Resmi açıklamayı okuyun

Neden bizi seçmelisiniz?

Olanakları Your Path Burada Başlıyor Çünkü

fazla 685.000 kişi 1965 yılından beri olasılıklara kendi yola girdiler Philadelphia, Community College hoş geldiniz. Biz kariyer değiştirmek isteyen yetişkinler için, bir lisans giden yolda burada başlayan yeni lise mezunlarından öğrencilere çeşitli bir nüfusa hizmet vermektedir. Bizim Merkez Kampüs Açık veya Philadelphia içinde üç Bölge Merkezleri herhangi birinde, bizim öğrencilerimiz yoğun programları içine sınıfları sığdırmak için gereken kolaylık sunuyoruz.

Biz bir seferde, eğitim yoluyla bir kişiyi toplumumuzu güçlendirmek istiyoruz. Mezunlarımızın yüzde 90'ından fazlası alanında kalır ve bizim yerel ekonomiyi güçlendirmek. Onların eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmak, böylece dört yıllık üniversiteye yeni bir kariyer ya da transfer için Philadelphians hazırlamak bizim görevimizdir.

Transfer Olanakları

Eğer dört yıllık üniversiteye kredi transferi ve Çift Kabul ortaklıklar ve transfer programı anlaşmaları, öğrenim dolar sayesinde tasarruf için Philadelphia Community College kolaylaştırır.

aktarım Ortaklıklar

Burada ilk iki yıl geçirmek ve daha az için lisans diploması - çok daha az. Bölgede 12 kolej ve üniversiteler ile Dual Kabul anlaşmaları denilen bizim transfer ortaklıkları, kolay burada önlisans derecesini elde ettikten sonra başka bir üniversiteye transfer yapmak. Ayrıca, bu ortaklıklar büyük bir burs imkanı bulunmaktadır!

Ek Transferi Anlaşmaları

Biz bölgede ve ötesinde çok sayıda kolej ve üniversiteler ile yerinde olan birçok diğer transferi anlaşmaları keşfedin. Eğer transfer hedefleri ne olursa olsun, biz oraya yardımcı olabilir.

Çift Kabul Avantajları

Aktarmak önce burada ön lisans kazanarak harç tasarruf Katılmak için karar verirseniz hiçbir başvuru ücreti veya cezalar ödemek burs ve belki de diğer tasarruf hak Burada ve devir üniversite seçimi destek hizmetleri almak Transfer üniversitede yerinizi ayırtmak için program gerekliliklerini karşılamak Junior durumu ile seçtiğiniz üniversiteye girmek

Kariyer Olanakları

Philadelphia Community College size bugünün işgücünün başarılı olmak için gereken araçları sağlar. Programlarımız yüksek talep, ilerleme için iyi ücretler, istihdam istikrarı ve fırsatlar bulunmaktadır sürdürülebilir sanayi için hazırlar. Sen uygulamalı deneyim, sözlü ve yazılı iletişim becerileri geliştirme ve eleştirel düşünme egzersizleri faydalarını göreceksiniz. Tüm programlarımız size hak kişisel ilgi vererek, özel öğretim üyeleri tarafından küçük sınıflarda verilmektedir. Ve birçok program şeklinde ve öğrenmek her şey alakalı ve ödüllendirici olmasını sağlamak, yerel işletmelerden uzmanları katılarak geliştirilmiştir.

Üniversite Başarı Öyküsü

1965 yılında kapılarını açmasından bu yana, Philadelphia Community College bölgesel işgücü girmek ve yerel ekonomiyi destekleyecek bir öğrenci çeşitli vücut için yüksek öğrenim ve uzmanlık eğitimi erişim sağlayan, kentin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Kolej yol boyunca birçok başarıya ve kilometre taşlarını kazanmıştır. bizim toplum ve öğrencilerimizin yardımıyla, biz daha iyi istihdam ve daha iyi bir yaşam kalitesi hem de arayan bireylere kaliteli eğitim vermeye devam etmektedir.

Uluslararası Öğrenciler

Philadelphia Community College, şu anda 50'den fazla ülkeye temsil dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, çeşitli avantajlar sunmaktadır. modern olanaklara sahip tarihini dengeleyen bir dünya standartlarında şehrin heyecanı, kültür ve fırsat yaşarken Burada sevecen, kişiselleştirilmiş bir ortam keşfedeceksiniz.

Kolej 70'den fazla lisans ve sertifika programları sunan bir önlisans-veren bir kurumdur. Biz Philadelphia en büyük derece veren kurum, henüz bizim samimi sınıf ortamı fakülte size bireyselleştirilmiş dikkat vermenizi sağlar. Danışmanlarımız ABD'de yaşama uyum soru ve endişeleri yanı sıra yardım cevaplamak için buradayız.

Her öğrenci bizim Koleji topluluğunun özel bir parçasıdır. Deneyimli kadrosu, Amerika Birleşik Devletleri, Philadelphia ve Koleji için geçiş başarılı bir hale getirmek için ellerinden geleni yapacaktır.

Uluslararası Öğrenciler Bize seç Neden

Kalite Eğitim Etkili Maliyet

Philadelphia Community College uygun bir eğitim vermektedir ve bir kariyer için veya dört yıllık kolej veya üniversite transfer için sizi hazırlayacaktır. Birçok uluslararası öğrenci, dört yıllık bir üniversiteye transfer olmadan önce bir önlisans diploması zaman üniversite hayatına alışmaya izin, üniversite kredi kazanmak ve paradan tasarruf seçin.

Küçük Sınıf Boyutları

Koleji ortalama sınıf mevcudu fakülte sizinle geçirebilirsiniz daha fazla zaman anlamına gelir, 22 kişidir. Eğitmenlerimiz hakkında bakım ve güçlü ve hedefleri geliştirmeye yardımcı aktif rol almak.

bireyselleştirilmiş Dikkat

Her öğrenci bizim Koleji topluluğunun özel bir parçasıdır. Biz sınıflar için kayıt ve kampüs yolunuzu bulmak için nasıl anlamanıza yardımcı olacaktır. Koleji Merkez Kampus boyutu yönetilebilir olduğunu ve toplu taşıma yoluyla rahatlıkla erişilebilir. Deneyimli kadrosu, Amerika Birleşik Devletleri, Philadelphia ve Koleji için geçiş başarılı bir vermenize yardımcı olacaktır.

İkinci Dil (ESL) Programı olarak İngilizce

Eğer dil ile daha rahat olabilmek için bazı İngilizce kurslarına tamamlamak için yararlı olabilir. Bir yerleştirme testi alarak ve bir danışman ile sonuçlarınızı tartıştıktan sonra, biz sizin ihtiyaçlarınıza en uygun sınıflar seçmenize yardımcı olacaktır. ESL programı İngilizce becerilerinizi geliştirmek ve Amerika Birleşik Devletleri deneyiminizden en iyi şekilde sağlayacaktır.

Bizim Uluslararası Toplum

Philadelphia Community College 150'den fazla 50'den fazla farklı ülkeden gelen uluslararası öğrenciler, yanı sıra çok sayıda etnik kökenden temsil eden bölgesel öğrencilerle çeşitli ve kültürel açıdan zengin bir öğrenci nüfusuna sahiptir. Sen Koleji çevresinde günlük geziler ve diğer etkinlikler planlayan Uluslararası Öğrenci Örgütü, katılabilir. çeşitliliği kutlamak için, bir yıllık Uluslararası Festivali diğer kültürlere Koleji topluluk ortaya çıkarır. Film festivalleri ve özel milletlerden içeren olaylar da yıl boyunca gerçekleşecek.

Bir şey her zaman kampüste oluyor. Eğer spor oynamak ister veya öğrenci kulüpleri daha fazla stil musunuz?

yer almak ve Koleji'nde yeni insanlarla tanışmak için yollar düzinelerce vardır. Biz fazla 40 öğrenci kulüpleri ve kuruluşları yanı sıra, erkek ve kadınlar için spor sunuyoruz.

ideal konumu

Philadelphia Müzesi bölgesine yakın şehir ve kalbinde yakınında yer alan, bizim Merkez Kampus tren, otobüs ya da otomobil ile kolayca erişilebilir ve kolayca binalar arasında yürüyüş yapabilirsiniz. Kolej aynı zamanda en iyi öğrencilerimize hizmet etmek, çeşitli mahalle sitelerine ek olarak Kuzeydoğu, Kuzeybatı ve Batı Philadelphia üç Bölgesel Merkezleri bulunmaktadır.

New York ve Washington, DC, arasında yer alan Philadelphia, en tarihi şehirlerinden biri ve Amerika Birleşik Devletleri'nde, beşinci büyüğüdür. İşte Doğu kıyısında ikinci büyük kenti, hem Kurtuluş ve Amerika Birleşik Devletleri Anayasası Bildirgesi yazılmıştır. kültürel faaliyetler zengin yelpazesinin yanı sıra, Philadelphia da dünya çapında mutfağı, olağanüstü bir tiyatro ve sanat ilçe ve canlı bir gece hayatı sunmaktadır. Eğer profesyonel bir spor olayı, geçmiş keşfederek açık havada yaşıyor ya katılan ilgilenen olsun, bu heyecan verici bölge sunmak için çok şey vardır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Fen bilimleri önlisans

Community College of Philadelphia

Bilgisayar Bilimi Müfredat Bilgisayar Bilimleri (AS) 'derecesi bir Associate yol açar. Programın temel amacı, Bilgisayar Bilimleri alanında lisans programına yatay geçiş ... [+]

Açıklama:

Bilgisayar Bilimi Müfredat Bilgisayar Bilimleri (AS) 'derecesi bir Associate yol açar. Programın temel amacı, Bilgisayar Bilimleri alanında lisans programına yatay geçiş için öğrencileri hazırlamaktır. müfredat odak matematiksel odaklı problemlerin analizi ve bilgisayar kullanarak bu sorunları çözmek için algoritmalar ve veri yapıları geliştirilmesi için gerekli becerileri üzerinde yoğunlaşarak derslerin bir dizi.

Öğrenci Öğrenim Çıktıları:

Bu programın tamamlanmasından sonra mezun mümkün olacaktır:

bilgisayar programlama, algoritma geliştirme ve yazılım mühendisliği ile ilgili bilgileri iletmek ve analiz etmek için teknolojiyi etkin kullanın. matematiksel tabanlı bir tasarım profesyonel bir ekibin parçası, kod, test ve hata ayıklama, nesne yönelimli bilgisayar yazılımları gibi çalışın. montaj dil bilgisi, bilgisayar mimarisi ve bilgisayar organizasyonu dahil olmak üzere modern bilgisayar sistemleri, bilgi aktarımı ve kontrol temel bir anlayış sergileyebilecek. diferansiyel ve integral hesabı, istatistik ve ayrık matematik de dahil olmak üzere bilgisayar bilimleri ve yazılım mühendisliği, önemli matematiksel kavramların temel bir anlayış gösterin. Bir nesne yönelimli bir ortamda bilgisayar programlama dillerinin yapılandırılmış sıralı mantık kullanarak nesne yönelimli algoritmalar ve veri yapıları geliştirmek ve Java uygulamaları ve Java uygulamaları olarak bu çözümleri uygulamak. algoritmalar ve veri yapıları zamansal ve mekansal verimliliğini analiz ve mümkünse verimlilik artışı için onları yeniden tasarlamak. Program Giriş Koşulları: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community College of Philadelphia

Biyoloji lisans programı Associate of Science (AS) biyolojik bilimlerde bakalorya çalışmalar devam etmek isteyen ya da önceden eczane okul ya da ön-veterinerlik, ön-tıp v ... [+]

Açıklama:

Biyoloji lisans programı Associate of Science (AS) biyolojik bilimlerde bakalorya çalışmalar devam etmek isteyen ya da önceden eczane okul ya da ön-veterinerlik, ön-tıp ve öncesi gibi programlar için önkoşul derslerini yerine planlayan öğrenciler için -diş. sorunsuz transferi etkinleştirmek için, bu program diğer kolej ve üniversitelerde biyoloji programlarında sunulan çalışmanın ilk iki yılını paralel şekilde tasarlanmıştır.

Öğrenci Öğrenim Çıktıları:

Bu programın tamamlanmasının ardından, mezunlar mümkün olacaktır:

büyük fiziksel ve kimyasal kavramları özetlemek ve homeostasis bakım dahil olmak üzere canlılar için gerekli süreçleri içinde ve organizmalar arasında meydana gelen enerji dönüşümleri ve canlı organizmalar ve çevreleri arasındaki etkileşimler. (Mendel) klasik ve moleküler bakış açıları hem, üreme ve kalıtım mekanizmalarını tanımlamak ve evrimsel süreçler ve adaptasyon genetik etkiler bağlantı. Uygun şekilde mevcut bilimsel terminolojiyi kullanmak ve kritik düşünce kullanarak bilimsel verilerin hak değerlendirir. kimyasal, hücresel, histolojik ve organizma düzeyleri de dahil olmak üzere, biyoloji örgütün seviyelerini açıklamak ve nüfus, ekosistemlerin ve biyosfer dinamiklerini açıklar. hipotez geliştirme, deney uygun tasarımı, ekipman, veri toplama ve analiz yetkili kullanımı ve bilimsel literatür entegrasyonu için Bilimsel Yöntem yararlanın. Karşılaştırın ve mikroplar, protistler, bitkiler ve hayvanlar büyük gruplar kontrast. Program Giriş Koşulları: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community College of Philadelphia

Kimya lisans programı of Science (AS) Associate, önceden eczane, pre-medikal veya ön diş programları gibi profesyonel çalışmalar ile devam etmeyi planlıyoruz kimyasal vey ... [+]

Açıklama:

Kimya lisans programı of Science (AS) Associate, önceden eczane, pre-medikal veya ön diş programları gibi profesyonel çalışmalar ile devam etmeyi planlıyoruz kimyasal veya fiziksel bilimler ya da bakalorya çalışmalarını devam etmek isteyen öğrenciler içindir. Bu müfredat, diğer kolej ve üniversitelerin kimya programlarında sunulan çalışmanın ilk iki yıl paraleldir.

Öğrenci Öğrenim Çıktıları:

Bu programın tamamlanmasından sonra mezun mümkün olacaktır:

başarılı bir dört yıllık bir kurumda bir kimya programına aktarmak için hazırlıklı gösterin. sorunlar ve deneyler performans çözümüne bu bilgiyi uygulayarak genel inorganik ve organik kimya ilke ve kavramları temel bilgi göstermek. tüm güvenlik kurallarına bağlı kalarak, yetkin yaygın kullanılan ölçüm ve analiz için enstrümantasyon kullanarak kimya laboratuvarında rutin laboratuvar görevleri gerçekleştirmek. Etkili, toplamak, yorumlamak değerlendirmek ve gerektiğinde bilgisayar teknolojisi kullanılarak çoklu formatlarda bilimsel verileri iletişim kurar. Program Giriş Koşulları: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community College of Philadelphia

Bu program Matematik AS derecesi yol açar. Programın temel amacı, matematik alanında lisans programına yatay geçiş için öğrencileri hazırlamaktır. ... [+]

Açıklama:

Bu program Matematik AS derecesi yol açar. Programın temel amacı, matematik alanında lisans programına yatay geçiş için öğrencileri hazırlamaktır. Bu müfredat sürekli ve ayrık matematik hem freshman- ve ikinci sınıf düzeyinde kursları vermektedir.

Öğrenci Öğrenim Çıktıları:

Bu programın tamamlanmasının ardından, mezunlar mümkün olacaktır:

Matematiksel ifadeleri kanıtlayın. matematik problemlerini çözmek. matematiksel algoritmalar yürütün. Program Giriş Koşulları:

Bu program İngilizce 101 ve Matematik 171 için, ya uygun yerleştirme testine geçirerek veya ders için önkoşul karşılayarak hazır göstermiştir ilgilenen öğrencilere açıktır. Seçilen matematik ve İngilizce kursları giriş şartlarını yerine olmayanlar için kullanılabilir. programına kabul giden bir eğitim planı giriş gereksinimlerini karşılamıyor her başvuru için geliştirilmiş olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community College of Philadelphia

Mühendislik Bilimi müfredat mühendisliği lisans derecesi doğru daha fazla çalışma için bir temel sağlar. Bunun gibi, büyük üniversiteler tarafından sunulan mühendislik pr ... [+]

Açıklama:

Mühendislik Bilimi müfredat mühendisliği lisans derecesi doğru daha fazla çalışma için bir temel sağlar. Bunun gibi, büyük üniversiteler tarafından sunulan mühendislik programlarının ilk iki yılını paralel ve herhangi bir mühendislik disiplini için geçerlidir. havacılık, biyomedikal, kimya, inşaat, elektrik, endüstri, mekanik, nükleer ya da petrol mühendisliği lisans derecesi sürdürmeye planlayan öğrenciler bu programı seçin. diğer teknik çıkarları olan öğrenciler diğer teknolojik müfredat dikkate alabilir.

Öğrenci Öğrenim Çıktıları:

Bu programın tamamlanmasından sonra mezun mümkün olacaktır:

cebir, trigonometri ve matematik problemleri çözmek. bilim ve mühendislikte temel sorunları çözmek. projelerini hayata geçirmek için takımlar halinde çalışırlar. veri toplama ve enstrümantasyon kontrolü için bilgisayarları kullanın. yazılı, sözlü ve grafiksel sunumlar kullanarak teknik bilgileri iletmek. lisans-veren kurumlara mühendislik binbaşı olarak aktarın. Program Giriş Koşulları: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sosyal Bilimler Ön Lisans

Community College of Philadelphia

Sanat ve Tasarım programı Philadelphia Community College'da çalışma sonrasında programları veya profesyonel sanat okulları bakalorya aktarmak planlayan öğrenciler için Sa ... [+]

Açıklama:

Sanat ve Tasarım programı Philadelphia Community College'da çalışma sonrasında programları veya profesyonel sanat okulları bakalorya aktarmak planlayan öğrenciler için Sanatları (AA) Üyeliği derecesine yol açar. Bu müfredat ya bir BFA (Bachelor of Fine Arts) ya da BA (Bachelor of Arts) programı için hazırlar.

Müfredat dört yıllık fakülte de sanat okulları ve sanat programlarının temel programı ile tutarlı olacak şekilde dizayn edilmiştir.

aktarılabilirlik en önemli olduğundan, öğrenciler buna göre becerilerini geliştirmek ve aynı zamanda kapsamlı bir aktarım portföyü hazırlayacaktır.

Bu vakıf programı öğrencileri güzel sanatlar alanında kariyer yol açan çalışmalarına devam sağlayacak, el sanatları, sanat eğitimi ve sanat terapisi (örneğin grafik ve medya sanatları, sanayi ve ürün tasarımı, moda / tekstil tasarımı gibi) tasarım alanlarında bir dizi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community College of Philadelphia

İşletme programı özellikle İşletme Advance Collegiate Schools (AACSB) Derneği tarafından akredite olan bu işletme okulları aktarmak için öğrencileri hazırlamak için tasar ... [+]

Açıklama:

İşletme programı özellikle İşletme Advance Collegiate Schools (AACSB) Derneği tarafından akredite olan bu işletme okulları aktarmak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. AACSB eğitim felsefesi doğrultusunda, bu program, iş idaresi altında yatan üst düzey matematik ve sayısal akıl güçlü bir temel gerektirir.

(Not: üst düzey matematik az vurgu yaparak iş alanlarında daha kapsayıcı bir temel isteyen öğrenciler de bir transfer programı İş programı, seçmeniz tavsiye edilir.)

Öğrenci Öğrenim Çıktıları:

Bu programı tamamlayan öğrenciler, mümkün olacaktır:

Hazırlayın analiz etme, yorumlama ve sözlü ve yazılı olarak bir işletmenin temel finansal tablolarını tartışmak. iş kararları, yasal, ekonomik ve sosyal etkilerini tartışır. Kantitatif iş kararları, etkinlikler ve olayların etkisini değerlendirmek. bir anlayış göstermek ve rol iş görüşmek tarihsel farklı toplumsal ve ekonomik sistemlerde almıştır. Program Giriş Koşulları: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community College of Philadelphia

Psikoloji lisans programı Philadelphia Community College'da çalışma sonrasında Psikoloji bakalorya programlarına aktarmak planlayan öğrenciler için ve uzun vadeli eğitim ... [+]

Açıklama:

Psikoloji lisans programı Philadelphia Community College'da çalışma sonrasında Psikoloji bakalorya programlarına aktarmak planlayan öğrenciler için ve uzun vadeli eğitim hedefleri konusunda kararsız ama davranış bilimleri ile ilgilenen öğrenciler içindir. Transfer kurumları giriş öncesi alınması gereken özel dersler gerektirdiğinden, oldukça öğrenciler aktarmak ve Kariyer mevcut çalışma sayfalarını aktarmak ve amacıyla Merkezi, yanı sıra danışmanlarını ve rehberlere, transfer olabilir hangi okulların katalogları danışmanız tavsiye edilir seçmeli dersler için uygun seçimleri yapın.

Psikoloji AA derecesi, kişisel menfaatleri için veya Psikoloji büyük, ya da bilişsel bilim, danışmanlık ve eğitim psikolojisi gibi ilgili alanlarda transferi amacı ile olsun, davranış bilimleri alanları vurgulamak isteyen öğrenciler için uygundur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Uygulamalı Bilimler Önlisans

Community College of Philadelphia

Bu müfredat muhtaç insanlarla çalışmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler insanların yaşadığı, psikolojik, sosyal ve fiziksel çevrelerinden kapsamında ins ... [+]

Açıklama:

Bu müfredat muhtaç insanlarla çalışmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler insanların yaşadığı, psikolojik, sosyal ve fiziksel çevrelerinden kapsamında insan davranışlarını ve insan gelişimini incelemek için fırsat olacaktır. Onlar başkalarının hem bire bir ve gruplar halinde çalışmak için gerekli becerileri gelişecektir. Onlar pratik ve yardımcı meslek etik standartları öğreneceksiniz hangi değer tabanını geliştirecektir. Onlar takdir ve çok kültürlü bir ortamda çalışmayı öğreneceksiniz. yaptıkları çalışmada önemli bir parçası olarak, aynı zamanda toplumda kurum ve kuruluşlarla iki saha yerleşimleri atanan edilerek muhtaç kişilere doğrudan çalışmak için bir fırsat olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community College of Philadelphia

Muhasebe müfredat Applied Science (AAS) derecede bir Associate yol açar. Öğrenciler muhasebe kuramının eğitim ve genel kabul görmüş muhasebe teknikleri yanı sıra temel yö ... [+]

Açıklama:

Muhasebe müfredat Applied Science (AAS) derecede bir Associate yol açar. Öğrenciler muhasebe kuramının eğitim ve genel kabul görmüş muhasebe teknikleri yanı sıra temel yönetim ve ilgili alanlarda alırsınız. Öğrenciler, genç muhasebeci olarak pozisyonları da dahil olmak üzere sanayi ve hükümet hem de kariyer çeşitli için hazırlanan stajyer muhasebe, alacak veya borç hesapları teknisyeni veya vergi doktoru hesapları vardır.

Öğrenci Öğrenim Çıktıları:

Muhasebe müfredat tamamlayan öğrenci mümkün olacaktır:

, Genel Kabul Görmüş Muhasebe İlkeleri (GAAP) göre hazırlanan finansal tabloların bir anlayış göstermek günlük girişleri hazırlamak ve bilgisayarlı defteri kebir yazılımını kullanarak muhasebe döngüsünü tamamlamak. yönetim ve maliyet muhasebesi kavramlarını sergilemek. Analiz ve ekonomik karar verme mali tablolar üzerinde uygular. Etkili finansal bilgi kullanıcıları yazılı ve sözlü iletişim kurar. Program Giriş Koşulları: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku