Coastline Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Çok kampüslü bir topluluk koleji olan Coastline College, Orange County, CA'nın kalbinde yer alır ve yüz yüze dersler, uzaktan eğitim ve iş temelli öğrenme sunar. Sahil şeridi kampüsleri, bölge için bir eğitim ve kültür merkezidir.

Ülkenin en yenilikçi kurumlarından biri olan Coastline, Garden Grove, Westminster, Newport Beach ve tabii ki çevrimiçi kampüsümüzde bulunan gelişmiş uzaktan eğitim seçenekleri ve mahalle kampüsleri ile size dersler getiriyor. Ayrıca Sahil Şeridi, birçok popüler alanda derece ve sertifika için çok sayıda seçenek sunar. Bu programlar işverenler tarafından talep edilmektedir. Sahil şeridi öğretim üyeleri ve personeli, bu programları günümüz iş dünyasına uyarlamak için iş ve endüstri ile el ele çalışmaktadır.

İster bir derece veya sertifika almak istiyor olun, ister bir CSU, UC veya 4 yıllık özel bir koleje aktarmanız gereken birimleri edinin, Sahil Şeridinin en erişilebilir, esnek ve uygun fiyatlı seçeneğiniz olduğunu göreceksiniz.

Sahil şeridi öğrencileri yaş ve eğitim hedeflerine göre değişir. Bazıları, dört yıllık bir üniversiteye geçiş yapmak için GE gereksinimleri üzerinde çalışan, liseden yeni çıkmış gençler olarak Sahil Şeridine devam ediyor. Diğerleri, yeni bir kariyer alanında bir sertifika veya AA / AS derecesi alarak kariyerlerini değiştirmek isteyen yetişkinlerdir. Bazıları özgeçmişlerine bir veya iki sınıf eklemek isterken, diğerleri derece gereksinimlerini hızlı bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olmak için süper paketlenmiş, tam bir ders programı (STAR programındakiler gibi) ister.

Kıyı şeridi ayrıca Kıyı Şeridi Askeri Programları aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki binlerce asker ve kadına hizmet vermektedir. Bu benzersiz program, kayıtlı erkek ve kadınların bir Sahil Şeridi kampüsüne adım atmadan derece gereksinimlerini belli bir mesafeden tamamlamalarını sağlar.

Akreditasyon Komisyonu, Yüksek Öğrenim Akreditasyonu Konseyi ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan kurumsal bir akreditasyon organı olan Batı Okullar ve Kolejler Birliği'nin kıyı şeridi Topluluk ve Genç Kolejler Koleji'ni (ACCJC) akredite eder.

Konumlar

Fountain Valley

Address
Warner Avenue,11460
92708 Fountain Valley, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: