American Institute Of Interior Design

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Arizona, Fountain Hills'de bulunan American Institute Of Interior Design ( AIID ), İç Tasarım alanında benzersiz bir çalışma programı sunan özel bir lise sonrası kurumdur.

Misyonumuz " Zorlayıcı, ödüllendirici ve eğlenceli hızlandırılmış bir eğitim programı aracılığıyla öğrencilere İç Tasarımın dinamik alanında başarılı olmaları için gerekli bilgi ve araçları sağlamak." Eğitim, öğrencinin İç Tasarım sorunlarını çözmek için yaratıcı çözümler keşfetmeye teşvik edildiği dinamik bir ortamda sağlanır. American Institute Of Interior Design öğrenci, kişiselleştirilmiş ilgi, öğrenci katılımı ve katılımı ve yüksek akademik standartların olduğu bir atmosfer bulacaktır. Enstitü, öğrenci çalışmaları hakkında ayrıntılı geri bildirim ve eleştiri sağlar, öğretim döngüsünü kapatır ve öğrenci öğrenme deneyimini en üst düzeye çıkarır.

American Institute Of Interior Design için hızlandırılmış, pratik ve uygulamalı bir eğitim yaklaşımına inanmaktadır. American Institute Of Interior Design eğitmenlerin hepsi aktif İç Mimarlar olduğundan, konu ve eğitim güncel tasarım konularıyla ilgilidir. Eğitmenler, mümkün olan en bilgili ve verimli tasarım mezunlarını üretmeye kararlıdır ve bir öğrencinin hedeflerine ulaşıldığını görmek için kişisel zaman harcamaya isteklidir. Program hedeflerimiz, başarılı olmak ve tasarımda para kazanmak için bilgi ve becerileri öğretmektir.

American Institute Of Interior Design fakültemiz dünya standartlarında. Ekibimiz alanında uzman, eğitimli ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. İç Tasarım programındaki bir avuç seçkin eğitmenimiz, tasarım alanında ortalama 15 yıllık pratik ve öğretim deneyimine sahiptir. Tüm öğretim üyelerimiz iç mimarlar ve öğretmenler ile çalışmaktadır, böylece öğrenciler mümkün olan en güncel ve pratik iç tasarım eğitimini aldıklarından emin olabilirler.

Konumlar

Fountain Hills

Address
North Saguaro Boulevard,13014
85268 Fountain Hills, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: