Resmi açıklamayı okuyun

Neden CSI?

Program Çeşitleri

Birçok okul sadece ESL sunuyoruz. Biz çoğu okulları gibi değildir. ESL üç düzeyi olan ek olarak, biz Yetenek Yapı ve Akademik ESL programları sunmaktadır. Bu programlar, eğitim düzeyi daha yüksek kazanç arayan öğrenciler için mükemmel.

Faydalı Uluslararası Kabul Personel

Biz uluslararası bir öğrenci olmak için başvuruda ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bizim kabul Personel son derece evrak doldurarak ve zamanlama sınıfları arasından, baştan sona size yardımcı F-1 süreçte eğitilmiştir.

Mesleki Deneyim için Fırsat

Bizim Beceri Geliştirme Programları temel bir bileşeni öğrencilerin externships öğrenme sınıf tamamlamak için içindir. Bunu yapmak için, uluslararası öğrenciler CPT ile iş yetkilendirme (Müfredat Uygulamalı Eğitim) verilir.

Ekonomik Öğrenim

Yeni bir kültürün içine sığacak öğrenme yeterli stres var. Mali buna eklemek gerekir. Öğrencilerimiz için hayatı daha kolay hale getirmek için, biz denemek ve uygun fiyatlı bizim ders tutun. ESL programları 33 hafta boyunca sadece 3600 $ öğrenim başlar.

Çoklu Mekanlar - Chicago ve Boston

Biz ABD'nin en büyük şehirlerinden iki kampüsleri var. Bu öğrencilere sınıfta öğretilen olamaz yollarla Amerikan kültürünü öğrenmek için yeteneği sunar.

Kalite Tesisleri

Sınıf ortamında öğrenme sürecinin önemli bir parçasıdır. Biz rahat bizim sınıf boyutları karşılamak ve up-to-güncel teknoloji ile donatmak için yeterince geniş odalar sağlamaktadır.

Dost Banliyö

Chicago, Charlestown ve Skokie kampüsleri toplu taşıma erişilebilir. Lombard ve Worcester öğrenci otopark mevcuttur var. Tüm kampüsleri Chicago ve Boston ilgili downtowns gelen sürüş mesafesindedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Computer Systems Institute

Bilgisayar Sistemleri Enstitüsü Akademik ESL Programları son derece yetkin veya İngilizce akıcılık yaklaşan öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu kurslar, akademik yazma bec ... [+]

Akademik ESL Programları

Bilgisayar Sistemleri Enstitüsü Akademik ESL Programları son derece yetkin veya İngilizce akıcılık yaklaşan öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu kurslar, akademik yazma becerilerini ve ABD üniversite sınıflarında katılım için gerekli olan iletişim becerilerinin geliştirilmesine ek olarak okuma ve sınıf tartışma yoluyla kelime bina arasında; Akademik ESL dikkatle okunması ve etkili bir yazma, akademik tartışma kritik görüşler vermek için kendi yeteneklerini inşa ederek anadili olan bir ana sınıfta okumaya hazırlar. Bu kurslar üniversite programına kabul için gerekli olan dil tabanlı sınavlar için gerekli becerileri geliştirmede öğrencilere yardımcı.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago Lombard Boston Skokie Worcester  + 2 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
11 - 33 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Computer Systems Institute

Bilgisayar Sistemleri Enstitüsü'nün Yetenek İnşaat programları, öğrencilerin iş dünyasında ihtiyaç duyulan mesleki beceriler kazanmak için bir yol sunar. Her program bir ... [+]

Beceri Geliştirme Programları

Bilgisayar Sistemleri Enstitüsü'nün Yetenek İnşaat programları, öğrencilerin iş dünyasında ihtiyaç duyulan mesleki beceriler kazanmak için bir yol sunar. Her program bir çalışma, uzman hızlı tempolu, esnek ve akademik titiz bir derstir. Öğrenciler çeşitli endüstri pozisyonlarda externships ile sınıf ders takviyesi.

Her program uzunluğunda dört akademik çeyrek (44 akademik hafta) ve öğrenmenin ayrılmaz bir parçası olarak externships içerir. Bu programlar Başlık IV finansman (mali yardım) için uygun değildir.

Müşteri Hizmetleri Uzmanı Programı - 1 Yıl / 44 hafta

Öğrenim - Yılda 4.700 $ veya çeyrek başına 1.175 $... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago Worcester Lombard Boston Skokie  + 2 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
11 - 44 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Computer Systems Institute

bilgisayarlar hakkında tutkulu? Sizi heyecanlandıran teknoloji şey kesme kenarında olmanın mı? Eğer öyleyse, bizim Bilgisayar Bilimi (CS) programlarından biri için mükemm ... [+]

Bilgisayar Bilimi (CS) Hazırlık Programı

Bilgisayar Sistemleri Enstitüsü Bilgisayar Bilimleri (CS) Vakıf Programı, güçlü akademik geçmişi olan öğrencilere ve endüstri tabanlı sertifikalar bilgisayar bilimleri ile ilgili mesleklerde başarı için onları hazırlamak yardımcı olur. Teorik bilgi ile pratik eğitim birleştirerek, CS Vakfı Programı, öğrencilere bu hızla büyüyen sektörde başarılı olmak için gereken becerileri verir.

Bu programın amacı (1) Öğrencilere daha fazla çalışma peşinde kullanabileceği bilgisayar bilimi temel vermek için vardır; (2) giriş seviyesi istihdam için öğrencileri hazırlamak için; ve (3) ISTQB sertifika öğrencileri hazırlamak için. CS Vakfı Programı mezunları iş, BT ve sağlık uygulanabilir bilgisayar sistemleri, program tasarımı, elektrik ve elektronik devrelerin, manuel test ve test otomasyonu çalışan bir bilgiye sahip olacaktır. Bu programlar Başlık IV finansman (mali yardım) için uygun değildir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago Skokie Worcester Lombard Boston  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Computer Systems Institute

CSI ESL programları İkinci Dil eğitimi gibi odaklı sınıf ve bilgisayar tabanlı İngilizce sunuyoruz. 1.Vocabulary ve konuşma, 2.Writing ve gramer, 3.Reading stratejileri: ... [+]

İkinci Dil olarak İngilizce (ESL) Programları olarak

CSI ESL programları İkinci Dil eğitimi gibi odaklı sınıf ve bilgisayar tabanlı İngilizce sunuyoruz. Programlar üç konu alanları ayrılır: 1. Kelime ve konuşma 2.. Yazma ve dilbilgisi 3. , Yazma, dinleme iyileştirilmesi ve anlama becerileri okuyarak okuma stratejileri, tüm ESL programları Amerikan kolej ve üniversite kurslarına katılım için öğrencileri hazırlamak yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

CSI eğitmen dersler, eğitmen laboratuvarları, bilgisayar tabanlı malzemeler ve proje tabanlı öğrenme oturumları sunmaktadır. Bu yöntem, öğrencilerin daha verimli hedeflerine İngilizce öğrenmek ve ulaşmasını sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago Worcester Lombard Boston Skokie  + 2 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
11 - 33 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku