Community Colleges of Spokane

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Community Colleges of Spokane

1963 yılında kurulan Community Colleges of Spokane Doğu Washington'da yılda 30.000'den fazla öğrenciye hizmet veren dinamik bir topluluk kolej bölgesidir. CCS canlı ve kapsamlı bir öğrenim topluluğudur - her yaştan ve yetenekli öğrenciler için eğitim olanakları.

İki akredite kolej, Spokane Community College (SCC) ve Spokane Falls Community College (SFCC) 'den oluşan bir topluluk kolej bölgesiyiz. Büyük Spokane'de büyük bir kentsel ve banliyö nüfusuna hizmet etmenin yanı sıra, bölge, Washington’un doğusundaki 12,302 kilometrekarelik bir bölgede kırsal topluluklara eğitim hizmetleri de veriyor. Bu bölge tüm Spokane, Stevens, Whitman, Feribot ve Pend Oreille County bölgelerinin yanı sıra Lincoln County bölgelerini de içermektedir.

Her iki CCS kolejleri, Kuzeybatı Kolejleri ve Üniversiteler Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve Washington Eyaleti Topluluk ve Teknik Kolejleri Kurulu tarafından yönetilmektedir.

 • 1144 Çocuklara ve ailelere geçen yıl Baş Baş ve Erken Baş Başçılığı tarafından hizmet edildi.
 • 19,298 Ödüllü Öğrenciler
 • % 87,2 İstihdam Oranı
 • 2.899 Derece Verildi

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

Spokane Community College

Spokane Community College (SCC), Community Colleges of Spokane akredite edilmiş iki kurumundan ve eyaletteki en büyük topluluk kolejlerinden biridir. SCC sadece birkaç isim, otomotiv, havacılık, kozmetik, mutfak sanatları, sağlık, işleme ve kaynak konusunda önde gelen programlar için bilinir. Ayrıca Çıraklık ve Yolculuk Eğitim Merkezimiz ve popüler Avista / SCC Lineworker School aracılığıyla birçok uzmanı eğitiyor ve sertifikalandırıyoruz. SCC, dört yıllık bir kolej veya üniversiteye giden yolunuzu açmak için önlisans dereceleri ve aktarılmaya hazır programlar sunar. Ana kampüs Spokane'de, Colville, Newport, Republic, Ione ve Inchelium merkezlerindedir.

Spokane Community College'a Hoş Geldiniz

Spokane Community College (SCC), yüksek talep gören mesleklerden mezun olan mesleklerin yanı sıra istisnai transfer seçenekleriyle iş alan kariyer / teknik programlar için bilinir. Her yıl Doğu Spokane'deki ana kampüsümüzde ve Colville, Inchelium, Ione, Newport ve Cumhuriyet'teki merkezlerinde her yıl 20.000'den fazla öğrenciye hizmet veriyoruz.

SCC Misyon ve Temel Temalar

Misyon

Spokane Community College, üniversiteye hazırlık, işgücü eğitimi ve hizmet verdiğimiz çeşitli toplulukların gereksinimlerini karşılayan üniversite transferinde eğitim olanakları sunar. Aktif öğrenme, dinamik ilişkiler ve destekleyici ortamlar yoluyla öğrenci başarısına bağlıyız.

Temel Temalar

Kolej, görev yerine getirilmesinin değerlendirilmesinde kullanılan görevi daha da tanımlamak için dört ana tema belirlemiştir.

 • Işgücü geliştirme
  • SCC'nin profesyonel teknik sertifikası ve lisans programları endüstri standardıdır ve öğrencileri disiplinde giriş seviyesi pozisyonlara hazırlar.
 • Akademik Transfer
 • Akademik Transfer derslerine kayıtlı öğrenciler, eğitim planlarında bir sonraki adımın peşinde olan kurs ve / veya Önlisans derecelerini aktardıklarından, iyi hazırlanmış ve başarılı olurlar.
 • Üniversite Hazırlığı
 • Üniversiteye Hazırlık programları, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılar ve onları akademik, kişisel ve profesyonel olarak başarılı olmaları için güçlendirirken, üniversite seviyesindeki kurslara hazırlar.
 • Öğrenci başarısı
 • Öğrencilere, akademik, kişisel ve profesyonel gelişim yoluyla bireysel ve profesyonel büyümeyi artıran desteklenen bir ortamda başarılı olma fırsatı verilir.

Vizyon

Spokane Community College, topluluklarımızı zenginleştirerek öğrencilerin hayatlarını değiştirdikleri ve hedeflerine ulaştıkları yerdir.

Temel değerler

Öğrenci Başarısı, Mükemmellik, Erişilebilirlik, Kapsayıcılık, İşbirliği, Karşılıklı Saygı, Duyarlılık, Yaşam Boyu Öğrenme

Sen buraya aitsin

Hedefiniz ne olursa olsun, başarılı olmanıza yardımcı olabiliriz. 50 yıldan fazla bir süredir, insanların işlerini değiştirmelerine, transfer dereceleri kazanmalarına ve yeni hayatlara başlamalarına yardım ediyoruz.

Seçeneklerinizi keşfedin

Transfer dereceleri ve sizi bir üniversiteye hazırlamanın yolları dahil 120'den fazla programımız var. Ayrıca mimarlık, bilişim, çevre bilimi ve daha fazlası gibi birçok kariyer ve teknik programlarımız var.

Spokane Şelaleleri Topluluğu Koleji

Spokane Falls Community College (SFCC), Community Colleges of Spokane akredite edilmiş iki kuruluşundan biridir. SFCC, mükemmel bir öğretim ve öğrenci başarısına adanmış öğretim üyesi ve personeli ile en yüksek kalitede uygun fiyatlı programlar sunan bir eğitim lideridir. Lisans derecesine yönelik programlarımıza genişleyen uygulamamız ile kariyer / teknik diploma veya sertifika almak, dört yıllık bir üniversiteye geçmek veya eğitimlerine devam etmek isteyen herkes için seçeneklerimiz var. Ana kampüsümüz Spokane'nin batısında, Pullman, Fairchild Hava Kuvvetleri Üssü ve çevrimiçi konumlarda bulunmaktadır.

Spokane Falls Community College'e Hoş Geldiniz

Spokane Falls Community College, mükemmel öğretim ve öğrenci başarısına adanmış öğretim üyesi ve personeli ile en yüksek kalitede uygun fiyatlı programlar sunan bir eğitim lideridir. Kariyer-teknik sertifikalar ve dereceler, transfer dereceleri ve gittikçe artan sayıda uygulamalı fen programları lisansı için seçeneklerimiz bulunmaktadır. Batı Spokane'deki ana kampüsümüzde, Pullman ve Online'daki kampüsümüzde her yıl 8.000'den fazla öğrenciye hizmet veriyoruz.

Misyonumuz, Temel Tema,

Misyon

Spokane Falls Community College, öğrenci başarısını, çeşitliliği benimseyen, eşitliği teşvik eden ve küresel farkındalığı teşvik eden erişilebilir öğrenme fırsatları ile ilerleterek toplumumuzun ihtiyaçlarını karşılar.

Temel Temalar

Görevimizi beş ana tema üzerinden gerçekleştiriyoruz:

 • Mükemmel Öğretim / Öğrenme
  • SFCC fakülte, öğrenciler ve yönetim öğretim ve öğrenmede mükemmellik için taahhüt.
 • Öğrenci başarısı
 • SFCC, öğrencilere amaçlarına ulaşmak için araçlar ve fırsatlar sunar.
 • Geniş erişim
 • SFCC, çeşitli öğretim yöntemleri, öğretim yöntemleri ve hizmetleri ile konumlar aracılığıyla tüm öğrencilere erişim sağlar.
 • Çeşitlilik, Eşitlik, Küresel Farkındalık
 • SFCC çeşitliliği geliştirir, eşitliği teşvik eder ve öğrencileri giderek daha küresel bir medeniyette sorumlu bir şekilde yaşamaya hazırlar.
 • Toplum İhtiyaçlarına Duyarlılık
 • SFCC, işbirliği ve inovasyon yoluyla toplum paydaşlarımızın değişen ihtiyaçlarını karşılar.

Vizyon

SFCC, en yüksek kalitede esnek, duyarlı programlar sağlamada topluluk ve bölge ile bir eğitim lideri ve ortağıdır. Öğretim kadromuz ve personelimiz, kişisel ve mesleki gelişimini teşvik eden öğrenci merkezli bir ortamda öğrenci başarısı, kültürel zenginleştirme ve yaşam boyu öğrenmeye adanmıştır.

Temel değerler

 1. Entelektüel canlılığı, merakı, yaratıcılığı ve titizliği yansıtan öğrenmeden hem öğrencinin hem de öğretmenin sorumlu olduğu Akademik Mükemmellik.
 2. İfade özgürlüğü, ifade ve fikirlerin yanı sıra, bilginin geliştirilmesinde entelektüel araştırmalara katılan öğrenci, öğretim üyesi ve personelin haklarını tanıdığımız Akademik Özgürlük.
 3. Yönetişimde işbirliği ve geniş katılımdan ve tüm seslerin değerlendirilmesinden kaynaklanan sinerjiyi tanıyan ortaklıklar halinde işbirliği içinde çalışmak.
 4. Öğrencilerimizdeki çeşitlilik, fakülte, personel ve toplumun öğrenme ve büyümemizi zenginleştirdiği inancında.
 5. Üniversitenin bütün çalışmalarına bütünlüğü ve ilgiyi yansıtan Kişisel Mükemmellik.
 6. Farklı yaşam deneyimlerinin tanınmasında ve insan haklarına olan inanca ve her bireyin onuruna dayanan ortaklığın teşvik edilmesinde birbirimize saygı gösterin.
 7. Öğrencilerin başarısına yardımcı olmak için tasarlanmış kapsamlı destek hizmetlerimizle geliştirilen Öğrenci Başarısı.
 8. Doğal çevreye olan saygımızı ve sorumluluğumuzu gösterdiğimiz Çevresel Sorumluluk.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

Konumlar

Spokane

Address
Spokane Community College,
1810 N Greene Street

WA 99217 Spokane, Washington, Amerika Birleşik Devletleri

Spokane

Address
Spokane Falls Community College
3410 W. Fort George Wright Drive

WA 99224 Spokane, Washington, Amerika Birleşik Devletleri