Bristow Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bristow Akademisi

Bristow Akademisi 120 ülkede yayılan küresel bir müşteri tabanına sahip, dünyanın en büyük ticari helikopter eğitim sağlayıcılarından biridir. 50'den fazla uçaktan oluşan filosu ile birçok 45.000 olarak eğitim uçuş saati yılda yürütmektedir. Akademi'nin ana kampüsü Titusville, Florida olduğunu. Ek eğitim tesisleri Carson City, Nevada ve Gloucester, İngiltere'de yer almaktadır.

Bristow Akademi Kariyer Okullar ve Kolejler Akreditasyon Komisyonu (ACCSC) tarafından akredite edilmiştir. ACCSC ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan akreditasyon kuruluşudur. ACCSC akreditasyon sistematik ve kapsamlı Akreditasyon Standartları yoluyla kurulan kriterlere dayalı kurumları değerlendirerek kurumsal hesap teşvik eder. Bir ACCSC akredite kurum olarak, Bristow Akademisi devam eden değerlendirme ve eğitim kalitesi ve sürekli iyileştirme artırılmasına kararlıdır.

"Ab initio" eğitim konusunda uzmanlaşmış, Bristow Akademi'nin felsefesi bir ilk öğrenir, ne bir iyi öğrenir olmasıdır. Bristow Akademisi Liderleri güvenlik mükemmellik tüm faaliyetlerin ayrılmaz bir parçası yaparak eğitim organizasyonu güçlendirir. Başından itibaren, güvenlik, tüm eğitim programlarının temel ve profesyonellik ve teorik bilgiye gelişmiş bir vurgu ile birleştirilir. Bu yaklaşım onların bütün kariyerleri boyunca profesyonel gelişimini, sürekli iyileştirme ve gelişmiş kişisel standartlarını teşvik alışılmış davranışları bir vakıf aşılayarak gelecekteki havacılık liderleri geliştirir.

Bir Bristow Akademi öğrencisi olarak, titizlikle tutulan helikopter büyük, modern bir filo ile profesyonel tam zamanlı uçuş ve yer öğretim birleştiren olağanüstü bir eğitim ortamı faydalarını göreceksiniz.

Bristow Akademi mezunları deniz petrol ve doğal gaz arama ve kurtarma, askeri operasyonlar, kolluk, boru hattı ve belediye hizmetleri, yangınla mücadele, medya, turizm, tarım ve diğer döner uçak misyonlar başarılı, ödüllendirici kariyer tadını çıkarın.

Destek Hizmetleri Ağı

mezuniyet ve ötelere kayıttan, uzman rehberlik ve danışmanlık alacaksınız. Eğitim başlamadan önce, Bristow Akademi personeli sizin taşınma gereksinimleri ile uygulamalı yardım sağlamak. Eğitiminiz süresince, biz eğitim sorunsuz ve başarılı bir hale getirmek için tasarlanmış kaynaklar ve rehberlik sunuyoruz.

nasıl en iyi yeteneklerinizi kullanan bir pozisyon karaya Kariyer danışmanlık ve işe yerleştirme yardımı yardım geçerli pazar anlamak ve. Bristow Akademisi mezunları geniş ağ mezuniyet sonrası destek değerli bir kaynaktır.

Bristow Akademisi filosu VFR- IFR- ve NVG donanımlı uçağı içerir:

Sikorsky 300CBi Robinson R22 Bell 206 JetRanger AS355 İkiz Sincap Robinson R44 AgustaWestland 109E

uçuş eğitimi

Bristow Akademi grup sözleşme müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş ticari ve askeri uçuş eğitim programları sunmaktadır. Askeri programı eğitimi Özel Operasyonlar ve Savaş uçan deneyimi ile birçok derece deneyimli eski askeri Öğretim Pilotlar (IP), bir çekirdek tarafından yürütülür.

Bristow Akademisi, Department of Homeland Security gazileri eğitim ve Gaziler İdaresi ((F-1 ve M-1 öğrenci vizesi verilmesi için) Federal Havacılık İdaresi (FAA), Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) tarafından onaylanmıştır yedekler ve Başlık 38, ABD Kanunu) hükümlerine göre diğer uygun kişiler.

Konumlar

Titusville

Bristow Academy

Address
365 Golden Knights Blvd

32780 Titusville, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

kabarık kanepe

Address
Gloucestershire Airport Cheltenham

GL51 6SR kabarık kanepe, İngiltere, Birleşik Krallık