çevrimiçi ve özelleştirilmiş iş çözümleri dahil olmak üzere endüstri odaklı öğretim ve öğrenim yaklaşımlarını kullanarak, bireyleri dinamik ve gelişen iş gücü ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlar. Kolej, program tamamlama kriterlerini karşılayan öğrencilere Teknik Kredi, Diploma ve Önlisans diplomaları verir. Albany Technical College , kendi kendine yeterliliği, ekonomik kalkınmayı ve topluluk büyümesini ve sürdürülebilirliğini teşvik eden yüksek öğrenim ve yaşam boyu öğrenme fırsatları sağlamaya kendini adamış iki yıllık bir kamu kurumudur.

Albany Technical College tüm mezunlara garanti vermektedir. Program standartlarını karşılamayan herhangi bir mezun, mezun veya işveren için hiçbir ücret alınmadan yeniden eğitilir. Tüm mezunlar, Albany Technical College Kariyer Hizmetleri bölümünden outplacement hizmetleri alırlar. Her öğrenci bir istihdam portföyü geliştirir ve çoğu mezun, mezun olmadan önce ilgili programları için bir Bitirme Projesi tamamlar.

Albany Technical College başarısını, Kolej'in misyonuna uygun olarak öğrenci başarısı açısından değerlendirir. CPTC, öğrenci başarısı için yıllık hedefler belirler ve halkı bu hedefler ve Kolej'in bunlara ulaşmadaki başarısı hakkında bilgilendirmeye kararlıdır. İncelenen kriterler, saklama oranı, mezuniyet oranı ve kayıt verilerini içerir.

Konumlar

Albany

Address
South Slappey Boulevard,1704
31701 Albany, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Cuthbert

Address
Georgia 50,241
39840 Cuthbert, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: