Brookdale Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kolej Hakkında

Brookdale Community College , New Jersey'de bir devlet topluluğu üniversitesidir. Ana kampüsümüz Lincroft'ta bulunmaktadır ve Monmouth İlçesinin daha büyük bölümlerine hizmet eden çok sayıda lokasyonumuz bulunmaktadır . Güzel plajları ile ikonik Jersey Sahili yakınında bulunuyoruz. New York, Philadelphia ve Washington, DC gibi popüler yerler yalnızca otobüs veya tren yolculuğu mesafesindedir.

Açık kabuller, ESL / uluslararası öğrenci desteği, güvenli bir kampüs ortamı ve üniversitelere kolay ulaşım, Brookdale'i uluslararası öğrencilerin Amerikan kolej deneyimlerine başlamak için harika bir yer haline getirmektedir.

Brookdale, Üniversite kataloğumuzda listelenen 90 derece ve sertifika programlarını sunmaktadır : http://catalog.brookdalecc.edu/

Tüm öğrenciler, 50'den fazla öğrenci kulübüne, birçok kampüs etkinliğine, konuk derslerine, gezilere ve canlı öğrenci yaşam departmanımız tarafından sunulan performanslara katılmaya teşvik edilir. Ayrıca birçok spor dalında ulusal şampiyonluk ekipleriyle inanılmaz bir atletizm programı sunuyoruz.

119274_IMG_2187.JPG

Brookdale ayrıca staj ve liderlik gelişimi, kariyer hazırlama, akademik danışmanlık, ücretsiz ders verme, kişisel danışmanlık ve engelli öğrencilere yönelik destek gibi birçok öğrenci hizmeti de sunmaktadır.

119283_95-recommend-1000x380-L.jpg

Fly High videomuzda kampüsümüze yukarıdan bakın.

Daha fazla bilgi ve başvuru için www.brookdalecc.edu web sitemizi ziyaret edin.

Konumlar

Middletown

Address
Newman Springs Road,765
07738 Middletown, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri