Bay State School Of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Teknoloji Bay State School Hoşgeldiniz

Teknoloji Bay State School (BSST), Inc. Heyecan verici çeşitli erkek ve kadınlar hazırlamak, bölgenin önde gelen teknik eğitim okullarından biridir eller kariyer, elektrik işten onarım cihazına.

BSST, biz talimat kişiselleştirilmiş bir yaklaşım inanıyorum. Sınıflarımız küçük. Öğrencilerimiz sabah öğretmek -ne yaparak öğrenirler, biz öğleden sonra bizim laboratuvarlarımızda uygulamaya konulmuştur. Bizim öğretim Başarılı endüstri deneyimi yıllardır var.

BSST hızlandırılmış, kapsamlı eğitim sunmaktadır: aletleri tamir ve temel elektrik; bilgisayar; iç soğutma, ısıtma, havalandırma, klima (HVAC); Soğutma, Klima, ticari HVACR ve elektronik. Biz de temel elektrikte bir online ders ve EPA sertifikasyon testi ile takip bir günlük Freon kurtarma seminer sunuyoruz.

Eğer yeni bir şey yapıyor yeniden girmek işgücü için ilk iş arıyor ya da olsun, biz size bir yıldan az ödüllendirici bir iş için eğitilmiş ve hazır olabilir. Eğer insanları, bağımsız çalışma sorunları çözmek ve yardımcı olmak istiyorsanız, bir teknik kariyer sizin için olabilir. Teknoloji Bay State School iyi olmak için hazırlamak olsun!

BSST hızlandırılmış, kapsamlı eğitim ile sunmaktadır: aletleri tamir ve temel elektrik dersleri; dersleri ağ bilgisayarları; iç soğutma kursları, (ısıtma, havalandırma, klima) HVAC kursları; Soğutma, Klima, ticari HVACR kursları ve elektronik kursları.

Konumlar

Kanton

Address
Bay State School of Technology,
225 Turnpike St (Route 138),
Canton

02021 Kanton, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri