Arkansas Northeastern College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kapsamlı, iki yıllık bir yüksek öğretim kurumu olan Arkansas Northeastern College ( ANC ), Blytheville, Leachville ve Osceola'daki konumlarının her birinde esnek bir program ve kurslar sunmaktadır. Arkansas Northeastern College , öncelikli olarak öğrenmeye odaklanan, konut dışı bir üniversitedir. Sınıflar küçüktür ve oldukça etkileşimlidir. Sınıflar en son multimedya internet teknolojisi ile donatılmıştır.

Arkansas Northeastern College insanlar, istedikleri geleceği yaratmak için kendileri gibi başkalarına katılabilir. Arkansas Northeastern College , yüksek öğretime erişim ve çeşitli kariyer alanlarına hazırlanma fırsatı sunuyor. Arkansas Northeastern College öğrenciler, lokasyonları kadar çeşitlidir. Bazıları tek bir kursa kaydolur, diğerleri bir sertifika veya derece tamamlar ve diğerleri hala büyümeye hazır olduklarını bilerek girerler. Pek çok öğrenci, stajyerlik, hizmet-öğrenme ve kampüsteki birçok öğrenci organizasyonuna katılım yoluyla öğrenimini sınıfın ötesine taşır.

Arkansas Northeastern College mezunları, doktor ve avukat, işletme sahibi ve endüstri yöneticisi olmaya devam ediyor. Teknik sertifikalar ve iş eğitimi programları, çoğu durumda bir yıl veya daha kısa sürede daha iyi kazanç potansiyeli olan işyerine girmek için gerekli becerileri sağlar. ANC öğrencileri hemşire olmak için eğitim alırken diğerleri çelik endüstrisinde, kolluk kuvvetlerinde veya dişhekimliği yardımcı teknolojisinde kariyer peşinde koşuyor. Fırsatların listesi sonsuzdur. Arkansas Northeastern College , kariyer gelişimi için eğitim veya yepyeni bir kariyer için beceriler sağlayabilir.

Konumlar

Blytheville

Address
South Division Street,2501
72315 Blytheville, Arkansas, Amerika Birleşik Devletleri

Blytheville

Address
Marguerite Street,2301
72315 Blytheville, Arkansas, Amerika Birleşik Devletleri

Leachville

Address
Main Street,105
72438 Leachville, Arkansas, Amerika Birleşik Devletleri

Osceola

Address
West Semmes Avenue,2868
72370 Osceola, Arkansas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: