Computer Systems Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden CSI?

Program Çeşitleri

Birçok okul sadece ESL sunuyoruz. Biz çoğu okulları gibi değildir. ESL üç düzeyi olan ek olarak, biz Yetenek Yapı ve Akademik ESL programları sunmaktadır. Bu programlar, eğitim düzeyi daha yüksek kazanç arayan öğrenciler için mükemmel.

Faydalı Uluslararası Kabul Personel

Biz uluslararası bir öğrenci olmak için başvuruda ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bizim kabul Personel son derece evrak doldurarak ve zamanlama sınıfları arasından, baştan sona size yardımcı F-1 süreçte eğitilmiştir.

Mesleki Deneyim için Fırsat

Bizim Beceri Geliştirme Programları temel bir bileşeni öğrencilerin externships öğrenme sınıf tamamlamak için içindir. Bunu yapmak için, uluslararası öğrenciler CPT ile iş yetkilendirme (Müfredat Uygulamalı Eğitim) verilir.

Ekonomik Öğrenim

Yeni bir kültürün içine sığacak öğrenme yeterli stres var. Mali buna eklemek gerekir. Öğrencilerimiz için hayatı daha kolay hale getirmek için, biz denemek ve uygun fiyatlı bizim ders tutun. ESL programları 33 hafta boyunca sadece 3600 $ öğrenim başlar.

Çoklu Mekanlar - Chicago ve Boston

Biz ABD'nin en büyük şehirlerinden iki kampüsleri var. Bu öğrencilere sınıfta öğretilen olamaz yollarla Amerikan kültürünü öğrenmek için yeteneği sunar.

Kalite Tesisleri

Sınıf ortamında öğrenme sürecinin önemli bir parçasıdır. Biz rahat bizim sınıf boyutları karşılamak ve up-to-güncel teknoloji ile donatmak için yeterince geniş odalar sağlamaktadır.

Dost Banliyö

Chicago, Charlestown ve Skokie kampüsleri toplu taşıma erişilebilir. Lombard ve Worcester öğrenci otopark mevcuttur var. Tüm kampüsleri Chicago ve Boston ilgili downtowns gelen sürüş mesafesindedir.

Konumlar

Chicago

Address
Chicago Campus
29 E Madison St

IL 60602 Chicago, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri

Worcester

Address
Worcester Campus
10 Mechanic Street

MA 01608 Worcester, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Lombard

Address
Lombard Campus
477 E Butterfield Rd

IL 60148 Lombard, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri

Boston

Address
Charlestown Campus
529 Main Street

MA 02129 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Skokie

Address
Skokie Campus
8930 Gross Point Road

IL 60077 Skokie, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri