Beloit College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

50 yıldan fazla bir süredir, Beloiters çevremizdeki dünyayı bir sınıf olarak kullandı. Beloit College , öğrencilerinin zekasını, hayal gücünü ve merakını harekete geçirerek, onları yüksek başarı, kişisel sorumluluk ve farklı bir toplumda kamu katkısıyla işaretlenmiş tatmin edici yaşamlar sürmeleri için güçlendirir. Uluslararası ve disiplinler arası perspektiflere, bilginin deneyimle bütünleştirilmesine ve akranlar, profesörler ve personel arasındaki yakın işbirliğine verdiğimiz önem, öğrencilerimizi dünyanın karmaşık sorunlarına etik ve düşünceli bir şekilde yaklaşmaları için donatır.

İnsanların en iyi yaparak öğrendiğine inanıyoruz. 50'den fazla ana dalımızda, yenilikçi programlarımızda ve kampüs kaynaklarımızda Beloit, öğrencilerin güçlü özgeçmişler oluşturmak ve daha geniş topluluğumuza katkıda bulunmak için her fırsata sahip olmasını sağlar.

Beloit'teki her deneyime gömülü, öğrencilerin etkili iletişimciler, yaratıcı problem çözücüler, üretken işbirlikçiler ve entelektüel ve profesyonel olarak çevik olmaları için fırsatlardır.

Beloit'in sıkı sıkıya bağlı topluluğu, açık kapı politikaları, maskotlardan daha fazla akıl hocası, farklı geçmişlere sahip insanlara destek, derin gelenekler ve kampüs dışındaki insanlarla ve yerlerle beklenmedik bağlantılar anlamına gelir.

Konumlar

Beloit

Address
College Street,700
53511 Beloit, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: