HIWASSEE COLLEGE

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sizi Hiwassee topluluğunun bir parçası haline düşünüyorsun heyecanlıyız! Biz burada bir şey ve gereken her şeyi ile size yardımcı olacak. Biz uygun fiyatta ve ötelere akademisyenler College hakkında olabilecek herhangi bir soruya cevap isterim.

Hiwassee adlı etkiler hemen alanında sınırlı değildir. 10.000 artı mezunları 44 eyalette ve 28 ülkede toplumlara katkıda bulunmaktadır. Hiwassee başarılı mezunları bazıları şunlardır: Ürdün başbakanı, Amerikan BMW operasyonların emekli başkanı, bir Emory kalp cerrahı ve bir Broadway sanatçısı. Birkaç kısa yıl içinde, bizim refaha mezunları üyeleri arasında adınızı eklemeyi umuyoruz.

Bizim kampüs 400 dönüm arazi üzerinde yer alan on sekiz binadan oluşan büyük bir kampüs için sadece yedi dönümlük, büyüdü. Biz üniversite paralel ve Sanat, Bilim, Uygulamalı Bilimler, Güzel Sanatlar Lisans Önlisans Associate Associate giden kariyer / mesleki çeşitli programlar sunuyoruz ve Fen derece Lisans.

Son yıllarda, Hiwassee mali yardım, akademik ve atletik programlar için övgü aldı ve Tennessee beş en uygun fiyatlı özel kolejlerin biri olarak puan olmuştur. Hiwassee profesörler, öğrenciler ve atletik ekipleri de sık sık eyalet çapında, ulusal ve hatta uluslararası tanınırlar. SİZ burada iken Hiwassee Koleji'nde bu olağanüstü ve iyi tanınan öğrencilerden biri olabilir!

Appalachian Dağları ihtişamı çevrili kendinizi Hiwassee Koleji'nde ilham bulacaksınız. Daha fazla olmaya büyüklüğünü elde etmek ve hayallerini gerçekleştirmek için ilham. Hiwassee Koleji'nde, her köşede gerçek hayat, otantik topluluk ve macera yaşayacaksınız. Burada, eğitim, mükemmellik, bireysellik, özgünlük, inanç ve ilişkileri değer veren bir üniversite keşfedeceksiniz.

Gerçek Hayat.

Öğrenme sınıfta geliyor, ama daha da önemlisi gerçek dünya deneyimi nereden geldiğini Hiwassee Koleji bir yerdir. Eğer önünüzde masa bakın ne kadar az size sürpriz olabilir. Öğrenme hands-on daha fazladır. Gerçek hayat.

Toplum.

Biz burada topluma inanıyoruz. Bu ömür boyu ilişkileri değil sadece yaşıtları ile bulacaksınız bir yerdir, ancak hatta eğitmenler. Öğrencilerimizin ve profesörlerin çoğu sınıfta ötesine arkadaşlıklar oluşturarak, benzer hedefleri, inançları ve hobileri var.

Macera.

Açtığınız her köşesinde ile, macera bulacaksınız. Atletizm şey? Biz hemen hemen her spor mevcut var ve her zaman yetenekli yeni sporcular arıyoruz. Outdoor tip fazlası? Burada, kendinizi, Rapids bir nehir aşağı rafting zorlu bir yürüyüş parkuru, ya da sadece güzel kırsal ihtişamı alarak bulabilirsiniz.

Hiwassee Koleji eğitimde zengin mirası, güçlü bir topluluk, inanç temeli ve macera bir dizginsiz ruhu ile bir üniversite olduğunu. Öğrenme burada farklı. Bu niyetle kurulmuş ve mükemmellik dövme var.

Küçük Liberal Sanatlar Koleji - Hiwassee Koleji Katılan Avantajları

Küçük, liberal arts üniversiteye kadar Hiwassee Koleji gibi erken birinci yılı olarak liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik fırsatlar öğrencilere sağlar. Öğrenciler olabilir ne özgüven düzeylerini genişleterek tüm süre, müzik, tiyatro, spor, yaratıcı yazarlık, kulüpleri ve kuruluşlar aracılığıyla kendilerini ifade etmek için fırsatlar var.

Öğrenciler profesörlerle bire-bir temas ve öğrencilerin akademik kariyeri boyunca kendi ders arsa yardımcı olabilir akademik danışmanları ile daha fazla fırsatı bulacak. Öğrenciler kendilerine akademik konularda soru sormak için geniş fırsatlar vererek onların akademik danışmanlar tarafından verilen dersler de sık sık bulunmaktadır.

Hiwassee Üniversite profesörleri kurs öğrenci ilerlemenin değerlendirilmesi için tamamen sorumludur. Hiwassee büyük üniversitelerde olduğu gibi, lisans programları sunmuyor bu yana, öğretim görevlisi öğretim veya puanlama atamaları için kullanılmaz. Aksine, profesörler, dikkatli, çekici öğrenme materyalleri hazırlamak, öğrenci çalışmalarını okumak için zaman ayırın detaylı yorumlarınızı teklif ve öğrencilere yapıcı geribildirim vermek.

Profesörler, böylece öğrencilere günümüzün değişen dünyasında başarılı olmak için gerekli kritik düşünme ve iletişim becerilerini geliştirmek için geniş fırsatlar vererek atamak ve daha yazılı iş ve projeleri değerlendirmek için sınırlı sınıf büyüklüğü mümkün kılar.

Hiwassee anda, öğretim üyeleri birincil odak noktasıdır. Öğrenci öğrenme ve öğrenci başarısı bizim en değerli şeydir.

Öğrenciler nadiren fazla 25 öğrenci ile bir sınıfta olacak - en az 20 öğrenci sınıflarında olacaktır. Bu ortam aktif tartışmalara katılmak ve profesörler ile doğrudan etkileşim olması için daha fazla fırsat tanıyor.

Sekiz beş tüm sınıfların yüzde doksan tam zamanlı öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.

Atletizm

Biz Hiwassee College'de atletik programda gurur ve öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğu takım veya intramural spor katılmaktadırlar. Biz çeşitli bir parçası olmak her yerinden gelen öğrencilere işe erkek ve kadın olmak üzere spor: beyzbol, basketbol, ​​golf, futbol, ​​voleybol, tenis, voleybol, binicilik, bas balıkçılık, çekim spor ve rodeo. Isteyen birçok sporcu liseden sonra spor oynamaya devam etmek için, Hiwassee Koleji bizim atletik programına katılmak için mükemmel bir fırsat sağlar. Biz ülke genelinde yetenekli sporculara birçok burs sunuyoruz. Hiwassee Koleji ve bizim takımın bir parçası olmak Come "Git Kaplanlar!"

Konumlar

Madisonville

Hiwassee College

Address
225 Hiwassee College Dr.
37354 Madisonville, Tennessee, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 800-356-2187