Boston School of Modern Languages

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Modern Diller Boston Okulu (BSML) yıl boyunca yoğun ve yarı yoğun İngilizce dil programs.We Amerika'nın ilk ve en saygın İngilizce Dil Okulu vardır sunan özel bir dil kuruluşudur. 1925 yılından bu yana, biz dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ve profesyonellerin binlerce eğitimli olması. Biz bir Amerikan lise, kolej veya üniversitede ve küresel ortamda niteliklerini geliştirmek isteyen profesyoneller için geçiş bir yolu programa isteyen öğrenciler için tercih edilen bir okul vardır. Ne olursa olsun aradığınız ne, BSML akademik ve kariyer başarısı için sizi hazırlayacaktır.

BSML olağanüstü bir üne sahiptir ve öğrencilerimizin önemli sayıda ağızdan ağıza bize geliyorlar. Biz öğrencilerimize diğer İngilizce dil okulları ve programları bulunmayan bir eğitim ve kültür deneyimi sunan benzersizdir. Biz yine bizimle çalışmaya dönmek birçoğu öğrencilerimiz ile kalıcı ilişkiler sürdürmek gurur ve ikinci, üçüncü memnuniyetle karşıladılar ve bizim mezunlarımızın aileleri dördüncü kuşak bizimle çalışmak için. Bizim sloganı "İNGİLİZCE! o, onu Canlı öğrenin, Love it ... BSML at!"

Temel Bilgiler

Uluslararası öğrenciler binlerce İngilizce öğretmenliği deneyimi 90 yıldan fazla. Harvard Üniversitesi Arboretum bitişik bir semtte bulunan güzel tarihi granit taş bina. Okula yürüme mesafesinde mükemmel bir konut seçenekleri. Genel Akademik, İşletme ve Test Hazırlama kurslarında uzman sınıfları ile odaklı müfredat odaklanın. ETS resmi TOEFL testi sitesi. Öğrenciler okulda resmi test sağa alabilir. Haftalık iş ve uzman öğretmen ve yöneticiler tarafından barındırılan sosyal etkinlikler. Esnek zamanlama. Öğrenciler herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir. Yıl boyunca açık. Bireyselleştirilmiş dikkat ve hizmetler. Günlük sosyal etkinlikler. seçkin metodoloji ile garanti öğrenme. Biz onların İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşmaları için öğrenci ile çalışacak - onlar sadece kendi düşeni yapmak zorundayız.

Konumlar

Boston

Address
814 South Street,
Boston,
Massachusetts 02131

02131 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri