Century College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Century College , Minnesota, White Bear Lake'de bulunan 2 yıllık bir topluluk ve teknik kolejdir. Minnesota'daki en büyük iki yıllık kolejlerden biri olarak, her yıl yaklaşık 20.000 kredili ve kredisiz öğrenciye hizmet veriyoruz.

Genel eğitim ve transfer, işletme, insan hizmetleri, sağlık bilimleri, teknoloji, mühendislik, uygulamalı tasarım, endüstriyel ve kredisiz işgücü eğitiminde derece, diploma, sertifika ve kurslar sunuyoruz.

Atletizm, öğrenci kulüpleri ve organizasyonları, kampüs tiyatrosu, Çokkültürlü Merkez, LGBTQ Merkezi, Gaziler Merkezi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli öğrenci desteği ve öğrenci yaşamı fırsatları ile Century College , misafirperver ve canlı bir kampüs topluluğu sağlar. Öğrencilerden Century College deneyimleri hakkında bilgi alın.

Bir "topluluk" koleji olarak, yerelliğimizi önemsiyoruz. K-12 ve işgücü / endüstri ortakları da dahil olmak üzere yerel topluluklarımızla meşgul, bağlantılı ve bir kaynak durumundayız.

Century College , değişen dünyada başarılı olmaları için öğrencilere ilham verir, onları hazırlar ve güçlendirir.

Century College , öğrenciler ve topluluk üyeleri için samimi, kapsayıcı ve canlı bir kampüs sağlamaktan gurur duyar. İş gücünde yüksek talep gören işler için mezunlar yetiştiren, hayır kurumlarına ve gönüllü hizmetlere katkı sağlayan, yerel alandaki işleri destekleyen ve sürdüren yenilikçi programlar aracılığıyla Century College topluma, kültüre ve işbirliğine olan bağlılığı bir fark yaratmaktadır. 50 yılı aşkın süredir.

Century College , Yüksek Öğrenim Komisyonu (HLC) tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

White Bear Lake

Address
Century Avenue North,3300
55110 White Bear Lake, Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: