Albion College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Albion College , kendini akademik mükemmelliğe adamış bir lisans, liberal sanat kurumudur. Öğrenme merkezliyiz ve değerli öğrenmenin sınıf içinde ve dışında, kampüs içinde ve dışında gerçekleştiğinin farkındayız. Öğrencileri eleştirel düşünceyi eyleme dönüştürmeye hazırlıyoruz.

Albion College , liberal sanat geleneğindeki akademik mükemmelliği, öğrenme merkezli bağlılığı ve geleceğe yönelik bakış açısıyla ulusal olarak tanınmaktadır. Kolej, öğrencileri insani ve küresel durumu iyileştirmek için sorunları tahmin etmeye, çözmeye ve önlemeye hazırlayan bir liderdir. Kolej, öğrencileri bilgi yaratma ve işleme konusunda yoğunlaştırır ve toplumsal değişimin yetenekli mimarlarını, aktif vatandaşları ve geleceğin liderlerini mezun eder.

Albion College sanat ve bilimlerde liberal eğitime bağlıdır. Böylesi bir eğitimin, bireyleri mantıklı, hayal gücüne dayalı ve insanca düşünmenin verdiği güven ve zevkle zenginleştirilmiş yapıcı amaç ve başarı yaşamaları için güçlendirdiğine inanıyoruz. Bu vizyonun ışığında, bir yerleşim ortamında merak, yaratıcılık, muhalefet ve çeşitlilik sergileyen ve ödüllendiren destekleyici, entelektüel olarak uyarıcı bir topluluk oluşturmaya ve sürdürmeye çalışıyoruz.

Bir Albion College eğitimi, öğrencilere klasik analiz, yorumlama ve tartışma biçimlerini tanıtır, fiziksel dünyanın doğasına ilişkin bilimsel araştırmayı, çağdaş tartışmaların kalıcı sorularla ilgili tarihsel ancak sürekli bir diyalogdan nasıl türediğini ve genişlettiğini gösterir.

Albion College , öğrencileri kültürel miraslarına odaklanan, ancak küresel endişelere cevap veren sürekli sohbetlere katılmaya davet ediyoruz. Öğrencilerimizin Batılı ve diğer entelektüel ve manevi geleneklerin en güzel ifadelerine dikkat ederek kendi seslerini bulacaklarına inanıyoruz.

Öğretme ve öğrenme misyonumuzun merkezinde yer alır. Bu, fakülte akademik ve yaratıcı çabalarda üretken olsa da, birincil taahhütlerinin öğretmek olduğu - özellikle öğrencilerin entelektüel katılımını ve büyümesini teşvik etmek olduğu anlamına gelir. Albion College öğrencilerin birincil sorumluluğu, bilginin elde edildiği, eleştirel olarak değerlendirildiği ve uygun şekilde uygulandığı yöntemlerde ustalık geliştirmektir.

Konumlar

Albion

Address
East Porter Street,611
49224 Albion, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: