Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkında Brooklyn Eğitim İnovasyon Ağı (BE.IN) A Brooklyn Eğitim Yenilik Ağı (BE.IN) staj, iş, etkinlikler ve programlama ile sanayi ve topluma öğrencileri bağlayan yerel yetenek boru hattı olarak hizmet vermektedir. New York City desteğiyle, Downtown Brooklyn Ortaklığı tarafından 2014 yılında kurulan, BE.IN misyonu genişletmek ve akademik programlarının zenginleştirilmesi, ortak hizmetler yoluyla ölçek ekonomilerini teşvik genişletmek ve toplumsal hizmet faaliyetlerini teşvik etmek için üye kurumlar arasında işbirliğini teşvik etmektir en iyi öğrencileri çekmek için mıknatıs ve Brooklyn, canlı, stajyer ve çalışmalarını incelemek keşfetmek için fakülte olmanın ve yakıt ekonomik büyüme.

BE.IN ayrıca, bizim on üye kuruluşların üzerinde 11.000 öğretim üyeleri ve personel arasında bir topluluk duygusu oluşturmak staj ve iş için bölgenin 66.000 üniversite öğrencileri bağlayın ve yerel işletmeler staj ve lisansüstü noktalar doğru doldurmak için en iyi yetenekleri kaynak için çalışıyor Brooklyn - kendi arka bahçesinde. Brooklyn Eğitim Yenilik Ağı şu anda 10 üye kurumların oluşur:

Berkeley College Brooklyn Hukuk Fakültesi Empire State College (SUNY) Liu Brooklyn Medgar Evers College (CUNY) Teknoloji New York College (CUNY) New York Üniversitesi Pratt Institute Francis Koleji Joseph Koleji

BE.IN kolej, üniversite ve hukuk fakültesi başkanları oluşan bir Yönetim Kurulu tarafından yönetilir. gün operasyonlara gün ondört çalışma komiteleri rehberlik ve Downtown Brooklyn Ortaklığı ile icra müdürü tarafından yönetilmektedir. Ayrıca, BE.IN Robert Walsh, eski NYC Small Business Services Komiseri tarafından yönetilen bir dış danışmanlık komitesi geliştirme aşamasındadır. Dış komite müfredat geliştirme ve kariyer hazırlık etkilemek için BE.IN üye kurumların gerçek zamanlı geri bildirim sağlayacaktır.

BE.IN Başarısı Geçtiğimiz yıl, BE.IN dahil çok yönlü yollar, Downtown Brooklyn firmaların yenilikçilik gücü geliştirme ihtiyaçlarına katkıda bulunmuştur, ancak bunlarla sınırlı değildir:

, Veteriner işe 230'dan fazla yenilik firmaları ile çalışmış ve iş ve staj öğrencileri ve mezunları yerleştirilir. firmalar ile iş kurulu gönderme, sosyal yardım ve doğrudan temas yoluyla NYC mevcut 6.000 'den fazla iş ve staj olanakları ile üye kurumları sağladı. karşılamak-up, e-iletişim yoluyla Downtown Brooklyn kolej ve üniversitelere yetenek ihtiyacı vardır ve toplama devam Bağlı yenilik firmaları. Konservatif iş ve staj için 1.000 'den fazla öğrenci eşleşti. Yönetim ve Brooklyn Teknik Üçgen Staj Programı (BTTIP) gözetim, Teknoloji New York City College ve NYC Tech Yetenek Boru Hattı ile işbirliği içinde. BE.IN koordine etmek ve yönetmek küçük işletmeler ve start-up için bir staj şablon geliştirdi. Araştırılmış ve Brooklyn Teknik Üçgeni'nin mevcut işleri ve staj yaygın.

Downtown Brooklyn yenilik start-up firmaların ve yüksek öğretim kurumları arasında köprü BE.IN. için bir öncelik olmuştur BE.IN misyonu hayati parçası daha da geliştirmek ve NYC büyüyen yenilik ekonominin ihtiyaçlarını karşılamak için BE.IN öğrencinin beceri ve yeteneklerini geliştirmek için firmaların yenilikçilik adına savunmaktır. Bu gelişme işveren yorumlarına dayanarak müfredata önerilen değişiklikler ve öğrenciler için artan mesleki gelişim fırsatları içermektedir. Downtown Brooklyn üniversite öğrencilerinin mesleki gelişim açısından, BE. IN şu anda çalıştırır, ya da çok sayıda programlar ve etkinlikler de dahil olmak üzere yürütme sürecinde:

BE.INnovative Sempozyumu, eş-liderliğindeki fakülte ve sanayi paneller, açık ofis turları ve büyük yerel sorunlarını çözmek için amaçlayan bir rehberlik hackathon ile yaratıcı, akademik ve yerel sanayi toplulukları birbirine bağlamak odaklanmış bir hafta süren girişimcilik zirvesi. BE.INnovative Meet-up kariyer ve stajyer keşif için yenilik firmalara öğretim üyeleri, personel ve öğrenciler bağlayın. BE.INnovative liderlik atölye öğrencilere sağlar Liderler, fırsatlar seçilmiş karşılamak ve kamu görevlileri ve özel etkinlikler ve programlar katılmak için. endüstriye özel geribildirim dayalı BE.INnovative Mesleki Gelişim Atölye Serisi. BE.INnovative toplum hizmeti etkinlikleri ve programlar Brooklyn öğrenci etkileşimini artırmak için. BE.INnovative Kampları girişimcilik, yaratıcılık, ve temel kodlama üzerinde duruldu. BE.INnovative Burs Programı girişimcilik, yenilik ve yaratıcılık ve geleneksel akademik disiplinler ve sektörler ile kesiştiği hakkında öğrencileri eğitmek.

Konumlar

New York

BE.IN