Community College of Philadelphia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden bizi seçmelisiniz?

Olanakları Your Path Burada Başlıyor Çünkü

fazla 685.000 kişi 1965 yılından beri olasılıklara kendi yola girdiler Philadelphia, Community College hoş geldiniz. Biz kariyer değiştirmek isteyen yetişkinler için, bir lisans giden yolda burada başlayan yeni lise mezunlarından öğrencilere çeşitli bir nüfusa hizmet vermektedir. Bizim Merkez Kampüs Açık veya Philadelphia içinde üç Bölge Merkezleri herhangi birinde, bizim öğrencilerimiz yoğun programları içine sınıfları sığdırmak için gereken kolaylık sunuyoruz.

Biz bir seferde, eğitim yoluyla bir kişiyi toplumumuzu güçlendirmek istiyoruz. Mezunlarımızın yüzde 90'ından fazlası alanında kalır ve bizim yerel ekonomiyi güçlendirmek. Onların eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmak, böylece dört yıllık üniversiteye yeni bir kariyer ya da transfer için Philadelphians hazırlamak bizim görevimizdir.

Transfer Olanakları

Eğer dört yıllık üniversiteye kredi transferi ve Çift Kabul ortaklıklar ve transfer programı anlaşmaları, öğrenim dolar sayesinde tasarruf için Philadelphia Community College kolaylaştırır.

aktarım Ortaklıklar

Burada ilk iki yıl geçirmek ve daha az için lisans diploması - çok daha az. Bölgede 12 kolej ve üniversiteler ile Dual Kabul anlaşmaları denilen bizim transfer ortaklıkları, kolay burada önlisans derecesini elde ettikten sonra başka bir üniversiteye transfer yapmak. Ayrıca, bu ortaklıklar büyük bir burs imkanı bulunmaktadır!

Ek Transferi Anlaşmaları

Biz bölgede ve ötesinde çok sayıda kolej ve üniversiteler ile yerinde olan birçok diğer transferi anlaşmaları keşfedin. Eğer transfer hedefleri ne olursa olsun, biz oraya yardımcı olabilir.

Çift Kabul Avantajları

Aktarmak önce burada ön lisans kazanarak harç tasarruf Katılmak için karar verirseniz hiçbir başvuru ücreti veya cezalar ödemek burs ve belki de diğer tasarruf hak Burada ve devir üniversite seçimi destek hizmetleri almak Transfer üniversitede yerinizi ayırtmak için program gerekliliklerini karşılamak Junior durumu ile seçtiğiniz üniversiteye girmek

Kariyer Olanakları

Philadelphia Community College size bugünün işgücünün başarılı olmak için gereken araçları sağlar. Programlarımız yüksek talep, ilerleme için iyi ücretler, istihdam istikrarı ve fırsatlar bulunmaktadır sürdürülebilir sanayi için hazırlar. Sen uygulamalı deneyim, sözlü ve yazılı iletişim becerileri geliştirme ve eleştirel düşünme egzersizleri faydalarını göreceksiniz. Tüm programlarımız size hak kişisel ilgi vererek, özel öğretim üyeleri tarafından küçük sınıflarda verilmektedir. Ve birçok program şeklinde ve öğrenmek her şey alakalı ve ödüllendirici olmasını sağlamak, yerel işletmelerden uzmanları katılarak geliştirilmiştir.

Üniversite Başarı Öyküsü

1965 yılında kapılarını açmasından bu yana, Philadelphia Community College bölgesel işgücü girmek ve yerel ekonomiyi destekleyecek bir öğrenci çeşitli vücut için yüksek öğrenim ve uzmanlık eğitimi erişim sağlayan, kentin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Kolej yol boyunca birçok başarıya ve kilometre taşlarını kazanmıştır. bizim toplum ve öğrencilerimizin yardımıyla, biz daha iyi istihdam ve daha iyi bir yaşam kalitesi hem de arayan bireylere kaliteli eğitim vermeye devam etmektedir.

Uluslararası Öğrenciler

Philadelphia Community College, şu anda 50'den fazla ülkeye temsil dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, çeşitli avantajlar sunmaktadır. modern olanaklara sahip tarihini dengeleyen bir dünya standartlarında şehrin heyecanı, kültür ve fırsat yaşarken Burada sevecen, kişiselleştirilmiş bir ortam keşfedeceksiniz.

Kolej 70'den fazla lisans ve sertifika programları sunan bir önlisans-veren bir kurumdur. Biz Philadelphia en büyük derece veren kurum, henüz bizim samimi sınıf ortamı fakülte size bireyselleştirilmiş dikkat vermenizi sağlar. Danışmanlarımız ABD'de yaşama uyum soru ve endişeleri yanı sıra yardım cevaplamak için buradayız.

Her öğrenci bizim Koleji topluluğunun özel bir parçasıdır. Deneyimli kadrosu, Amerika Birleşik Devletleri, Philadelphia ve Koleji için geçiş başarılı bir hale getirmek için ellerinden geleni yapacaktır.

Uluslararası Öğrenciler Bize seç Neden

Kalite Eğitim Etkili Maliyet

Philadelphia Community College uygun bir eğitim vermektedir ve bir kariyer için veya dört yıllık kolej veya üniversite transfer için sizi hazırlayacaktır. Birçok uluslararası öğrenci, dört yıllık bir üniversiteye transfer olmadan önce bir önlisans diploması zaman üniversite hayatına alışmaya izin, üniversite kredi kazanmak ve paradan tasarruf seçin.

Küçük Sınıf Boyutları

Koleji ortalama sınıf mevcudu fakülte sizinle geçirebilirsiniz daha fazla zaman anlamına gelir, 22 kişidir. Eğitmenlerimiz hakkında bakım ve güçlü ve hedefleri geliştirmeye yardımcı aktif rol almak.

bireyselleştirilmiş Dikkat

Her öğrenci bizim Koleji topluluğunun özel bir parçasıdır. Biz sınıflar için kayıt ve kampüs yolunuzu bulmak için nasıl anlamanıza yardımcı olacaktır. Koleji Merkez Kampus boyutu yönetilebilir olduğunu ve toplu taşıma yoluyla rahatlıkla erişilebilir. Deneyimli kadrosu, Amerika Birleşik Devletleri, Philadelphia ve Koleji için geçiş başarılı bir vermenize yardımcı olacaktır.

İkinci Dil (ESL) Programı olarak İngilizce

Eğer dil ile daha rahat olabilmek için bazı İngilizce kurslarına tamamlamak için yararlı olabilir. Bir yerleştirme testi alarak ve bir danışman ile sonuçlarınızı tartıştıktan sonra, biz sizin ihtiyaçlarınıza en uygun sınıflar seçmenize yardımcı olacaktır. ESL programı İngilizce becerilerinizi geliştirmek ve Amerika Birleşik Devletleri deneyiminizden en iyi şekilde sağlayacaktır.

Bizim Uluslararası Toplum

Philadelphia Community College 150'den fazla 50'den fazla farklı ülkeden gelen uluslararası öğrenciler, yanı sıra çok sayıda etnik kökenden temsil eden bölgesel öğrencilerle çeşitli ve kültürel açıdan zengin bir öğrenci nüfusuna sahiptir. Sen Koleji çevresinde günlük geziler ve diğer etkinlikler planlayan Uluslararası Öğrenci Örgütü, katılabilir. çeşitliliği kutlamak için, bir yıllık Uluslararası Festivali diğer kültürlere Koleji topluluk ortaya çıkarır. Film festivalleri ve özel milletlerden içeren olaylar da yıl boyunca gerçekleşecek.

Bir şey her zaman kampüste oluyor. Eğer spor oynamak ister veya öğrenci kulüpleri daha fazla stil musunuz?

yer almak ve Koleji'nde yeni insanlarla tanışmak için yollar düzinelerce vardır. Biz fazla 40 öğrenci kulüpleri ve kuruluşları yanı sıra, erkek ve kadınlar için spor sunuyoruz.

ideal konumu

Philadelphia Müzesi bölgesine yakın şehir ve kalbinde yakınında yer alan, bizim Merkez Kampus tren, otobüs ya da otomobil ile kolayca erişilebilir ve kolayca binalar arasında yürüyüş yapabilirsiniz. Kolej aynı zamanda en iyi öğrencilerimize hizmet etmek, çeşitli mahalle sitelerine ek olarak Kuzeydoğu, Kuzeybatı ve Batı Philadelphia üç Bölgesel Merkezleri bulunmaktadır.

New York ve Washington, DC, arasında yer alan Philadelphia, en tarihi şehirlerinden biri ve Amerika Birleşik Devletleri'nde, beşinci büyüğüdür. İşte Doğu kıyısında ikinci büyük kenti, hem Kurtuluş ve Amerika Birleşik Devletleri Anayasası Bildirgesi yazılmıştır. kültürel faaliyetler zengin yelpazesinin yanı sıra, Philadelphia da dünya çapında mutfağı, olağanüstü bir tiyatro ve sanat ilçe ve canlı bir gece hayatı sunmaktadır. Eğer profesyonel bir spor olayı, geçmiş keşfederek açık havada yaşıyor ya katılan ilgilenen olsun, bu heyecan verici bölge sunmak için çok şey vardır.

Konumlar

Philadelphia

Address
1700 Spring Garden Street
19130 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri