College of du Page

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bizim Bölge Servis Bizim Dünya bağlanması 1967 yılında kuruluşundan bu yana, DuPage Koleji çok özel bir şey haline geldi. Bu geniş kapsamlı etkisi ile bir topluluk üniversite var. Biz sıkıca bizim görev sağlayan toplumda köklü, henüz sürekli değişen dünyanın ihtiyaçlarını ve taleplerini yansıtan taahhüt ediyoruz.

Kişilerarası akademik, sivil, kültürel ve ekonomik: Mütevelli Kurulu aracılığıyla bizim fakülte, biz çoklu seviyelerde alakalı kalan önemini anlıyoruz. Bölgesel, ulusal ve uluslararası gelişmeler üzerinde sürekli göz ile, DuPage Koleji hizmet verdiği sakinleri için değişim bir eğitim ve ekonomik aktör olarak misyonunu yerine getirmektedir.

Diğer tüm hususlar ötesinde olsa da, biz bilginin dönüştürücü olduğu fikrine adamış eğitimciler vardır. Biz bir zihin meşgul daha güçlü birkaç şey vardır inanıyorum. Biz her eden üyenin tam potansiyelinin biri hayata hizmetinde, bilgi anlamlı söylem yoluyla kazandırılan zaman ateşledi olanakları ile heyecanlıyız.

Biz evde burada, sizin ve aileniz için mevcut dünya standartlarında bir kurum hakkında daha fazla bilgi edinmek için davet ediyoruz.

Konumlar

Glen Ellyn

College of DuPage

Address
College of DuPage425 Fawell Blvd.
Glen Ellyn, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri