Bellevue College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Selamlar! Bellevue College başkanı olarak, ben web sitemizi ziyaret edin ve Bellevue kalbinde güzel bir ağaçlık kampüsünde bulunan bizim harika kolej, hakkında bilgi edinmek için zaman almış mutluyum. M.Ö. Eastside vatandaşları ve çevredeki uygun fiyatlı ve erişilebilir eğitim sağlamak için bir hareketin parçası olarak yaklaşık 50 yıl önce kurulan ve bugün bu geleneği devam gurur duyuyoruz edildi.

Bellevue College Başkanı

M.Ö. Washington eyaletinde yüksek öğrenim üçüncü büyük kurumdur. Biz mükemmel eğitim ve küçük sınıflar üzerinde güçlü bir vurgu bir öğrenci odaklı açık erişim kurumu sensin. Geçen yıl, 37.000 öğrenci derece farklı bir grup, eğitim ve profesyonel hedeflerine çeşitli yerine getirmek için M.Ö. seçti.

Onlar burada kendi eğitimin ilk iki yılını tamamlamak ve daha sonra onların lisans dereceleri tamamlamak için üniversiteye transfer - öğrencilerimizin çoğunluğu altı transferi programlarından birine kayıt. Biz devlet başka topluluk veya teknik kolej daha Washington Üniversitesi daha fazla aktarım öğrencileri gönderin.

M.Ö. öğrenci başka bir grup kariyer odaklı - biz bugünün iş ve yarının fırsatları için öğrencileri hazırlamak yüksek talep kariyer alanlarında 100 mesleki ve teknik programlar yakın sunuyoruz.

Diğerleri İngilizce öğrenmek ya da kendi temel becerilerini geliştirmek BC seçin; Bizim İşçi Yeniden eğitim programında becerilerini yeniden teçhiz; Bir Sürekli Eğitim sınıf kariyerlerinde ilerlemek için öğrenimlerine devam; ya Koşu Başlat programı ile lisede iken hala üniversite kredi kazanın. Biz gelecek için öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere donatılmıştır BC sağlamak için çalışıyoruz. Önümüzdeki iki yıl içinde, biz zaten sunuyoruz üç programlarına ek olarak, dört ek lisans dereceleri eklemek için bekliyoruz. Biz Doğu King County millet bizim sınıflar daha erişilebilir hale getirecek Issaquah yeni bir Doğu Kampüs geliştirme sürecinde konum. Ve biz sağlık sektöründe iş insanları yetiştirmek, bizim büyüyen Sağlık Bilimleri programları ev sahipliği yapacak bir state-of-the-art tesis çığır planlıyoruz.

Bu web sitesini inceledikten sonra, ben Bellevue Koleji bu kadar özel kılan kendiniz için görebilirsiniz yakında bizim kampüs ziyaret etmeye davet ediyoruz. Sen, bir kampüs turu planlamak bir akademik danışman ile karşılamak veya bir danışman ile kariyer hedeflerini tartışmak olabilir. Eğer kampüs uzakta yaşamak ya da esnek bir program tercih Veya, geniş çevrimiçi teklifleri hakkında daha fazla bilgi. Yine, Bellevue College hakkında daha fazla bilgi edinmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz, ve ben biz sunuyoruz inanılmaz fırsatlardan yararlanmak umuyoruz.

Dave Kural Başkanı, Bellevue Koleji

Konumlar

Bellevue

Bellevue College

Address
3000 Landerholm Circle SE Bellevue, WA 98007-6406
Bellevue, Washington, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 425-564-1000