Central Pacific College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Central Pacific College ( CPC ), yapılabilir hedeflere odaklanarak, eğitmenlerle bire bir görüşerek ve kişiselleştirilmiş bir öğrenme planı kullanarak İngilizce öğretir. Central Pacific College , Hawai'i ve İngilizce konuşulan dünyanın geri kalanında çok kültürlü bir ortamda işlev görmek için gerekli olan dilsel ve kültürel yeterliliği geliştirme fırsatları sağlamaya çalışmaktadır.

Central Pacific College , çok kültürlü bir dünyanın anahtarı olarak kişiselleştirilmiş eğitime, yüksek eğitim standartlarına ve İngilizceye değer verir. Central Pacific College , İngilizce konuşulan bir ülkede Yüksek Öğretimin kapısını açabilir.

İngilizce küresel bir dil ve dünyanın her yerinden insanlarla iletişim için gerekli bir araçtır. Uluslararası öğrencilerin dünyada başarılı olmak için İngilizce becerileri edinmelerini umuyoruz.

Bu nedenle sınıfların kalitesine ve düşük fiyatlara odaklanıyoruz.

Öğrenciler Central Pacific College Honolulu'nun çeşitli yerlerinden gelirler çünkü burası merkezi konumdadır. Kolej Ala Moana Alışveriş Merkezi, Ala Moana Sahil Parkı, Magic Island ve Honolulu şehir merkezine birkaç dakika uzaklıktadır.

Central Pacific College ücretleri uygundur ve programın süresine bağlıdır. Ne kadar uzun kalırsanız, maliyet o kadar az olur.

Öğrenciler başlangıçta hedeflerini belirler ve CPC , kişiselleştirilmiş bir öğrenme planıyla öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

Central Pacific College fakültesi, bire bir görüşmeler sırasında onlarla görüştükten sonra tüm öğrencilere kişiselleştirilmiş öğretim, öğrenme planları ve tavsiyeler sunmaya kararlıdır.

Central Pacific College eğitmenleri, yılların deneyimine, eğitimine, kimlik bilgilerine ve öğrenim görevlerini ayarlama istekliliğine sahip profesyonellerdir. Tüm eğitmenler, öğrenci hedeflerini günlük derslerle birleştiren Central Pacific College "yapabilirim" müfredatını takip eder. Öğrencilere ek destek için birçok eğitmen mevcuttur.

Konumlar

Honolulu

Address
Kapiolani Boulevard,1221
96814 Honolulu, Hawaii, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: