Resmi açıklamayı okuyun

Bristow Akademisi

Bristow Akademisi 120 ülkede yayılan küresel bir müşteri tabanına sahip, dünyanın en büyük ticari helikopter eğitim sağlayıcılarından biridir. 50'den fazla uçaktan oluşan filosu ile birçok 45.000 olarak eğitim uçuş saati yılda yürütmektedir. Akademi'nin ana kampüsü Titusville, Florida olduğunu. Ek eğitim tesisleri Carson City, Nevada ve Gloucester, İngiltere'de yer almaktadır.

Bristow Akademi Kariyer Okullar ve Kolejler Akreditasyon Komisyonu (ACCSC) tarafından akredite edilmiştir. ACCSC ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan akreditasyon kuruluşudur. ACCSC akreditasyon sistematik ve kapsamlı Akreditasyon Standartları yoluyla kurulan kriterlere dayalı kurumları değerlendirerek kurumsal hesap teşvik eder. Bir ACCSC akredite kurum olarak, Bristow Akademisi devam eden değerlendirme ve eğitim kalitesi ve sürekli iyileştirme artırılmasına kararlıdır.

"Ab initio" eğitim konusunda uzmanlaşmış, Bristow Akademi'nin felsefesi bir ilk öğrenir, ne bir iyi öğrenir olmasıdır. Bristow Akademisi Liderleri güvenlik mükemmellik tüm faaliyetlerin ayrılmaz bir parçası yaparak eğitim organizasyonu güçlendirir. Başından itibaren, güvenlik, tüm eğitim programlarının temel ve profesyonellik ve teorik bilgiye gelişmiş bir vurgu ile birleştirilir. Bu yaklaşım onların bütün kariyerleri boyunca profesyonel gelişimini, sürekli iyileştirme ve gelişmiş kişisel standartlarını teşvik alışılmış davranışları bir vakıf aşılayarak gelecekteki havacılık liderleri geliştirir.

Bir Bristow Akademi öğrencisi olarak, titizlikle tutulan helikopter büyük, modern bir filo ile profesyonel tam zamanlı uçuş ve yer öğretim birleştiren olağanüstü bir eğitim ortamı faydalarını göreceksiniz.

Bristow Akademi mezunları deniz petrol ve doğal gaz arama ve kurtarma, askeri operasyonlar, kolluk, boru hattı ve belediye hizmetleri, yangınla mücadele, medya, turizm, tarım ve diğer döner uçak misyonlar başarılı, ödüllendirici kariyer tadını çıkarın.

Destek Hizmetleri Ağı

mezuniyet ve ötelere kayıttan, uzman rehberlik ve danışmanlık alacaksınız. Eğitim başlamadan önce, Bristow Akademi personeli sizin taşınma gereksinimleri ile uygulamalı yardım sağlamak. Eğitiminiz süresince, biz eğitim sorunsuz ve başarılı bir hale getirmek için tasarlanmış kaynaklar ve rehberlik sunuyoruz.

nasıl en iyi yeteneklerinizi kullanan bir pozisyon karaya Kariyer danışmanlık ve işe yerleştirme yardımı yardım geçerli pazar anlamak ve. Bristow Akademisi mezunları geniş ağ mezuniyet sonrası destek değerli bir kaynaktır.

Bristow Akademisi filosu VFR- IFR- ve NVG donanımlı uçağı içerir:

Sikorsky 300CBi Robinson R22 Bell 206 JetRanger AS355 İkiz Sincap Robinson R44 AgustaWestland 109E

uçuş eğitimi

Bristow Akademi grup sözleşme müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş ticari ve askeri uçuş eğitim programları sunmaktadır. Askeri programı eğitimi Özel Operasyonlar ve Savaş uçan deneyimi ile birçok derece deneyimli eski askeri Öğretim Pilotlar (IP), bir çekirdek tarafından yürütülür.

Bristow Akademisi, Department of Homeland Security gazileri eğitim ve Gaziler İdaresi ((F-1 ve M-1 öğrenci vizesi verilmesi için) Federal Havacılık İdaresi (FAA), Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) tarafından onaylanmıştır yedekler ve Başlık 38, ABD Kanunu) hükümlerine göre diğer uygun kişiler.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Bristow Academy

Bristow Akademi EASA Entegre Ticari Pilot Lisansı (CPL-H) programı Avrupa uçuş pazarında iş almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. ... [+]

Bristow Akademi EASA Entegre Ticari Pilot Lisansı (CPL-H) programı Avrupa uçuş pazarında iş almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Bu program, EASA Part FCL 1178/2011 Ek 1 uçan deneyim gereksinimlerini karşılamak için uçuş eğitimi 135 saat minimum gereksinimi karşılayan 3 ve 4 numaralı Ekler. Sınıflar Ocak, Mayıs ve Eylül ayında başlayacak ve her sınıfta 14 öğrenci ile sınırlıdır.

belgeleme

FAA Özel Pilot Lisansı (PPL) EASA Ticari Pilot Lisansı (CPL-H)

SÜRE

12 ay

Yaklaşık. uçuş Saatleri

138.5

* Bu programın ortalama süresidir. Gerçek süresi bireysel öğrenci yetenek dayanmaktadır.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Titusville Birleşik Krallık kabarık kanepe
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bristow Academy

Bristow Akademi kombine FAA / EASA Profesyonel Pilot Programı FAA eğitim bileşenleri ile EASA CPL (H) eğitimi birleştirerek komple Avrupa sertifikasyon sağlar. Bu ders so ... [+]

Bristow Akademi kombine FAA / EASA Profesyonel Pilot Programı FAA eğitim bileşenleri ile EASA CPL (H) eğitimi birleştirerek komple Avrupa sertifikasyon sağlar. Bu ders sonrası tamamlama Opsiyonel Pratik Eğitim (OPT) bir yıl uygulanması için onaylanmıştır.

belgeleme

FAA Özel Pilot Lisansı (PPL) FAA Ticari Pilot Lisansı (CPL) FAA Enstrüman Değerlendirme (IR) EASA Ticari Pilot Lisansı (CPL-H) FAA Sertifikalı Uçuş Öğretmeni (CFI) FAA Sertifikalı Uçuş Öğretmeni Aracı (CFII)

SÜRE

20 ay

Yaklaşık. uçuş Saatleri

216.2

* Bu programın ortalama süresidir. Gerçek süresi bireysel öğrenci yetenek dayanmaktadır. <... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Titusville Birleşik Krallık kabarık kanepe
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
20 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bristow Academy

Bristow Akademi FAA Profesyonel Pilot Programı zemin ve profesyonel havacılar içine öğrencileri geliştirmek için tasarlanmıştır uçuş eğitimi kapsamlı bir müfredat olduğun ... [+]

Bristow Akademi FAA Profesyonel Pilot Programı zemin ve profesyonel havacılar içine öğrencileri geliştirmek için tasarlanmıştır uçuş eğitimi kapsamlı bir müfredat olduğunu. Sertifikalı Uçuş Öğretim Görevlisi (CFI) ve Sertifikalı Uçuş Öğretmeni Aracı (CFII) add-on bileşenler olarak mevcuttur. Bu program, CFI ve CFII kursları ile birlikte, post-tamamlama Opsiyonel Pratik Eğitim (OPT) bir yıl uygulanması için onaylanmıştır.

belgeleme

FAA Özel Pilot Lisansı (PPL) R44 Geçiş FAA Enstrüman Değerlendirme (IR) FAA Ticari Pilot Lisansı (CPL)

SÜRE

10 ay

Yaklaşık. uçuş Saatleri

151.5

* Bu programın ortalama süresidir. Gerçek süresi bireysel öğrenci yetenek dayanmaktadır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Titusville Birleşik Krallık kabarık kanepe
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku