Community College of Baltimore County

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Community College of Baltimore County hoş geldiniz. Ne olabileceğine bir bak!

1957'den beri Community College of Baltimore County nesiller boyu bölge sakinlerini kendi yaşamlarını ve başkalarının yaşamlarını iyileştirmeleri için güçlendiren erişilebilir, uygun fiyatlı, yüksek kaliteli eğitimin kapılarını açtı.

Community College of Baltimore County , öğrencileri iş, eğitim, sağlık hizmetleri, bilgi teknolojisi, siber güvenlik, inşaat gibi yerel iş geliştirme endüstrilerinde transfer, işe giriş ve kariyer gelişimine hazırlayan bölgenin en kapsamlı derece, sertifika ve işyeri sertifika programlarını sunar. ve ulaşım.

Her yıl 63.000'den fazla öğrenci üniversitenin ana kampüslerine, yayım merkezlerine ve çevrimiçi olarak kayıt olurken, yaklaşık 3 milyon öğrenci kolejin sahne sanatları, galerileri, planetaryumu ve spor tesislerinin keyfini çıkarıyor. Community College of Baltimore County mezunları, muazzam harç tasarruflarından ve Maryland Üniversitesi sistem okullarına garantili transferden yararlanırken, Community College of Baltimore County Honors programının mezunları, genellikle burslu olarak ülkenin en seçkin kolej ve üniversitelerinin çoğuna geçerler.

Community College of Baltimore County , ülkenin en iyi önlisans üreticileri arasında yenilikçi öğrenme stratejilerinde ulusal olarak bir lider olarak tanınmaktadır. Military Times En İyi Koleji 2018 olarak belirlenmiştir.

Konumlar

Catonsville

Address
South Rolling Road,800
21228 Catonsville, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin