Resmi açıklamayı okuyun

Community Colleges of Spokane

1963 yılında kurulan Community Colleges of Spokane Doğu Washington'da yılda 30.000'den fazla öğrenciye hizmet veren dinamik bir topluluk kolej bölgesidir. CCS canlı ve kapsamlı bir öğrenim topluluğudur - her yaştan ve yetenekli öğrenciler için eğitim olanakları.

İki akredite kolej, Spokane Community College (SCC) ve Spokane Falls Community College (SFCC) 'den oluşan bir topluluk kolej bölgesiyiz. Büyük Spokane'de büyük bir kentsel ve banliyö nüfusuna hizmet etmenin yanı sıra, bölge, Washington’un doğusundaki 12,302 kilometrekarelik bir bölgede kırsal topluluklara eğitim hizmetleri de veriyor. Bu bölge tüm Spokane, Stevens, Whitman, Feribot ve Pend Oreille County bölgelerinin yanı sıra Lincoln County bölgelerini de içermektedir.

Her iki CCS kolejleri, Kuzeybatı Kolejleri ve Üniversiteler Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve Washington Eyaleti Topluluk ve Teknik Kolejleri Kurulu tarafından yönetilmektedir.

 • 1144 Çocuklara ve ailelere geçen yıl Baş Baş ve Erken Baş Başçılığı tarafından hizmet edildi.
 • 19,298 Ödüllü Öğrenciler
 • % 87,2 İstihdam Oranı
 • 2.899 Derece Verildi

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

Spokane Community College

Spokane Community College (SCC), Community Colleges of Spokane akredite edilmiş iki kurumundan ve eyaletteki en büyük topluluk kolejlerinden biridir. SCC sadece birkaç isim, otomotiv, havacılık, kozmetik, mutfak sanatları, sağlık, işleme ve kaynak konusunda önde gelen programlar için bilinir. Ayrıca Çıraklık ve Yolculuk Eğitim Merkezimiz ve popüler Avista / SCC Lineworker School aracılığıyla birçok uzmanı eğitiyor ve sertifikalandırıyoruz. SCC, dört yıllık bir kolej veya üniversiteye giden yolunuzu açmak için önlisans dereceleri ve aktarılmaya hazır programlar sunar. Ana kampüs Spokane'de, Colville, Newport, Republic, Ione ve Inchelium merkezlerindedir.

Spokane Community College'a Hoş Geldiniz

Spokane Community College (SCC), yüksek talep gören mesleklerden mezun olan mesleklerin yanı sıra istisnai transfer seçenekleriyle iş alan kariyer / teknik programlar için bilinir. Her yıl Doğu Spokane'deki ana kampüsümüzde ve Colville, Inchelium, Ione, Newport ve Cumhuriyet'teki merkezlerinde her yıl 20.000'den fazla öğrenciye hizmet veriyoruz.

SCC Misyon ve Temel Temalar

Misyon

Spokane Community College, üniversiteye hazırlık, işgücü eğitimi ve hizmet verdiğimiz çeşitli toplulukların gereksinimlerini karşılayan üniversite transferinde eğitim olanakları sunar. Aktif öğrenme, dinamik ilişkiler ve destekleyici ortamlar yoluyla öğrenci başarısına bağlıyız.

Temel Temalar

Kolej, görev yerine getirilmesinin değerlendirilmesinde kullanılan görevi daha da tanımlamak için dört ana tema belirlemiştir.

 • Işgücü geliştirme
  • SCC'nin profesyonel teknik sertifikası ve lisans programları endüstri standardıdır ve öğrencileri disiplinde giriş seviyesi pozisyonlara hazırlar.
 • Akademik Transfer
 • Akademik Transfer derslerine kayıtlı öğrenciler, eğitim planlarında bir sonraki adımın peşinde olan kurs ve / veya Önlisans derecelerini aktardıklarından, iyi hazırlanmış ve başarılı olurlar.
 • Üniversite Hazırlığı
 • Üniversiteye Hazırlık programları, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılar ve onları akademik, kişisel ve profesyonel olarak başarılı olmaları için güçlendirirken, üniversite seviyesindeki kurslara hazırlar.
 • Öğrenci başarısı
 • Öğrencilere, akademik, kişisel ve profesyonel gelişim yoluyla bireysel ve profesyonel büyümeyi artıran desteklenen bir ortamda başarılı olma fırsatı verilir.

Vizyon

Spokane Community College, topluluklarımızı zenginleştirerek öğrencilerin hayatlarını değiştirdikleri ve hedeflerine ulaştıkları yerdir.

Temel değerler

Öğrenci Başarısı, Mükemmellik, Erişilebilirlik, Kapsayıcılık, İşbirliği, Karşılıklı Saygı, Duyarlılık, Yaşam Boyu Öğrenme

Sen buraya aitsin

Hedefiniz ne olursa olsun, başarılı olmanıza yardımcı olabiliriz. 50 yıldan fazla bir süredir, insanların işlerini değiştirmelerine, transfer dereceleri kazanmalarına ve yeni hayatlara başlamalarına yardım ediyoruz.

Seçeneklerinizi keşfedin

Transfer dereceleri ve sizi bir üniversiteye hazırlamanın yolları dahil 120'den fazla programımız var. Ayrıca mimarlık, bilişim, çevre bilimi ve daha fazlası gibi birçok kariyer ve teknik programlarımız var.

Spokane Şelaleleri Topluluğu Koleji

Spokane Falls Community College (SFCC), Community Colleges of Spokane akredite edilmiş iki kuruluşundan biridir. SFCC, mükemmel bir öğretim ve öğrenci başarısına adanmış öğretim üyesi ve personeli ile en yüksek kalitede uygun fiyatlı programlar sunan bir eğitim lideridir. Lisans derecesine yönelik programlarımıza genişleyen uygulamamız ile kariyer / teknik diploma veya sertifika almak, dört yıllık bir üniversiteye geçmek veya eğitimlerine devam etmek isteyen herkes için seçeneklerimiz var. Ana kampüsümüz Spokane'nin batısında, Pullman, Fairchild Hava Kuvvetleri Üssü ve çevrimiçi konumlarda bulunmaktadır.

Spokane Falls Community College'e Hoş Geldiniz

Spokane Falls Community College, mükemmel öğretim ve öğrenci başarısına adanmış öğretim üyesi ve personeli ile en yüksek kalitede uygun fiyatlı programlar sunan bir eğitim lideridir. Kariyer-teknik sertifikalar ve dereceler, transfer dereceleri ve gittikçe artan sayıda uygulamalı fen programları lisansı için seçeneklerimiz bulunmaktadır. Batı Spokane'deki ana kampüsümüzde, Pullman ve Online'daki kampüsümüzde her yıl 8.000'den fazla öğrenciye hizmet veriyoruz.

Misyonumuz, Temel Tema,

Misyon

Spokane Falls Community College, öğrenci başarısını, çeşitliliği benimseyen, eşitliği teşvik eden ve küresel farkındalığı teşvik eden erişilebilir öğrenme fırsatları ile ilerleterek toplumumuzun ihtiyaçlarını karşılar.

Temel Temalar

Görevimizi beş ana tema üzerinden gerçekleştiriyoruz:

 • Mükemmel Öğretim / Öğrenme
  • SFCC fakülte, öğrenciler ve yönetim öğretim ve öğrenmede mükemmellik için taahhüt.
 • Öğrenci başarısı
 • SFCC, öğrencilere amaçlarına ulaşmak için araçlar ve fırsatlar sunar.
 • Geniş erişim
 • SFCC, çeşitli öğretim yöntemleri, öğretim yöntemleri ve hizmetleri ile konumlar aracılığıyla tüm öğrencilere erişim sağlar.
 • Çeşitlilik, Eşitlik, Küresel Farkındalık
 • SFCC çeşitliliği geliştirir, eşitliği teşvik eder ve öğrencileri giderek daha küresel bir medeniyette sorumlu bir şekilde yaşamaya hazırlar.
 • Toplum İhtiyaçlarına Duyarlılık
 • SFCC, işbirliği ve inovasyon yoluyla toplum paydaşlarımızın değişen ihtiyaçlarını karşılar.

Vizyon

SFCC, en yüksek kalitede esnek, duyarlı programlar sağlamada topluluk ve bölge ile bir eğitim lideri ve ortağıdır. Öğretim kadromuz ve personelimiz, kişisel ve mesleki gelişimini teşvik eden öğrenci merkezli bir ortamda öğrenci başarısı, kültürel zenginleştirme ve yaşam boyu öğrenmeye adanmıştır.

Temel değerler

 1. Entelektüel canlılığı, merakı, yaratıcılığı ve titizliği yansıtan öğrenmeden hem öğrencinin hem de öğretmenin sorumlu olduğu Akademik Mükemmellik.
 2. İfade özgürlüğü, ifade ve fikirlerin yanı sıra, bilginin geliştirilmesinde entelektüel araştırmalara katılan öğrenci, öğretim üyesi ve personelin haklarını tanıdığımız Akademik Özgürlük.
 3. Yönetişimde işbirliği ve geniş katılımdan ve tüm seslerin değerlendirilmesinden kaynaklanan sinerjiyi tanıyan ortaklıklar halinde işbirliği içinde çalışmak.
 4. Öğrencilerimizdeki çeşitlilik, fakülte, personel ve toplumun öğrenme ve büyümemizi zenginleştirdiği inancında.
 5. Üniversitenin bütün çalışmalarına bütünlüğü ve ilgiyi yansıtan Kişisel Mükemmellik.
 6. Farklı yaşam deneyimlerinin tanınmasında ve insan haklarına olan inanca ve her bireyin onuruna dayanan ortaklığın teşvik edilmesinde birbirimize saygı gösterin.
 7. Öğrencilerin başarısına yardımcı olmak için tasarlanmış kapsamlı destek hizmetlerimizle geliştirilen Öğrenci Başarısı.
 8. Doğal çevreye olan saygımızı ve sorumluluğumuzu gösterdiğimiz Çevresel Sorumluluk.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Community Colleges of Spokane

Yoğun İngilizce Dil Programı (IELP), dünyanın her yerinden gelen uluslararası öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan seçkin, tam onaylı bi ... [+]

Yoğun İngilizce Diliİngilizcenizi geliştirmek ister misiniz?

Yoğun İngilizce Dil Programı (IELP) , dünyanın her yerinden gelen uluslararası öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan seçkin, tam onaylı bir dil programıdır. Spokane Falls Community College'de sunulmaktadır.

İngilizce dil becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirecek ve başarılı olmanız için gereken akademik ve kültürel yeterliliği kazanacaksınız.

Bu programı tamamladığınızda, normal üniversite derslerine SFCC veya SCC'den girebilirsiniz.

İster başlangıç seviyesindekiler, isterse daha ileri seviyedeki bir İngilizce öğrencisi olun, IELP'deki becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştireceksiniz, çünkü:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 - 11 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Community Colleges of Spokane

Üniversite eğitimine başlamak isteyen nitelikli uluslararası lise öğrencilerine Lise Tamamlama (HSC) programı sunuyoruz. Aynı anda iki programı tamamlayarak zamandan ve p ... [+]

Uluslararası Lise Tamamlama Programı

Üniversite eğitimine başlamak isteyen nitelikli uluslararası lise öğrencileri için bir Lise Tamamlama (HSC) programı sunuyoruz. Aynı anda iki programı tamamlayarak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Bu programdaki öğrenciler bir Washington State lise diploması alabilir ve aynı anda önlisans derecesi alabilirler.

Tek başına bir lise diploması sunmuyoruz. Bu programdaki tüm öğrenciler lise dersine ve ön lisans derecemize aynı anda kayıt yaptırmak zorundadır. Sınıflar her iki derece için de kredi kazanacak.

Kabul şartlarıProgram başlangıç tarihine göre 16 yaşında10. sınıfın tamamlanması (veya eşdeğeri)Tamamlanan uluslararası öğrenci başvurusuGeçerli pasaportun fotokopisiPrograma doğrudan giriş için İngilizce yeterlilik9. ve 10. sınıflarda genel not ortalaması 3.0 veya daha yüksek olan lise transkriptleri16 veya 17 yaş arası öğrenciler için Küçük Öğrenci Aile Yanı Başvurusu tamamlandı ve imzalandıMali tablo ve doldurulmuş beyan formu... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans Hazırlık

Community Colleges of Spokane

SFCC STEM Pathway , Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematiğe dayalı kariyer arayan öğrencilere hizmet vererek, öğrencilere seçtikleri üniversiteye büyük hazır gençler ... [+]

STEM Nedir?

SFCC STEM Pathway , Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematiğe dayalı kariyer arayan öğrencilere hizmet vererek, öğrencilere seçtikleri üniversiteye büyük hazır gençler olarak geçme fırsatı sunar. Matematik temelli Fizik, bir yıl boyunca Organik Kimya ile Kimya, Diferensiyel Denklemler ile Matematik, Statik, Dinamik ve Yaşam, Fizik ve Bilgisayar Bilimleri gibi temel ana dersleri içeren bir dizi kursla desteklenir, öğrencilerin faydalarını kucaklayabilir Klasik STEM bakalorya dereceleri için sağlam bir temel oluştururken, öğretimde erişim ve kaliteye önem vermemizin bir nedeni. Bir SFCC programını tamamladıktan hemen sonra iş arayan öğrenciler için, doğrudan istihdama ve Bilgi Sistemleri ve Teknoloji veya Siber Güvenlik alanında SFCC'den 4 yıllık bir Uygulamalı Bakalorya derecesi alabilen 2 yıllık bir Bilgi Teknolojisi derecesi sunuyoruz. Uygun öğrenciler, Matematik Mühendisliği Bilim Başarı (MESA) programına katılabilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Uygulamalı Bilimler Önlisans

Community Colleges of Spokane

Bilgi Teknolojisi AAS derece programı, öğrencilere bilişim teknolojisinin birçok alanında yetenek sağlamak için tasarlanmıştır. Bu derece öğrencinin BT endüstrisi tarafın ... [+]

Bilgi Teknolojisi

Bilgi Teknolojisi AAS derece programı , öğrencilere bilgi teknolojisinin çeşitli alanlarında yetenek sağlamak için tasarlanmıştır:

Bilgisayar ve ağ kurulum ve bakım becerileri.Günlük sistem işlemleri ve uygulama programları dahil olmak üzere iş bilgi işlem becerileri.Güvenlik ve adli tıp becerileri.Web sayfaları tasarımı, istemci / sunucu tarafı programlama, web sunucusu kurulumu ve bakımı dahil çeşitli İnternet ve ağ becerileri.Dört yıllık bir kuruma transfer seçeneği.

Bu derece öğrencinin BT endüstrisi tarafından sıklıkla ihtiyaç duyulan geniş bir bilgi teknolojisi konularında bilgili olmasını sağlar.

Yaz 2019 İçin Tipik Öğrenci Programıİlk çeyrekBT 100 Klavye Başlangıç, 1ENGLIS 101 Bilgi Teknolojisi Öğrencileri İçin Planlama, 1IS 103 Bilgi Teknolojisi Temelleri, 5IS 105 BT İçin Uygulamalar I, 3Toplam Kredi: 15İkinci çeyrekIS 107 IT İçin Uygulamalar II, 3IS 132 Bilgisayar Etiği ve Hukuk, 5IS 162 Veri İletişimi ve Ağları, 3IS 210 İnternet Programlama I, 5Toplam Kredi: 16Üçüncü çeyrekCS 121 UNIX / Linux, 3ENGLIS 144 Programlamanın Temelleri, 3PHYS 100 Giriş Fiziği, 5Toplam Kredi: 16Dördüncü çeyrekCS 223 IT İçin Programlama, 5IS 260 Veri Tabanı Kuramı, 5IS 262 Ağ Yönetimi, 5Toplam Kredi: 15Beşinci ÇeyrekIS 234 Bilgisayar Adli Tıpı I, 5IS 244 Ağ Güvenliği I, 5MATH 98 Cebir III 1 , 5Toplam Kredi: 15Altıncı ÇeyrekIS 228 İnternet Sunucuları, 5IS 245 Ağ Güvenliği II, 5IS 266 İşbirliği Eğitim Semineri, 1IS 267 İşbirliği Eğitimi İş Deneyimi, 2Toplam Kredi: 13... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community Colleges of Spokane

Bu programda her boyuttaki uçak ve helikopterleri kontrol etmeyi, servis etmeyi ve onarmayı öğreneceksiniz. Federal Havacılık İdaresi (FFA) tarafından onaylanan kurslar, ... [+]

Havacılık Bakım Teknolojisi

Program Hakkında

Uçaklardan hoşlanıyorsanız ve bir şeyleri aletlerle tamir etmekten hoşlanıyorsanız, havacılık teknisyeni olarak kariyer yapmak iyi bir seçim olabilir.

Bu programda her boyuttaki uçak ve helikopterleri kontrol etmeyi, servis etmeyi ve onarmayı öğreneceksiniz. Federal Havacılık İdaresi (FFA) tarafından onaylanan kurslar, genel havacılık mekaniği konusunda kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Uçak yapıları, motorlar, hidrolik, elektrik kabloları, uçuş aletleri ve diğer havacılık bileşenleri ve sistemleriyle çalışma konusunda pratik deneyim kazanacaksınız.

Programın mezunu olarak, hem uçak hem de elektrik santrallerinde lisans için FAA sınavına girmeye hak kazanacaksınız. İster tek motorlu uçaklar isterse büyük ticari jet uçakları üzerinde çalışmak istersiniz, bu program sizi büyük havayolları, üreticiler, onarım istasyonları, yapısal tamir tesisleri ve havacılık endüstrisindeki diğer kuruluşlarla çok sayıda kariyer seçeneğine hazırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community Colleges of Spokane

Yaratıcıysanız ve güzel iç mekanlar yaratmanın tadını çıkarırsanız, bir iç tasarımcı olarak kariyer yapmak mükemmel bir seçim olabilir. Bu programda, konut ve ticari iç m ... [+]

İç dizaynProgram Hakkında

Yaratıcıysanız ve güzel iç mekanlar yaratmanın tadını çıkarırsanız, bir iç tasarımcı olarak kariyer yapmak mükemmel bir seçim olabilir.

Bu programda, konut ve ticari iç mekanlar tasarlamak için yaratıcılığı teknik unsurlarla harmanlamayı öğreneceksiniz. Hem bilim hem de sanat dersleri - stüdyodaki uygulamalı uygulamalarla birleştirilerek - problem çözme, çizim, tekstil ve materyaller, sürdürülebilir tasarım uygulamaları, bilgisayar destekli tasarım ve bu alanda başarı için gerekli diğer alanlarda mesleki becerilerinizi geliştirecek .

Eğitiminize dört yıllık bir kurumda devam etmek isteyip istemediğinize - veya hemen alana girmeyi planlıyorsanız - bu programdan bir derece, iç tasarım ve mimarlık firmaları, ev geliştirme mağazaları, mobilya mağazaları, özel tasarım fırsatları için hazırlanmanıza yardımcı olacaktır mağazalar ve sektördeki diğer kuruluşlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community Colleges of Spokane

Baskı altında çalışırken ve çeşitli görevlerde hokkabazlık yaparken bile düzenli ve verimli olsanız bile, fiziksel olarak zinde, halka hizmet eden bir ekibin bir parçası ... [+]

Otel ve Restoran Yönetimi

Uzakta, egzotik bir yerde ya da eve yakın bir favori kaçış yerinde yaşamayı mı düşünüyorsunuz? Dağ evleri, deniz kıyısı ve kayak merkezleri - ve memleketiniz - hepsinin otel ve restoran yönetimi konusunda yetenekli kişilere ihtiyacı var. Mezunlarımız operasyonel yöneticiler, satış ve pazarlama uzmanları, resepsiyon memurları ve gece denetçileri olarak görev almaktadırlar. Ayrıca motelleri, restoranları, ziyafet ve catering hizmetlerini, marinaları, barları, yemek odalarını ve otel odası bölümlerini yönetiyorlar.

Baskı altında çalışırken ve çeşitli görevlerde hokkabazlık yaparken bile düzenli ve verimli olsanız bile, fiziksel olarak zinde, halka hizmet eden bir ekibin bir parçası olarak çalışmak gibi, hoş bir kişiliğe ve sağlıklı bir sağlığa sahip bir doza sahip olmak gibi, yeni şeyler öğrenmekten zevk alın, o zaman otel ve restoran işletmeciliğinde kariyer yapmak için mükemmel bir adaysın!... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community Colleges of Spokane

Bir aile çiftliğinde, bir tarım tedarik şirketi için veya yerel, eyalet veya federal bir kurumda çalışmak istediğinizde, bu program sizi geniş bir tarım alanında çeşitli ... [+]

Program Hakkında

Tarım ve tarımla ilgileniyorsanız, tarımsal işletme programı sizin için olabilir. İster tarım sektöründeki kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmak ister, ister bölgemizin büyük tarım ve tarım endüstrilerinde giriş seviyesi istihdam kazanmak için eğitim almak istersiniz, programın kapsamlı eğitimi sizi başarıya hazırlamak için tasarlanmıştır.

Bir aile çiftliğinde, bir tarım tedarik şirketi için veya yerel, eyalet veya federal bir kurumda çalışmak istediğinizde, bu program sizi geniş bir tarım alanında çeşitli kariyer fırsatları için hazırlayabilir.

Tarım Ticareti

Eğer kariyerinizi tarımda büyütmek istiyorsanız, tarım sektöründe bir derece başlamak için harika bir yer olabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Önlisans

Community Colleges of Spokane

Sanatsal olarak kendinizi ifade etmeyi seven yaratıcı bir insansanız, sanatta bir derece sizin için mükemmel bir kariyer sağlayabilir. Bu programda, dört yıllık bir ünive ... [+]

Güzel Sanatlar

Program Hakkında

Sanatsal olarak kendinizi ifade etmeyi seven yaratıcı bir insansanız, sanatta bir derece sizin için mükemmel bir kariyer sağlayabilir.

Bu programda, dört yıllık bir üniversiteye, koleje veya sanat okuluna geçmek için gereken temel kursları tamamlarken, sanata olan tutkunuzu ve takdirinizi artıracaksınız. Sanatsal becerilerinizi ve tekniklerinizi fakülte öğretimi ve seramik, çizim, resim, baskı ve heykel sanatında uygulamalı stüdyo çalışmaları ile geliştireceksiniz.

Profesyonel bir sanatçı, sanat öğretmeni, sanat küratörü veya sanat yöneticisi olmak, güzel sanatlar derecesi kazanmak olsun, sanatsal yeteneğinizi bir kariyere dönüştürmenize yardımcı olabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Community Colleges of Spokane

İşletme alanında lisans derecesi almak ister misiniz? SCC, başlamak için harika bir yer. AA derecemiz veya doğrudan transfer derecemizle (DTA), bir üniversite programına ... [+]

Program Hakkında

İşletme alanında lisans derecesi almak ister misiniz? SCC, başlamak için harika bir yer. AA derecemiz veya doğrudan transfer derecemizle (DTA), bir üniversite programına küçük olarak girebilir ve işletme, ekonomi veya ön hukuk alanında lisans derecesini tamamlayabilirsiniz.

Bu programda, bir danışman veya fakülte danışmanı ile yakın bir şekilde çalışacaksınız, böylece derslerinizin istediğiniz şekilde aktarılacağından emin olabilirsiniz. Öğrencilerin çoğunluğu işletme istatistiklerini, ekonomiyi, uluslararası işletmeleri ve muhasebe derslerini almaktadır.

Dört yıllık bir işletme derecesi almak istediğinizden eminseniz, bu sizin için yoldur. Ancak, Doğu Washington Üniversitesi'ndeki işletme programlarıyla ilgileniyorsanız, genel işletme, yönetim, pazarlama, yasal yönetim ve paralegal dahil olmak üzere birkaç Uygulamalı Bilimler Ortak programlarıyla da anlaşmamız var.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Community Colleges of Spokane

Community Colleges of Spokane