Coffeyville Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Coffeyville Community College , iki yıllık kapsamlı bir orta öğretim sonrası eğitim kurumudur. Kolej, 19 akademik program, 15 teknik program ve 14 sertifika programı sunmaktadır. Öğrenciler Kolej'den dört Ön Lisans Derecesi seçeneğinden biriyle mezun olabilir.

Kolej üç kampüsten oluşmaktadır. Ana Kampüs, Coffeyville şehir merkezinde yer almaktadır. Diğer iki kampüs, eski Güneydoğu Kansas Bölgesi Teknik Okulu'nun birleşmesinin ardından 2001 yılında Kolej'in bir parçası oldu. Birleştirilen bu iki kampüse artık Coffeyville Teknik Kampüsü ve Columbus Teknik Kampüsü olarak anılıyor. Coffeyville Teknik Kampüsü, Field Kindley Lisesi'nin hemen batısında yer almaktadır. Columbus Teknik Kampüsü, Columbus Lisesi'nin hemen doğusunda, Columbus, Kan.

Tam zamanlı öğretim üyeleri, Kolej tarafından sunulan toplam kredi saatinin% 91'ini öğretir. Kolej, bu derslerin çoğunun çevrimiçi olarak sunulduğu bir uzaktan eğitim programı sunmaktadır. Öğrenciler, bu program aracılığıyla tamamen çevrimiçi olarak Sanatta Önlisans derecesi kazanabilirler.

Kolej, her akademik yılda yaklaşık 3.000 öğrenciye sahiptir. Bu öğrencilerin yaklaşık% 54'ü Montgomery County'de ikamet etmektedir.

Konumlar

Coffeyville

Address
West 11th Street,400
67337 Coffeyville, Kansas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin