Resmi açıklamayı okuyun

Selamlar! Bellevue College başkanı olarak, ben web sitemizi ziyaret edin ve Bellevue kalbinde güzel bir ağaçlık kampüsünde bulunan bizim harika kolej, hakkında bilgi edinmek için zaman almış mutluyum. M.Ö. Eastside vatandaşları ve çevredeki uygun fiyatlı ve erişilebilir eğitim sağlamak için bir hareketin parçası olarak yaklaşık 50 yıl önce kurulan ve bugün bu geleneği devam gurur duyuyoruz edildi.

Bellevue College Başkanı

M.Ö. Washington eyaletinde yüksek öğrenim üçüncü büyük kurumdur. Biz mükemmel eğitim ve küçük sınıflar üzerinde güçlü bir vurgu bir öğrenci odaklı açık erişim kurumu sensin. Geçen yıl, 37.000 öğrenci derece farklı bir grup, eğitim ve profesyonel hedeflerine çeşitli yerine getirmek için M.Ö. seçti.

Onlar burada kendi eğitimin ilk iki yılını tamamlamak ve daha sonra onların lisans dereceleri tamamlamak için üniversiteye transfer - öğrencilerimizin çoğunluğu altı transferi programlarından birine kayıt. Biz devlet başka topluluk veya teknik kolej daha Washington Üniversitesi daha fazla aktarım öğrencileri gönderin.

M.Ö. öğrenci başka bir grup kariyer odaklı - biz bugünün iş ve yarının fırsatları için öğrencileri hazırlamak yüksek talep kariyer alanlarında 100 mesleki ve teknik programlar yakın sunuyoruz.

Diğerleri İngilizce öğrenmek ya da kendi temel becerilerini geliştirmek BC seçin; Bizim İşçi Yeniden eğitim programında becerilerini yeniden teçhiz; Bir Sürekli Eğitim sınıf kariyerlerinde ilerlemek için öğrenimlerine devam; ya Koşu Başlat programı ile lisede iken hala üniversite kredi kazanın. Biz gelecek için öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere donatılmıştır BC sağlamak için çalışıyoruz. Önümüzdeki iki yıl içinde, biz zaten sunuyoruz üç programlarına ek olarak, dört ek lisans dereceleri eklemek için bekliyoruz. Biz Doğu King County millet bizim sınıflar daha erişilebilir hale getirecek Issaquah yeni bir Doğu Kampüs geliştirme sürecinde konum. Ve biz sağlık sektöründe iş insanları yetiştirmek, bizim büyüyen Sağlık Bilimleri programları ev sahipliği yapacak bir state-of-the-art tesis çığır planlıyoruz.

Bu web sitesini inceledikten sonra, ben Bellevue Koleji bu kadar özel kılan kendiniz için görebilirsiniz yakında bizim kampüs ziyaret etmeye davet ediyoruz. Sen, bir kampüs turu planlamak bir akademik danışman ile karşılamak veya bir danışman ile kariyer hedeflerini tartışmak olabilir. Eğer kampüs uzakta yaşamak ya da esnek bir program tercih Veya, geniş çevrimiçi teklifleri hakkında daha fazla bilgi. Yine, Bellevue College hakkında daha fazla bilgi edinmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz, ve ben biz sunuyoruz inanılmaz fırsatlardan yararlanmak umuyoruz.

Dave Kural Başkanı, Bellevue Koleji

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Önlisans

Bellevue College

Aşağıdaki derecesi gereksinimleri Washington eyaletinde 4 yıl kurumlar katılımcı aktarmak niyetinde iş öğrencileri içindir. ... [+]

Aşağıdaki derecesi gereksinimleri Washington eyaletinde 4 yıl kurumlar katılımcı aktarmak niyetinde iş öğrencileri içindir.

BELLEVUE KOLEJİ GENEL EĞİTİM GEREKSİNİMLERİ

Genel Eğitim Gereksinimleri İş Lisans Planlama Çalışma Sayfası Associate Bellevue College tüm özel lisans ve ders gereksinimi bilgileri içerir. Eğer online dersler ile tamamen derecesini tamamlamak için planlıyorsanız, aşağıdaki mezuniyet gereklerini yerine getirmek olanlardır.

Tüm Bellevue College derece de kampüs ve çevrimiçi akademik kredi derslerin bir arada içerebilir.

Zaten BC katılıyor önce başka bir okulda üniversite kredisi kazandık? Siz bu kredileri aktarmak veya M.Ö. ders önkoşulları yerine bunları uygulamak için uygun olabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Bellevue
Eylül 2020
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Bellevue College

Dersler önkoşullar ve minimum sınıf şartlarına tabi olabilir ... [+]

Dersler önkoşullar ve minimum sınıf şartlarına tabi olabilir. Mesleki ve Yaşam Becerileri Başarı Mesleki Sanatları Lisans Belgesi Associate

PROGRAM İÇİN KABUL

Sanat derecesi Mesleki ve Yaşam Becerileri Ön seçici-kabul programıdır. Programına kabul için dikkate alınması için, öğrenciler belirli kabul kurallara uymak zorundadır.

DEĞERLENDİRME

EKK doğrudan 21. Yüzyıl Becerileri ve Bellevue Koleji ile ilgili performans göstergeleri ders sonuçlarını onayladı ölçen bir derecelendirme sistemi kullanır. EKK için tüm dersler Geçiş / Fail sınıflandırılır.

STAJLAR

EKK staj deneyimi öğrenciler öğrendiklerini mesleki ve kişiler arası becerilerin daha derin bir anlayış geliştirmek için güvenli ve pratik bir ortam sağlamak için tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Bellevue
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bellevue College

Öğrenciler diploma ve sertifika programları ile muhasebe artan alanına girmek için bu program mükemmel akademik seçenekler sunuyor. Sertifikalar için kazanılan krediler l ... [+]

Öğrenciler diploma ve sertifika programları ile muhasebe artan alanına girmek için bu program mükemmel akademik seçenekler sunuyor. Sertifikalar için kazanılan krediler lisans programı için geçerlidir.

Kısa Açıklaması

Uygulamalı Bilimler-T Muhasebe derecesi Ön iş hazırlama ve üniversite düzeyinde genel eğitim kursları için gerekli teknik kurslar birleştirir. Bu derece acil istihdam ve uygulamalı bilim (BAS) lisans programının bir Washington eyaleti lisans junior yıl için hazırlık ikili bir amaç için tasarlanmıştır. AAS-T Muhasebe derecesi muhasebe alanında kariyer seçenekleri geniş bir yelpazede için hazırlamak, muhasebe güçlü bir arka plan sağlar. derecesi derecesini elde ederken, iki ulusal sertifikalar yanı sıra çok sayıda gömülü programı sertifikaları kazanmak için seçeneği vardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Bellevue
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Bellevue College Information

Office of International Education at Bellevue College

BC Celebrates the 12th Man!