Resmi açıklamayı okuyun

23 yılı aşkın bir süredir, Bitirme Koleji, eskiden Adelante Kariyer Enstitüsü, vermektedir kariyer sağlık, iş ve / İklimlendirme esnaf Isıtma dahil hızlı büyüyen sektörlerde eğitim programlarını duruldu. Öğrencilerimizin kariyer hayallerini gerçekleştirmek yardımcı olmak ve mümkün olduğunca hızlı hazır onlara iş bulma ve iş gücünün içine adanmıştır ve kararlıyız. Bitirme Koleji markalarından biri kişiselleştirilmiş dikkat ve son derece destekleyici eğik ortamı bizim tarihidir. Biz en yüksek eğitim standardını teslim gurur duyuyoruz ve onları hızla ve başarıyla seçtikleri kariyerlerinde istihdam olmak için sırayla bilgi, işe özel beceri ve işverenler tarafından beklenen çalışma davranışları ile bizim öğrencilerin güçlendirmek.

Bitirme College görevin başarıyla seçtikleri alanda istihdam olmak ve en yüksek potansiyele ulaşmak için öğrencilere kariyer odaklı eğitim ve teknik beceri eğitimi, destekleyici hizmetler ve yaşam boyu eğitim gerekli sunmaktır. Öğrencilere beceri ve sanayinin ihtiyaç duyduğu bilgi ve işverenler tarafından beklenen çalışma davranışları öğreterek, başarılı bireysel kariyer hedeflerini sürdürmeye öğrencilerin güçlendirmek. Bu onların toplum ve yaşadıkları topluma olumlu katkıda ayrılmaz bir parçası haline sağlayacak.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

Capstone College

HVAC Teknikerliği Programı temel bilgi, beceri, çalışma alışkanlıkları ve bugünün HVAC / R sektöründe giriş seviyesi istihdam için gerekli olan HVAC / R sistemlerinin pra ... [+]

Program açıklaması

HVAC Teknikerliği Programı temel bilgi, beceri, çalışma alışkanlıkları ve bugünün HVAC / R sektöründe giriş seviyesi istihdam için gerekli olan HVAC / R sistemlerinin pratik uygulamaları ile öğrencilere sağlamak için tasarlanmıştır. HVAC Teknisyeni programı etkili bir performans ve yüksek talep HVAC / R sektöründe HVAC / R sistemlerin montajı, bakım ve servis uzmanlaşmak hazırlar.

Program Misyon ve Hedefler

HVAC Teknisyeni Programı misyonu ve amacı ısıtma, havalandırma, klima, araç ve test ekipmanları, temel elektrik, elektrik bileşenleri, teori ve pratik uygulamaların kullanımı için güvenlik prosedürleri de dahil olmak üzere soğutma sistemlerinde eğitim ile öğrencilere sağlamaktır ısıtma, havalandırma, klima ve soğutma sistemleri, sac montajı, şemaları, pirinç ve lehim, bakım ve servis, sorun giderme, onarım ve HVAC / R sistemlerin montajı. Öğrenciler gerçek dünyadaki temel HVAC / R süreçlerinde eğitim ve pratik uygulamalar sağlanacaktır, eller aynı ekipman laboratuar ortamında iş dünyası ve sanayi tarafından kullanılan ve verimli gerekli giriş seviyesi görevlerini yerine muktedir HVAC / R Sanayii.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Pasadena
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
36 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

HVAC Technician - HVAC School