Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

ALA'da, sizin gücünüze ve başarılı olma kabiliyetinize inanırız. Bu nedenle her öğrenci, ALA ailesinin en önemli ve saygın parçası olarak görülüyor. Yüksek nitelikli öğretmenler ve mesleki öğrenci hizmetleri ekibimizin bakım, beslenme ve destek ağımız, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak üstün bir öğrenme ortamı sağlayacaktır. Öğretmenlerimiz her öğrenciye maksimum kişisel ilgi gösterebilmek için sınıf boyutumuzu küçük tutuyoruz.

Tüm programlarımız öğrenme gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Öğretim felsefemiz, her öğrenci için çok başarılı öğrenme çıktıları sağlamaya odaklanan, dil öğrenimi ve öğretimi için en son teorileri ve araştırmaya dayalı yaklaşımları kullanarak geliştirilmiştir.

NEDEN BİZİ TERCİH EDİLİR?

 • Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tüm ALA kampüsleri ABD Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır ve İngilizce Dil Akreditasyon Komisyonu tarafından onaylanmıştır
 • Göçmen olmayan öğrencileri kayıt ettirmek ve F-1 vize öğrencileri için Form I-20 yayınlamak için federal yasa kapsamında yetki verilmiştir.
 • ALA, Temel, Akademik ve İleri seviyelerde Yoğun İngilizce Eğitiminde uzmanlaşmıştır.
 • ALA Üniversitesi ortakları, ALA'nın Seviye 5 dersinden mezun olan öğrenciler için bir Pathway (NO TOEFL veya ILETS testi) sunar.
 • ALA Üniversitesi ortakları, ALA kayıtlı öğrenciler için Şartlı Kabul Mektupları yayınlar.
 • ALA, öğrencilere ücretsiz üniversite danışmanlığı sunar.
 • ALA, uzun yıllara dayanan tecrübesi olan BA / MA / Ph.D TESOL derecesine sahip ana dili konuşan öğretmenlere sahiptir.
 • ALA'nın küçük, çeşitli ve etkileşimli dersleri var
 • ALA kültürel etkinlikler, alan gezileri ve sosyal etkinlikler sunar.
  * Bazı Amerikan ailesi aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur

Misyon

Misyonumuz, İngilizce öğrenenlere akademik, mesleki ve sosyal amaçlı öğrenim ihtiyaçlarını en iyi öğrenme deneyimlerini sunmak ve onları desteklemektir.

Bizim sözümüz

ALA liderliği, her öğrenciye ESL eğitiminin dünyadaki en iyi değeri ve kalitesini ne düşündüğümüzü vermeyi vaat ediyor. Güveninizi kazanma fırsatı için teşekkür ederiz.

Bizim Pathway

ALA, akademik veya kariyer hedeflerinde başarıya giden Pathway . İngilizce dil hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak birçok seçeneğimiz var. İhtiyaçlarınıza uygun çeşitli programlar sunuyoruz. Tam zamanlı veya yarı zamanlı, ABD'deki merkezimizde veya Çevrimiçi uzaktan eğitim ile öğrenim görebilirsiniz.

ALA ile geleceğinize başlayın.

American Language Academy AKREDİTASYONU

American Language Academy , Nisan 2018 - Nisan 2028 arasındaki İngilizce Dil Programı Akreditasyonu Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve İngiliz Dili Programları ve Kurumları için CEA Standartlarını kabul etmeyi kabul eder. CEA, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından ABD'deki İngilizce dil programları ve kurumları için ulusal olarak tanınmış bir akreditasyon kurumu olarak tanınmaktadır. Bu akreditasyon hakkında daha fazla bilgi için, lütfen CEA, 1001 N. Fairfax Street, Suite 630, Alexandria, VA 22314, 703) 665-3400, Daha fazla bilgi için şu adrese gidin: www.cea-accredit.org
Neden Akredite Bir Okulda Eğitim?
 • En iyi öğrenme deneyimi için en yüksek kalitede eğitim ve hizmeti alacağınızdan emin olun
 • Öğrencilerimizin değerlendirilen öğrenme ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmış bir müfredatımız var. s
 • Kurslara başlangıçtaki yerleştirmeden terfi seviyesine kadar öğrencinin ilerlemesini değerlendirmek için etkili bir sistem kullanıyoruz.
 • Biz, Amerikalı anadili, öğretmeyi taahhüt eden profesyonel fakülteyi tecrübe ettik.
 • Mükemmel bir öğrenme ortamı sağlamak için tesisler ve idari kadroya sahibiz.
 • Oryantasyondan çok çeşitli öğrenci hizmetleri sunuyoruz; akademik vize ve göç ve konut danışmanlığı; ve sosyal, dinlence ve kültürel faaliyetler

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


American Language Academy

ALA'nın Yoğun İngilizce Programı (IEP), ciddi İngilizce öğrencilerine akademik veya kariyer amaçlı ihtiyaçlarını karşılamak için en hızlı ve en iyi öğrenme deneyimini ve ... [+]

Program Hakkında

ALA'nın Yoğun İngilizce Programı (IEP), ciddi İngilizce öğrencilerine akademik veya kariyer amaçlı ihtiyaçlarını karşılamak için en hızlı ve en iyi öğrenme deneyimini ve desteğini sunmak için tasarlanmıştır. ALA yedi yeterlilik seviyesi sunar: Giriş, Hazırlık İngilizcesi (1-3 Seviyeleri), Akademik (4-5 Seviyeleri) ve İleri (Seviye 6). Her ders seviyesi, 9 hafta boyunca haftada 22 saat sınıftaki öğrenci ile 200 saattir. 5. Seviyeden başarıyla mezun olan öğrenciler, ALA'nın ortak üniversitelerine Pathway giriş hakkı kazanacaktır.

IEP, lisans ve lisansüstü çalışmaları için bir Amerikan üniversitesine veya kolejine katılmak isteyen öğrencilere İngilizce dil öğretimi konusunda uzmanlaşmıştır. ALA, Amerika Birleşik Devletleri'nde birçok mükemmel kolej ve üniversite ile ortaklığa sahiptir. ALA, uluslararası öğrencilere 5. seviyedeki mezuniyet sonrası bu ortak üniversitelerde lisans ve lisansüstü programlara girme Pathway sunar. Ortaklarımız, 5. Seviyeden mezun olmanın, TOEFL, IELTS veya başka bir standart hale getirilmek yerine, İngilizce dil yeterlilik şartlarını yerine getirdiğini kabul eder. İngilizce testi. ALA mezuniyet belgesi, öğrencinin üniversite düzeyinde başarılı olmak için gerekli İngilizce dil becerilerine sahip olduğunu temin eder.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Greensboro
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
American Language Academy

Akademik Amaçlı İngilizce Programı (EAP), American Language Academy yoğun İngilizce Programına (IEP) eşdeğer bir şekilde verilir. EAP, İngilizce öğrenenlere akademik veya ... [+]

Program Hakkında

Akademik Amaçlı İngilizce Programı (EAP), American Language Academy yoğun İngilizce Programına (IEP) eşdeğer bir şekilde verilir. EAP, İngilizce öğrenenlere akademik veya profesyonel amaçlar için ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en iyi öğrenme deneyimleri ve destek sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu program, İngilizce dil eğitiminin tam gün programına katılamayan İngiliz öğrencilere yöneliktir.

EAP, bir Amerikan üniversitesine veya üniversitesine lisans ve lisansüstü eğitim için gitmek isteyen öğrencilere İngilizce eğitimi vermeyi öğretir. ALA Akademik Amaçlı İngilizce Programı mezuniyet belgesi, öğrencilerin üniversite düzeyinde başarılı olmak için gerekli İngilizce dil becerilerine sahip olmalarını sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Greensboro
Açık Kayıt
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku