Columbia West College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Haklı yani ve - Hemen şimdi, biz size doğru dil okulu seçme konusunda bir sürü soru var biliyorum. Açıkçası sıcak ve çekici bir ortam kaliteli programlar ve öğretim, yardımsever öğrenci hizmetleri ve uzman öğretim birleştiren bir okul istiyorum. Ama en önemlisi, sizi anlamak için zaman alır ve size hedeflerinize ulaşmak böylece İngilizce dili ana yardımcı olacak bir okul istiyorum. Diğer dil okulları benzer vaatlerde edebilir.

Peki Columbia West College tüm diğerlerinden farklı kılan nedir?

Ben üç yıl önce ABD'ye geldiğinde ben onları kendimi gitti çünkü Öncelikle, ben, bir İngilizce dil öğrencisi olarak karşı karşıya olduğunuz zorlukları anlıyorum. Ben bir Amerikalı anlamadığınız İngilizce sana bir şey dediği zaman olsun panik hissi ile çok aşinayım. Ben İngilizce olarak açıkça kendinizi ifade edemiyor nasıl olabilir sinir bozucu iyi biliyorum. Ve ben özgürce yanlış bir şey söylemek ve kendinizi mahcup olabilir korkusuyla İngilizce konuşmak için tereddüt anlıyorum. Yani, senin gibi öğrencilere yardımcı olmak için özellikle bu okula başladı. Ben bu engelleri aşmak ve pek çok öğrenci Columbia West Koleji, biz aynı şeyi yardımcı olduk çünkü karşılaştığınız zorlukları anlamak ve başarı elde biliyorum.

Sadece bu değil, biz İngilizce öğrenmek isteyen için çok kişisel ve özgün nedenleri var farkındayım. İhtiyaçlarınız, hedefleri ve arzuları herkesin farklı ve biz başarmak istediğinizi uyan bir eğitim yolda size koymak istiyorum. Columbia West College titiz müfredat, deneyimli öğretmen ve yolculuğa sizi desteklemek için bir "öğrenci ilk gelen" ortamı sunarak size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için burada.

Yani amaçları ne olursa olsun - eğitiminizi ilerletmek için, işverenlerin kendinizi daha pazarlanabilir hale getirmek için ya da sadece bir Amerikan Hayallerinizi kilidini anahtarı olarak hizmet verebilir Columbia West Koleji'nde bir eğitim rahat ve kendinden emin konuşma hissediyorum. En önemlisi, biz sizi tanımak için heyecan duyuyoruz. Şimdi git ve büyük hayal ediyorum. Size hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek yardımcı olalım. Size başarı hikayesini yazmak yardımcı için sabırsızlanıyorum.

Saygılarımla, Dr. Samuel N. Lee Başkanı Columbia West College

Konumlar

Los Angeles

Address
3435 Wilshire Blvd., Suite 1700 Los Angeles, CA 90010
Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri