American Language Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

ALA'da, sizin gücünüze ve başarılı olma kabiliyetinize inanırız. Bu nedenle her öğrenci, ALA ailesinin en önemli ve saygın parçası olarak görülüyor. Yüksek nitelikli öğretmenler ve mesleki öğrenci hizmetleri ekibimizin bakım, beslenme ve destek ağımız, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak üstün bir öğrenme ortamı sağlayacaktır. Öğretmenlerimiz her öğrenciye maksimum kişisel ilgi gösterebilmek için sınıf boyutumuzu küçük tutuyoruz.

Tüm programlarımız öğrenme gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Öğretim felsefemiz, her öğrenci için çok başarılı öğrenme çıktıları sağlamaya odaklanan, dil öğrenimi ve öğretimi için en son teorileri ve araştırmaya dayalı yaklaşımları kullanarak geliştirilmiştir.

NEDEN BİZİ TERCİH EDİLİR?

 • Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tüm ALA kampüsleri ABD Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır ve İngilizce Dil Akreditasyon Komisyonu tarafından onaylanmıştır
 • Göçmen olmayan öğrencileri kayıt ettirmek ve F-1 vize öğrencileri için Form I-20 yayınlamak için federal yasa kapsamında yetki verilmiştir.
 • ALA, Temel, Akademik ve İleri seviyelerde Yoğun İngilizce Eğitiminde uzmanlaşmıştır.
 • ALA Üniversitesi ortakları, ALA'nın Seviye 5 dersinden mezun olan öğrenciler için bir Pathway (NO TOEFL veya ILETS testi) sunar.
 • ALA Üniversitesi ortakları, ALA kayıtlı öğrenciler için Şartlı Kabul Mektupları yayınlar.
 • ALA, öğrencilere ücretsiz üniversite danışmanlığı sunar.
 • ALA, uzun yıllara dayanan tecrübesi olan BA / MA / Ph.D TESOL derecesine sahip ana dili konuşan öğretmenlere sahiptir.
 • ALA'nın küçük, çeşitli ve etkileşimli dersleri var
 • ALA kültürel etkinlikler, alan gezileri ve sosyal etkinlikler sunar.
  * Bazı Amerikan ailesi aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur

Misyon

Misyonumuz, İngilizce öğrenenlere akademik, mesleki ve sosyal amaçlı öğrenim ihtiyaçlarını en iyi öğrenme deneyimlerini sunmak ve onları desteklemektir.

Bizim sözümüz

ALA liderliği, her öğrenciye ESL eğitiminin dünyadaki en iyi değeri ve kalitesini ne düşündüğümüzü vermeyi vaat ediyor. Güveninizi kazanma fırsatı için teşekkür ederiz.

Bizim Pathway

ALA, akademik veya kariyer hedeflerinde başarıya giden Pathway . İngilizce dil hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak birçok seçeneğimiz var. İhtiyaçlarınıza uygun çeşitli programlar sunuyoruz. Tam zamanlı veya yarı zamanlı, ABD'deki merkezimizde veya Çevrimiçi uzaktan eğitim ile öğrenim görebilirsiniz.

ALA ile geleceğinize başlayın.

American Language Academy AKREDİTASYONU

American Language Academy , Nisan 2018 - Nisan 2028 arasındaki İngilizce Dil Programı Akreditasyonu Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve İngiliz Dili Programları ve Kurumları için CEA Standartlarını kabul etmeyi kabul eder. CEA, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından ABD'deki İngilizce dil programları ve kurumları için ulusal olarak tanınmış bir akreditasyon kurumu olarak tanınmaktadır. Bu akreditasyon hakkında daha fazla bilgi için, lütfen CEA, 1001 N. Fairfax Street, Suite 630, Alexandria, VA 22314, 703) 665-3400, Daha fazla bilgi için şu adrese gidin: www.cea-accredit.org
Neden Akredite Bir Okulda Eğitim?
 • En iyi öğrenme deneyimi için en yüksek kalitede eğitim ve hizmeti alacağınızdan emin olun
 • Öğrencilerimizin değerlendirilen öğrenme ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmış bir müfredatımız var. s
 • Kurslara başlangıçtaki yerleştirmeden terfi seviyesine kadar öğrencinin ilerlemesini değerlendirmek için etkili bir sistem kullanıyoruz.
 • Biz, Amerikalı anadili, öğretmeyi taahhüt eden profesyonel fakülteyi tecrübe ettik.
 • Mükemmel bir öğrenme ortamı sağlamak için tesisler ve idari kadroya sahibiz.
 • Oryantasyondan çok çeşitli öğrenci hizmetleri sunuyoruz; akademik vize ve göç ve konut danışmanlığı; ve sosyal, dinlence ve kültürel faaliyetler

Konumlar

Greensboro