Benedictine College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Benedictine'nin 1500 yıllık öğrenmeye adanmışlığının varisi, Benedictine College Katolik misyonu, Benedictine, liberal sanatlar, konut kolejleri inanç ve burs topluluğu içinde kadın ve erkeklerin eğitimidir.

Mükemmellik Noktaları

Benedictine 2020 planı: Bir Büyüklük Vizyonu, Benedictine Col için tanınmaya başlıyor.

Listeler

 • En İyi 15 Üniversite - ABD Haberleri
 • Newman Guide - Amerika'nın en iyi Katolik kolejlerinden biri.
 • Kansas'ın En İyisi - CollegeSimply.com
 • En İyi Özel - TheBestSchools.org
 • Gizli Gem - CollegeRaptor.com
 • En İyi 50 Hemşirelik Programı ve En İyi 25 Büyük Kitap Programı.

2000'den beri, mezunların başarıları:

 • Kansas City Federal Reserve Bank'ın eski Başkanı Tom Hoenig '68 ve FDIC'nin şu anki başkan yardımcısı dahil olmak üzere 13 banka başkanı.
 • Boise Eyaleti, San Jose Eyaleti ve Pittsburgh Üniversitesi dahil 8 üniversite başkanı.
 • 7 piskopos ve 200 dini meslek edindi.
 • 2 Kansas Ticaret Sekreterleri.
 • 1 Nobel Barış Ödülü Laureate, geç Wangari Maathai '64.

Sponsored by Google Chromebooks

Brooke Cagle / Unsplash

Misyon

Benedictine'nin 1500 yıllık öğrenmeye adanmışlığının varisi, Benedictine College Katolik misyonu, Benedictine, liberal sanatlar, konut kolejleri inanç ve burs topluluğu içinde kadın ve erkeklerin eğitimidir.

Görevimiz

Benedictine College , Aziz Benedict Manastırı'nın keşişlerinin ve Aziz Scholastica Manastırı'nın kız kardeşlerinin sponsor olduğu bir akademik topluluktur. Benedictine'nin 1500 yıllık öğrenmeye adanmışlığının varisi olan Benedictine College , kendisinin, Tanrı'nın ve doğanın, ailenin ve toplumun sorumlu bilincinde yaşadığı bilgelik amacına emredildi. Katolik, Benedictine, liberal sanatlar, konut koleji olarak misyonu inanç ve burs topluluğu içinde kadın ve erkeklerin eğitimidir.

Katolik bir kolej olarak Benedictine College , Yahudi-Hristiyan geleneğinin çerçevesini oluşturan bu inançlara ve doğal ilkelere bağlıdır ve İsa'nın şahsında açıklandığı gibi, Roma Katolik geleneğinin iman meselelerine daha fazla bağlıdır. Mesih ve kilisenin öğretilerini dağıttı. Üniversite, amaçlarını kabul eden tüm üyelerden öğrencileri ve öğretim üyelerini kucaklar, üyelerine ruhsal yaşamın ideallerine ve ilkelerine ve bunların ibadet ve eylemdeki ifadelerine kişisel bir bağlılık arar. Benedictine College , kilisenin bakanlıklarına artan din ve mesai katılımı teşvik etmektedir.

Benedictine geleneğine dayanan bir kolej olan Benedictine College , Benedictine ailesinin bize sunduğu temaları miras alır: barış, faaliyet ve tefekkür dengesi ve tüm girişimlerde Tanrı'nın yüceltilmesi. Aziz Benedict ruhu tarafından canlandırılan ortak bir yaşamın idealiyle, Benedictine College topluluğunun üyeleri, çalışmalarını ve duasını, toplumun yaşamına ortak, sadık katılımlarla, Tanrı Sözü'ne özenli bir açıklıkta, derin endişe içinde paylaşabilir adalet ve barış konularında ve yaratılış armağanlarına ılımlılık, misafirperverlik ve özen gösterme arayışı için.

Liberal sanat fakültesi olarak Benedictine College , sanat ve bilim alanındaki çalışmaların temelinde akademik programlar aracılığıyla liberal sanat eğitimi vermeye kendini adamıştır. Bu programlar sayesinde, kolej, öğrencilere hakikatin peşinde koşma ve edinme, düşünce ve kültürdeki temel başarıları takdir etme ve teorik ve pratik yargı için gerekli olan sağlam ilkeleri anlama kapasitelerini geliştirmeleri konusunda rehberlik eder. Ek olarak, kolej hem mesleki eğitim kursları hem de liberal sanat ve bilimdeki belli başlı programlar aracılığıyla kariyer eğitimi vermektedir. Eğitim misyonunun vazgeçilmez bir unsuru olan Benedictine College , daha geniş bir öğrenme dünyasına katılmanın ve katkıda bulunmanın bir yolu olarak öğrencilerinde ve fakültelerinde burs, bağımsız araştırma ve performans sağlar.

Bir konut kolejinde, Benedictine College , her bir bireyin değerini ve onurunu ifade eden ve ilan eden bir topluluk hayatı boyunca öğrencilerinin tam gelişimini destekler ve teşvik eder. Sevecen ve destekleyici bir ortamda, öğrencilere yaşamda anlamlı bir amaç duygusu geliştirmeleri için yardım edilir ve sağlam bedenleri, duygusal dengeyi ve başkalarının refahına olan bağlılığı destekleyen programlara katılmaları için teşvik edilir.

Vizyonumuz

Amerika'daki Büyük Katolik Kolejlerinden Birini İnşa Etmek

Harika bir Katolik kolej inşa etmek, mükemmellik için topluluk çapında bir bağlılık gerektirir. Kendimizi, dünyayı entelektüel, kişisel ve manevi mükemmelliğe olan bağlılıklarıyla dönüştürecek olan Benedictine geleneğinde lider olmaları için eğitmeye adadık.

Entelektüel olarak, bunu, tüm öğrencilerin fakülte ve meslektaşları ile yakın işbirliği yaparak, tüm potansiyellerine tam olarak ulaşmaya zorlandıkları akademik bir ortamda gerçekleştiriyoruz. Geniş kapsamlı bir liberal sanat eğitimi sayesinde, öğrenciler dünyayı çeşitli akademik bakış açılarından görmek ve problemleri anlamak, analiz etmek ve çözmek için çeşitli disiplin araçlarını kullanmak için eğitilirler. Amerika'nın Keşif Koleji olan Benedictine'de öğrenciler işbirliğinin gücünü ve keşif sevincini yaşarlar ve açık, etkili ve ikna edici bir şekilde iletişim kurmayı öğrenirler. Yaşam boyu öğrenme alışkanlığını oluşturmalarını ve yaşamlarının her alanında iyi gelişmiş etik standartları uygulamalarını beklemelerini teşvik ediyoruz.

Şahsen, dinamik bir yerleşim topluluğuna daldırma yoluyla, öğrenciler karakterlerinde, ilişkilerinde ve liderleri olarak büyümeye zorlanırlar. Topluluk bağlarını geliştirme ve geliştirme becerileri ile donatıldılar. İş liderleri, profesyoneller, öğretmenler, vatandaşlar, komşular ve ebeveynler olarak, mezunlarımız, başkalarının Tanrı'yı gördüğü gibi görmeyi öğrenmiş olacak - her insanın eşsiz değerini ve sonsuz değerini takdir etmeyi. Başkalarının refahını, topluluklarına ve ailelerine sadakatini ve kişisel bütünlüğe mutlak bir bağlılık beslemek için oluşturulacaklar.

Manevi olarak, öğrenciler İsa Mesih'e iman eden bir atmosferde büyürler. Bir Katolik kurumu olarak, “hakikat arayışı ve onun bencil olmayan aktarımına… doğru davranmak ve insanlığa daha iyi hizmet etmek için” kararlıyız. [Eski Corde Ecclessiae] ve onları Tanrı'ya daha yakın olma arayışlarında teşvik edin. Katolik inancının güzelliğini ve gizemini, topluluğumuzun tüm üyeleriyle paylaşırken, olgun bir inancın anahtarı olan temel özgürlüğe saygı gösteririz. Tüm öğrenciler inançlarını eyleme geçirme konusunda zorlanırlar.

Bu taahhütler Benedictine karizmi çerçevesinde desteklenmektedir. Kolej topluluğu, Kutsal Yazılarda ve Aziz Benedict'in Kurallarında günlük yaşam için rehberlik bulmak amacıyla sözlü ve yazılı olarak Saint Benedict ve Saint Scholastica örneğini izlemeye çalışır. Bu, hepimiz gerçeği arayışımızla birleşmiş, her bir insanın onurunu geliştirmeye ve tanımaya gayret eden ve dengeli bir yaşam biçimine bağlı kalmaya çağırıyor. Bu çerçevede, öğrenciler gerçek alçakgönüllülükle önderlik eden bir hizmet ömrü yaşamaya hazırlar. Eğitim için belirgin bir şekilde Benedictine yaklaşımımız, hayatlarını yaşamaya kararlı olan mezunlar ile sonuçlanıyor, bu yüzden “her şeyde Tanrı'nın yüceltilmesi mümkün”.

Konumlar

Atchison

Address
66002 Atchison, Kansas, Amerika Birleşik Devletleri