Baylor University Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ülkenin dört bir yanındaki hukuk okullarının “uygulamaya hazır” terimini benimsemesinden çok önce, Baylor Hukuk, milleti, öğrencileri hukuk uygulamalarına hazırlamak için analitik, problem çözme ve profesyonel becerilerin birleşimi ile donatmada öncülük etti.

Hukuk eğitimi için ulusal sohbette önde gelen bir ses olan Baylor Hukuk, geleceğin uygulayıcıları için önde gelen hukuk öğretim okullarından biri olarak hızını belirlemeye devam ediyor. Bugün, okul US News & World Report tarafından Savunuculuk alanında 2. sırada, Ulusal Hukukçu tarafından Süper Avukat yüzdesinde bir numara ve her yıl öğrencilerinin Amerika'daki en yüksek bariyer oranlarından birine ulaştığını görüyor. Baylor'un titiz programı seçkin avukatlar yetiştiriyor - mahkemelerin, işletmelerin, devlet kurumlarının ve toplulukların Baylor Hukuk mezunlarını hizmet verdikleri insanların hayatlarında anında bir fark yaratmak için gerekli gerçek dünya becerilerine sahip olarak kabul etmelerinin bir nedeni. Ve neden hukuk şirketlerinin Baylor Hukuk mezunlarını işe almak için hazırlıklı, hazır ve yetkin genç avukatlar yetiştirmek istiyor.

Hristiyan bir bağlılık bağlamında, Baylor Hukuk Fakültesi, hukuku yetkinlikle uygulayabilen, şefkatle hizmet edebilen ve etkili ve etik liderlik sağlayan avukatlar geliştirmek için öğretim ve bilimdeki mükemmelliği bütünleştirmeye çalışmaktadır.

Baylor Hukuk, öğrencilere baroya kabul edilmek için gerekli bilgi, beceri, mesleki değerler ve etik yönü ve onurlu bir meslekte acil, etkili uygulamayı elde etmek için gerekli eğitim ve öğretimi sağlamaya çalışmaktadır.

Bu misyonla tutarlı olarak, Baylor Hukuk, her öğrencinin bir Juris Doktor derecesi kazanmadan önce aşağıda listelenen beceri ve yeteneklere sahip olmasını veya bu becerilere sahip olmasını bekler.

Konumlar

Waco

Address
South University Parks Drive,1114
76706 Waco, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: