California Language Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

California Language Academy'de, ailemizin bir parçası gibi tüm öğrencilerimize, çalışanlarına ve ortaklarına davranan, ailenin sahibi olduğu ve işlettiği butik bir dil okuluyuz. Misyonumuz ve tutkumuz, kişiselleştirilmiş, samimi ve ilgi çekici İngilizce dersleri sağlamaktır.

58649_Skjermbilde2017-10-17kl.11.37.47.png

California Language Academy, dilin canlı ve canlı olduğu fikrine dayanıyordu. Tamamen takdir edilip anlaşılması için deneyimli olmalıdır. Los Angeles ve San Diego'da yarı zamanlı ve tam zamanlı İngilizce dersleri sunuyoruz. California Language Academy'de, kapılardan giren her insanı tanımak konusunda çok hevesliyiz ve sıcak ve kişiselleştirilmiş bir sınıf deneyimi oluşturmak için yolumuza devam ediyoruz. Bizi farklı yapan şey budur! Eğlenceli ve eşsiz Kaliforniya Dil Akademisi ailesine sizi kişisel olarak ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Neden CLA?

59074_location.png Los Angeles & San Diego'da restoranlar, alışveriş merkezleri, ilgi çekici yerler ve plajlara yakın konumda bulunan iki güzel Güney Kaliforniya lokasyonu var.
59076_intimateexperience.png Öğrenciler sadece bir sayı değil, ailemizin bir parçasıdırlar. Öğretmenler ve personel sizi tanımak istiyor. Kişiselleştirilmiş ilgi için, sınıf başına en fazla 10 öğrencinin küçük sınıf büyüklükleri vardır.
59075_studentservice.png Öğrenci vizesi, konut, etkinlik ve daha pek çok konuda size yardımcı olabilecek, kendine has ve otantik bir deneyim yaşamanıza yardımcı olan özel bir öğrenci hizmetleri müdürüyle tam olarak akredite olduk.
59077_customizedsyllabi.png Dersler, öğrenci merkezlidir ve gerçek dünyada uygulama için ayda en az bir kez dışarıda tutulur. Eğlenceli güneş!
59078_accreditationandawards.png CLA, Kuzey Amerika'da En İyi 2014 Yıldız Lisansı Okulu'na aday gösterildi ve öğrencilerimizin% 99'u bizi arkadaşlarına ve ailesine öneriyor.
59080_idealclassromenvironment.png Sınıflarımızın boyutları küçüktür ve her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına odaklanmak için çok çeşitlidir. Mükemmel bir uyrukluk karışımı için 45'ten fazla ülkeden gelen öğrencilerimiz var.
59079_bluebackground.png "Daha önce diğer okullara gittim, ama böyle hissetmedim! Büyük bir ailenin bir parçası olduğumu hiç hissetmemiştim! Herkes çok samimi ve sıcaktı ve bu bütün gezi çok eğlenceliydi! Homestay, Meggie, mükemmel ve Roland çok komik! Eve dönmek istemiyorum "dedi.

58636_Skjermbilde2017-10-17kl.11.40.36.png

Konumlar

Los Angeles

Address
8632 S. Sepulveda Blvd, Suite # 205
California 90045 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

San Diego

Address
1133 Sixth Street
California 92101 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri