Bilingual Education Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Müdürden mektup

Selamlar, ve İki Dilli Eğitim Enstitüsü (BEI) hoş geldiniz. 1982 yılında mütevazı başlangıcından itibaren, BEI devletin önde gelen dil ve kültür eğitimi merkezlerinden biri haline gelmiştir. Her bakımdan, biz bireyler kazandırmak ve diğer dil ve kültürlerini anlamaya yardımcı başlattık. İnsanlar bir öğrenci, öğretmen, personel, mezun, şirket, komşu veya ziyaretçi olsun, böylece ilgi ve coşku değerli ve takdir edilmektedir, bir enstitü büyük olun. Bu bizim kolektif çabalar, ancak bugün bu enstitü incelemek için böyle bir canlı bir yer, öğrenmeye çalışmak ve yeni yaşam boyu arkadaş olmak için hale getirilmesidir.

Hepimizin bildiği gibi, dünyamız küçülüyor. Biz bir düğmeye tıklayarak dünyadaki başkaları ile bağlayabilirsiniz. Daha da önemlisi her zamankinden daha, dil tek iletişim aracı değil, aynı zamanda bağlanma ve yaşıtları ile çalışmak için araçları ve becerileri. İşte ilk ve en önemli BEI'nin, başta insanlar bağlanıyor.

Bizim fakülte büyük öğretmenler olmasını bekliyoruz ve bizim personel, şefkatli hizmet odaklı olmak, ve her şeyden önce, etkin kolaylaştırıcı. Onlar cömertlik ve burada çok yaygın iyimser ve yorulmaz bir tutum ruhu somutlaştırmak. Ayrıca, öğrencilerimizin kendilerine hızlandırılmış dil edinimi için mümkün olan en geniş kapsam veren çeşitli henüz sıkı dostluk topluluğu ve state-of-the-art teknoloji sunmak, henüz kaliteli sonuçlar elde etmek için yeterli duruldu.

BEI'nin sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Bizim personel ve öğretim sizinle çalışmak ve dil amaç ve hedeflere ulaşmada size yardımcı olmak için bu fırsatta mutluluk duyuyoruz. En iyi dileklerimle sizin dil yolculuğuna olarak. Biz tüm yol boyunca size destek olacaktır.
Sıcak Saygılarımızla, Gordana Arnautovic Direktörü BEI

Neden BEI?

BEI fazla yirmi beş yıldır Houston alanda bireyler, gruplar ve hükümet hizmet programlarının kaliteli kültürlü eğitim vermektedir.

Houston birkaç akredite özel dil okullarından biri olarak, biz Mülteci Eğitim Programları bizim Yoğun İngilizce Programı ve Yabancı Dil Programına değişen çeşitli projeler yoluyla çok kültürlü iletişimde bir lider olarak rolümüzü inşa etmeye devam ediyor.

Bei misyonu etkin bir küresel ortaklığın, kapsayıcılık, öz-farkındalık ve yenilikçi ürünler ve hizmetler yoluyla kültürlerarası ortamlarda anlayışı ile iletişimi sağlamak için elverişli benzersiz öğrenme deneyimleri yaratmaktır.

misyonumuzu gerçekleştirmek için, BEI akademik ve idari personel ACCET Akredite Kurumları Etik İlkeleri dan kabul edilen şu ilkeleri, onadı.

Konumlar

Houston

Address
6060 Richmond Ave, Suite 180
Houston, TX 77057

TX 77057 Houston, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri