Carteret Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Carteret Community College , Carteret County ve doğu Kuzey Carolina'nın tüm vatandaşları için yaşam kalitesini iyileştirme amacıyla yüksek kaliteli geleneksel ve uzaktan eğitim öğretim, eğitim, destek ve zenginleştirme yoluyla yaşam boyu öğrenme fırsatları sunmaktadır.

Yerel iş ve endüstri ihtiyaçlarına yanıt veren Kolej, turizmi, denizcilik mesleklerini ve hukuk ve ticari meslekleri desteklemek için tasarlanmış olanlar dahil olmak üzere mesleki eğitim programları sunmaktadır.

Kolej, yerel vatandaşların kişisel, sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunur ve ilgilenen öğrencilere kıdemli kurumlara transfer olan kurslar sağlar.

Kolej, hem açık kapı felsefesine hem de öğrencinin öğrenmesi ve başarısına kendini adamıştır. Bazı bireylerin eğitim hedeflerine ulaşmadan önce akademik becerilerini geliştirmeleri gerektiğini kabul eder. Bu nedenle, Kolej, öğrencilerin seçtikleri çalışma programlarına başlamadan önce etkili akademik beceriler kazanmalarına olanak tanıyan zorunlu bir akademik beceri testi ve yerleştirme sistemi sürdürmektedir.

Konumlar

Morehead City

Address
Arendell Street,3505
28557 Morehead City, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: