College of Marin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Marin College hoş geldiniz

1926 yılında kurulan, Marin Koleji Kaliforniya'da 113 kamu topluluk kolejlerinden biridir. Güzel Marin County size hizmet etmek için iki kampüsü vardır. Kentfield Kampüs Kentfield 835 College Avenue yaklaşık 11 dakika kuzeyinde Golden Gate Köprüsü yer almaktadır. Indian Valley Kampüsü Novato, CA Ignacio Bulvarı üzerinde muhteşem bir 333 dönümlük arazi üzerinde uzak dakika mesafededir

Akreditasyon

Marin Koleji Topluluk Akreditasyon Komisyonu ve Genç Kolejler ve Okullar Batı Derneği ve Kolejler, Yükseköğretim Akreditasyon Konseyi ve ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bir kurumsal akreditasyon kuruluşu tarafından akredite edilmiştir.

Öğrenci hayatı

Yaklaşık 13.000 öğrenci Koleji birçok seçkin kredi, kredisiz ve toplum eğitim sınıflarında yılda kayıt. Kolej her yaştan öğrenciler için ve hayatın her kesiminden gelen başarı ve başarı için bir yol sağlayan bir kalite eğitim kurumu olarak ün kazanmıştır.

amacıyla ihtiyaç duydukları fırsatları kazandırmak ve öğrencilerin belirli amaç ve hedeflere ulaşmak sağlamak olarak Kolej Associate of Arts sunuyor ve Fen lisans programlarının Doç. Marin College California kampüslerinin belirli Üniversitesi garantili kabul katılır. Marin Koleji'nde eğitimini tamamlamış Her yıl birçok uluslararası öğrenci başarı diğerleri arasında, UC Berkeley'de, UCLA ve UC Davis aktardığınız. Buna ek olarak, Üniversite öğrencileri araştırma transferi ve kabul şartlarını yardım amacıyla personel bir Aktarım Merkezi vardır.

Kolej, hem de temel becerileri sağlamak olarak, otuz üç kariyer teknik eğitim programlarının (CTE) sağlar İkinci Dil olarak İngilizce (ESL) eğitim ve toplum eğitim sınıfları. Koleji CTE programları küresel rekabetçi iş gücü ortamında başarı için gerekli becerileri sağlamak. amaç kariyer gelişimi, kariyer değişikliği, ya da ilk kez işgücü girerek olsun, Marin Koleji öğrencileri başarılı yardımcı programlar sunmaktadır.

akademik Birimler

eğitim mükemmellik Marin taahhüdünün Koleji eşit fırsatlar sağlanması ve dört yıllık kolej ve üniversitelerde, ön lisans ve sertifika transfer için hazırlık sunarak farklı toplumun tüm üyeleri için başarıya teşvik köklü, İngilizce ikinci dil ve yaşam boyu öğrenme olarak.

Şu anda aşağıdaki bölümlerde akademik programlar sunuyoruz:

Müttefik Sağlık Bilimleri Davranış Bilimleri iş bilgi sistemleri Kariyer Teknik Eğitim iletişim Danışmanlık Erken Çocukluk Eğitimi ve Çocuk Gelişimi İngilizce / Beşeri Bilimler / Felsefe Güzel / Görsel Sanatlar Yaşam ve Yer Bilimleri matematik Sahne Sanatları Beden Eğitimi, Kinesiyoloji ve Atletizm FİZİKSEL BİLİMLER Sosyal Bilimler Dünya Dilleri ve Kültürleri

Konumlar

Kentfield

College of Marin - Kentfield Campus

Address
835 College Avenue, Kentfield, CA 94904
94904 Kentfield, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 415-457-8811

Novato

College of Marin - Indian Valley Campus

Address
1800 Ignacio Boulevard, Novato, CA 94949
Novato, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 415-457-8811