CBT College - Miami

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) dışında yaşayan ve dünyanın en dinamik ve kültürel açıdan farklı şehirlerinden birinde yer almaktadır kolej mezunu kazanmak isteyen öğrenciler için TCMB Koleji sizin için mükemmel bir seçimdir.

TCMB Koleji ulusal akredite ve Büyükşehir Miami alanı boyunca beş kampüslerinde, Florida en kalabalık kenti olan ABD'de bir uluslararası üne sahip Koleji olduğunu. College kampüslerinin Her sadece birkaç dakika uzaklıkta Miami'nin ünlü köpüklü beyaz kumlu plajları vardır.

Ayrıca, TCMB Koleji birinci sınıf eğitim yanı sıra dünya genelinde yüksek talep kariyer deneyim kazanmak için bir fırsat uluslararası öğrencilere sunmaktadır.

TCMB Koleji herhangi bireyin ilgi ve programa hitap derece geniş bir çeşitlilik vardır. İş, Teknoloji Fakültesi, Müttefik Sağlık Yüksekokulu, Çağdaş Sanatlar veya Diller Yüksek Okulu'nu bizim School derecesini tamamlamak için seçin. Eğitim Bizim uygulanan öğretim yaklaşımı ve eller, küresel pazarda baskın rakamlar olmaya hazırlar.

TCMB Koleji öğrencilerimize sunmaktadır:

15: öğretmen oranı 1 öğrenci. Miami kalbinde 5 yerleri. Mali Yardım (hak isteyenler için). Kariyer Hizmetleri sırasında ve mezun olduktan sonra desteklemektedir.

TCMB Koleji Tarihi

İşletme ve Teknoloji Koleji (TCMB Koleji) Fernando Llerena ve Gladys Llerena tarafından 1988 yılında kurulmuştur. TCMB Koleji Florida Top-100 Hispanik İşletmeler biri olarak Ticaret Büyükşehir Miami Odası tarafından, 2000 yılında tanındı. 2002 yılında TCMB Koleji önlisans programları sunmaya başladı ve yüksek öğrenim derecelerine sürdürmeye için ACICS (Bağımsız Kolejler ve Okullar için Akreditasyon Konseyi) akreditasyon değiştirdi. TCMB bir kar amacı gütmeyen, özel bir önceki olmayan derece-programları gibi iş, sağlık, teknoloji ve inşaat şişer Ön lisans programları sunan iki yıllık Kariyer Koleji. 2005 yılında, TCMB Koleji Miami ve Hialeah iki şube kampüsleri açıldı ve 2008 yılında, TCMB Cutler Bay bir şube açtı. 2010 yılında, Merkez Bankası, bir Batı Kendall şube açacak. TCMB Koleji ödül diploma ve akademik ön lisans Bağımsız Kolejler ve Okullar için Akreditasyon Konseyi (ACICS) tarafından akredite edilmiştir. TCMB ayrıca Bağımsız Eğitim Komisyonu (CIE) tarafından lisanslı ve Eğitim Amerika Birleşik Devletleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Buna ek olarak, TCMB katılan kurumlar arasında derslerin transferini kolaylaştıran Florida'nın Eyalet Numaralandırma Sistemi düzenlenmesi altındadır. Bonservis Bana okul, çalışma ve benim 2 yaşındaki oğlu dengelemek için bir 21 yaşındaki bekar anne olarak, çok zor oldu. Neyse ki, TCMB İşletme benim Associates derecesi elde benimle çalışan büyük bir yardım olmuştur. Öğretmen olmasının avantajı bana her konu ve esnek bir program anlamanıza yardımcı, bana hep akan şeyler tutmak amacıyla gerekli yardım verdi. Geceleri sınıfa gittim ve gün boyunca çalıştı ve şimdi nihayet bu ay mezun ediyorum! Sıkı çalışma ve adanmışlık Tüm zamanımı tamamen değer olmuştur! Size TCMB College ederiz!

-Eliexa Leon, İşletme AD Lisansüstü (2010 Sınıfı) ____ Desde mi llegada a este país decidí estudiar para tener una mejor calidad de vida para mí y mi familia. Bir TCMB Koleji para ser Ingresé Técnico de Aire Acondicionado la cual o aprendido a los Profesores gracias todo lo relacionado bir esta industria y me siento preparado para empezar bir trabajar como técnico. También decidí incorporarme en las clases de inglés (ESL) para continuar mi desarrollo académico. Los trabajadores de TCMB los cual han sido de gran ayuda en mi preparación Académica de Me siento satisfecho con la preparación y dedicación de los Profesores y del colectivo. Ahora, mi hijo y mi sobrino ingresaron también bir CBT después de ver mis resultados.

-Reinaldo Izquierdo, A / C Tech (İspanyolca Programı) Diploma Lisans ve şu anda ESL programına alındı. ____ Bana Sertifikalı Tıp Coder ve Biller olmak için gerekli bilgi ve becerileri vermek için size TCMB teşekkür ederiz. TCMB olağanüstü üniversitesidir. Ben geldi andan itibaren bana rehberlik ve danışmanlık sunulan profesyonel personel tarafından karşılandı. Sınıflar küçük, bu yüzden çoğu kolej yapmak daha daha kişisel ilgi alırsınız. Karşılaştığım profesör bilgili ve hem tarih hem de kampüs dışından son derece erişilebilir. Bu yolculuk boyunca, büyük ölçüde hayatımı zenginleştiren birçok harika bireyleri bir araya geldi. Ben nedeniyle Aldığım eğitim uzmanlığı ve eller için çok önemli bir Doktorlar ofisinde mümkün acquire istihdam oldu. Ben, şüphesiz seçtiğiniz kolej olarak CBT öneririz.

-Maria Gomez, Tıbbi Kodlama ve Fatura Diploma Lisans ____ Merhaba benim adım Gloria. TCMB Koleji'nde benim deneyim ödüllendirici olmuştur. Hatta benim dil engeli ile sınıflar İngilizce eğitmenleri eğitim verilmektedir olsa benim çalışmalar başarılı kılan İspanyolca, bana yardımcı oldu. Tıp Yardımcısı'na elbette, çünkü yaklaşımı sınıf eller kalitesinin Anatomi ve Phlebotomy çoğunlukla etkilendim.

-Gloria Velasquez, Tıp AD Yardım ____ Ben Medikal Yardım programı alarak başladı ve sonra benim eğitimine devam ve önlisans diploması karar verdi. Beni daha teknolojik bir gelecek için beni hazırlamak için benim çalışmalar genişletmek için TCMB Koleji'nde bir öğrenci fırsatları bir sürü kadar açtı olmak. TCMB kolej benim mahallede sağ ve herhangi bir önemli üniversite daha olmasa daha iyi eşit bir müfredat sağlar, çünkü büyük bir eğitim alma yanında, ben ileri gitmek zorunda değilsiniz. Üniversiteye geri dönmek için zor kısmı oldu karar alma ve tüm faaliyetleri ayak uydurarak ödüllendirici bir deneyim oldu. Ben bu er yapmadım inanamıyorum. Sağladıkları tüm onların sert iş ve yardım için tüm profesör ve personel için teşekkürler.

-Roselynd Winfield, Tıp AD Yardım ____ Gracias a TCMB llevo 2 años trabajando y progresando en mi presente empleo. Primero, bana gradué de Aire Acondicionado y Refrigeracion (Asociado) teniendo en cuenta la calidad de la escuela los Profesores, y todo el personal colectivo, Volvi nuevamente a la escuela para estudiar mi Asociado en ELECTRICIDAD. De esta forma o conseguido expandir mis conocimientos en este rama. Mientras tenga la oportunidad de estudiar y superarme, siempre PENSARE en TCMB como la forma de salir adelante y progresar en este país.

-Manuel Silva, Elektrik Teknolojisi / C teknoloji ve AD AD Yüksek Lisans

Konumlar

Miami

CBT College of Business & Technology

Address
Main Campus,
8700 W. Flagler St,
Suite 420

33174 Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri