Resmi açıklamayı okuyun

DCCC Cephe

Delaware County Community College (DCCC) Içinde bulunan akredite edilmiş, kamuya açık iki yıllık bir üniversitedir. medya, Pensilvanya. Üniversite hizmet vermektedir 12.500 öğrenciDahil olmak üzere, 200 uluslararası öğrenci Bitti 50 ülke. DCCC Öğrenciler, 22 km uzaklıktaki Philadelphia'nın dinamik ve tarihi kentine kolay erişime sahip, doğayla çevrili, güvenli ve yüksek teknoloji bir kampüsün tadını çıkarıyor. Üniversite teklifler 40+ lisans programları Uluslararası öğrencilere. Öğrenciler, isterlerse, 2 yıllık bir Önlisans derecesini tamamlayabilir ve 4 yıllık bir Lisans programına geçebilirler. Transfer Ofisi, ikili ve garantili kabul anlaşmaları ve çekirdek ile çekirdek açıklık anlaşmaları yapmak için 40'tan fazla kolej ve üniversiteyle ortaklık kurdu. Banliyödeki konumumuz Philadelphia Öğrencileri ABD'nin Doğu Sahili'ndeki bu okulları ve diğer birçok okulları ziyaret etme fırsatı verir.

DCCC Uluslararası öğrencilere mükemmel bir esl programı; Küçük sınıflar vasıtasıyla profesörlerden bireysel ilgi (ortalama 20 öğrenci); Ve akademik, göçmenlik ve kişisel konular için bire bir danışmanlık.

Açık Kayıt Politikası

Kolej'e kabul edilmek için, TOEFL, IELTS, SAT ve ACT puanları gerekli değildir. Oryantasyon sırasında, öğrenciler test edilecek ve uygun İngilizce ve Matematik derslerine yerleştirilecektir. Ek İngilizce dil çalışmalarına ihtiyaç duyan öğrenciler için bir ESL programı sunuyoruz. Kabul için gerekli olmamasına rağmen, sınav puanınız varsa, yerleştirme amacıyla kullanılabilirler. Skorlar 5 yıl içinde geçerli olmalıdır.

  • 80+ TOEFL iBT puanı, 550+ TOEFL PBT puanı veya 6.5+ IELTS puanı, İngilizce yerleştirme sınavını (ve ESL yerleştirme sınavını değil) almaya hak kazanır. - Bir SAT Okuma puanı 500 veya ACT Okuma 18 puanı öğrencilerin İngilizce Kompozisyon I (ENG 100) kayıtlarına hak kazanmalarını sağlar.
  • 500+ SAT Matematik skoru veya 20+ ACT Matematik skoru, öğrencileri uygun seviyede Matematik derslerine kaydolmaya hak kazanır.
DCCC Öğrencileri

Kampüs hayatı

Media, Pennsylvania, "Herkesin Memleketi" olarak bilinen konforlu bir banliyö cemaatidir. Alışveriş, tiyatrolar, restoranlar ve daireler ile güvenli ve sakin. Media'nın kullanımı kolay toplu taşıma araçları, sizi canlı Philadelphia şehrine bağlar. Philadelphia tarihi ile ünlüdür ve Amerika'nın iş, sağlık, eğitim ve kültür alanlarındaki önemli küresel merkezlerinden biridir. Kent, Liberty Bell ve Philadelphia Sanat Müzesi, Anayasa Merkezi ve Barnes Vakfı gibi birinci sınıf müzeler gibi tarihi ve kültürel hazineleri sunuyor. DCCC'den öğrenciler, New York'u (2 saat), Washington DC'de (2.5 saatte), Baltimore'da ve Boston'da ve güzel kumsalları ve dağları keşfedebilirler.

Faaliyetler, sporlar ve topluluk katılımını içeren kapsamlı eğitim, potansiyel transfer okullarını etkiliyor, transfer bursu için fırsatları artırıyor ve gelecekteki işverenlere hitap ediyor. Bu nedenle Delaware County Community College, öğrenme deneyiminizi geliştirmenize, güveninizi arttırmanıza ve size gerçek bir toplum hissi vermeye yardımcı olacak bir dizi etkinlik sunar. Atletizmden akademik kulüplere ve öğrenci hükümetine kadar ders dışı etkinlikler, sizi her yaş grubundan insanlarla bir araya getirir; sizin gibi, yeni bilgi ve becerilerin peşinde hayatlarını ve fırsatlarını değiştiren sizler.

DCCC Kampüsü

Öğrenci evi

DCCC, Uluslararası Öğrenci Hizmetleri ofisinde çalışan Konut Koordinatörünün yardımı da dahil olmak üzere öğrencilere çeşitli konut seçenekleri sunmaktan gurur duyar.

Aile için gerçek bir Amerikan tecrübesi yaşamak isteyen öğrenciler, Aile Yanı Programı'mızı seçebilirler. Programdaki öğrenciler ev sahibi bir aile ile yaşayacak ve özel bir şekilde döşenmiş bir yatak odasına, ev tesislerinin kullanımına ve ev sahibi ailenle etkileşime geçecektir. Yatak takımı, havlu, tüm tesisler ve günde 2 öğün yemeği dahildir. Düzenli ev sahibi aile yerleşimlerinin yanı sıra, yemek servisi olmayan sınırlı sayıda aile yanı konaklama yeri bulunmaktadır. Bu yerleştirmeler, yukarıda belirtilenlerin tümünü yemekler dışında sağlar. Öğrenci kendi bakkal alışverişinden ve pişirilmesinden sorumlu olacaktır.

Bazı öğrenciler, bağımsız öğrencilere ev paylaşımı olarak bilinen diğer öğrencilerle birlikte bağımsız konutlarda oturmayı ve ev sahibi olmayı tercih etmektedir. Ev tamamen mobilyalı ve donatılmıştır. Her öğrencinin özel bir yatak odası vardır ve banyolar, oturma ve yemek alanları ile mutfağı da içeren diğer tüm odaları paylaşmaktadır. Öğrenciler kendi yemeklerinden sorumludur. Özel düzenleme ve aylık ücret ev sahibi tarafından belirlenir. Ayrıca, Koleji çevreleyen topluluklarda apartman dairesi için çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Kolej'in yakınındaki kasabalar Medya, Newtown Meydanı, Broomall ve Havertown'dur.

DCCC KampüsüDCCC Kampüsü
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Fen bilimleri önlisans

Delaware County Community College

Mühendislik programı, eğitimine dört yıllık bir kurumda devam etmeyi ve büyüklerini bir mühendislik bilimleri alanında tamamlamayı planlayan öğrenciler için iki yıllık bi ... [+]

Mühendislik programı, eğitimine dört yıllık bir kurumda devam etmeyi ve büyüklerini bir mühendislik bilimleri alanında tamamlamayı planlayan öğrenciler için iki yıllık bir hazırlık müfredatıdır.

Program Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler şunları yapabilmelidirler:

Fiziksel, matematiksel ve hesaplamalı bilimlerdeki temel kavramları anlama; Mühendislik problemlerine matematiksel ve bilimsel kavram ve ilkeleri uygulayabilme; Teknik bilgileri yazılı veya grafik halinde sunun; Mühendislik veya mühendislik teknolojisi içerisindeki çeşitli disiplinlerin akademik ve mesleki yönlerini anlamak, belirli bir disiplini seçmek ve seçilen disiplinle tutarlı bir akademik plan geliştirmek. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

İşletme programı, öğrencilerin işletme lisans derecesini almak için dört yıllık bir üniversiteye veya üniversiteye aktarılması için gerekli dersleri sağlar. Bu müfredat, ... [+]

İşletme programı, öğrencilerin işletme lisans derecesini almak için dört yıllık bir üniversiteye veya üniversiteye aktarılması için gerekli dersleri sağlar. Bu müfredat, Pennsylvania Eyalet Eğitim Bölümü tarafından belirtildiği üzere, Pennsylvania Eyalet Yılı Program-Program Birleştirme Sözleşmesi (TAOC) ile tamamen uyumludur.

İşbu Anlaşma, İşletme Öğrencisinin tam diplomasını, Pennsylvania'da bağlı bir kurumda bir bakalorya programına aktarabilmesini ve tam Junior sınıfı olarak görev yapabilmesini sağlar. (Bu, tüm PASSHE kurumlarını kapsar.) Transfer Bu programdaki öğrenciler, muhasebe, pazarlama veya spor yönetimini vurgulayabilir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Matematik ve Doğa Bilimleri Programı, dört yıllık bir kursa ve matematikte veya doğa bilimlerinden birine katılmayı planlayan öğrencilere güçlü bir temel sağlar. ... [+]

Matematik ve Doğa Bilimleri Programı, dört yıllık bir kursa ve matematikte veya doğa bilimlerinden birine katılmayı planlayan öğrencilere güçlü bir temel sağlar.

Program gereksinimlerini tamamlayan öğrenciler, biyoloji, biyoteknoloji, ekoloji, yaban hayatı biyolojisi, kimya, biyokimya, astronomi, jeoloji, fizik, matematik gibi çeşitli alanlarda akademik, araştırma veya endüstriyel kariyer yapmak için eğitimlerine devam etmeye hazırlanacaklardır. Ve uygulamalı matematik.

Öğrencilerin bir matematik veya fen bilimleri fakültesi danışmanıyla görüşmeleri ve derslerin uygun sıralamasını ve seviyesini belirlemek için ders seçiminden önce DCCC Transfer Ofisi ile görüşmeleri şiddetle tavsiye edilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Bilgisayar Bilimleri programı, dört yıllık bir kurumda eğitimlerine devam etmeyi ve bilgisayar bilim alanındaki yüksek lisansını tamamlamayı planlayan öğrenciler için iki ... [+]

Bilgisayar Bilimleri programı, dört yıllık bir kurumda eğitimlerine devam etmeyi ve bilgisayar bilim alanındaki yüksek lisansını tamamlamayı planlayan öğrenciler için iki yıllık bir hazırlık müfredatıdır. Bu müfredat, Pennsylvania Eyalet Eğitim Bölümü tarafından belirtildiği üzere, Pennsylvania Eyalet Yılı Program-Program Birleştirme Sözleşmesi (TAOC) ile tamamen uyumludur.

Bu Anlaşma, Bilgisayar Bilimleri öğrencisinin tam bir lisans derecesini Pennsylvania'daki bağlı bir kurumdaki bir bakalorya programına aktarabilmesini ve tam bir sınıf düzeyinde kalmasını sağlar.

Bu dereceye kayıt yaptıran öğrencilerin, transfer okulunu mümkün olan en kısa sürede seçmeleri önerilir ve daha sonra bu kurumun, Fakülte Danışmanının ve DCCC Transfer Ofisi'ne danışarak, derslerinin kendi transfer kurumunun gereklilikleriyle uyumlu olmasını sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sosyal Bilimler Ön Lisans

Delaware County Community College

Stüdyo Sanatları programı hem Resim ve Çizimde yoğunlaşmayı vurgulamakla birlikte, öğrencilerin türdeki geleneksel yaklaşımlarla zenginleştirilmiş karışık ortam çeşitlili ... [+]

Stüdyo Sanatları programı hem Resim ve Çizimde yoğunlaşmayı vurgulamakla birlikte, öğrencilerin türdeki geleneksel yaklaşımlarla zenginleştirilmiş karışık ortam çeşitliliğinden faydalanmalarını sağlar.

Bu programdaki öğrenciler, bir dizi medyada çeşitli teknikleri keşfetmeye ve geliştirmeye teşvik edilecek.

Kişisel gelişim ve hem teknik beceri hem de kavramsal düşüncenin geliştirilmesi teşvik edilecektir. Stüdyo Sanatlarında Güzel Sanatlar Diploma Yüksek Lisans öğrencileri, 4 yıllık Lisans Güzel Sanatlar programına geçiş yapmaya hazırlar.

Öğrencilere tüm vakıf düzeyinde stüdyo kurslarının yanı sıra geniş bir sanat tarihi dersi seçeneği sunulacak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Grafik Tasarımda Güzel Sanatlar Diploma Programı Önlisans Programı öğrencilerine tasarım kavramlarını nasıl geliştireceğini ve istemci problemlerine ya da kendi yazarlı ç ... [+]

Grafik Tasarımda Güzel Sanatlar Diploma Programı Önlisans Programı öğrencilerine tasarım kavramlarını nasıl geliştireceğini ve istemci problemlerine ya da kendi yazarlı çalışmalarına akıllı görsel iletişim çözümleri planlamak ve üretmek için estetik olarak tür ve görüntü nasıl düzenleyeceğini öğretir.

Görsel iletişim becerileri zaman, bütçe ve teknoloji kısıtlamaları çerçevesinde geliştirilir. Bu çözümler çeşitli baskı bazlı ve dijital ortam malzemeleri içerebilir.

Grafik Tasarımda Güzel Sanatlar Üniversitesi lisans programındaki öğrenci, öğrencileri zorlayacak ve onları giriş seviyesi tasarımcılar, serbest tasarımcılar ve baskı yapım sanatçıları gibi kariyer pozisyonlarını arayan öğrencileri desteklerken dört yıllık Güzel Sanatlar lisans programlarına geçiş hazırlayacaktır. .... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Liberal Sanatlar müfredatı, lisans programlarının çoğunun temel liberal sanat bileşenini sağlar ve öğrencileri dört yıllık kolejlere veya üniversitelere transfer edilmeye ... [+]

Liberal Sanatlar müfredatı, lisans programlarının çoğunun temel liberal sanat bileşenini sağlar ve öğrencileri dört yıllık kolejlere veya üniversitelere transfer edilmeye hazırlar. Disiplinlerarası müfredat, ana dal hakkında kararsız olan ya da ders çalışma odağını daraltmadan önce geniş bir genel eğitim arayan öğrenciler için çok uygundur. Bu programı tamamladıktan sonra, öğrenciler dört yıllık kurumlarda çok sayıda farklı Sanat Lisans programlarına devam etmek için iyi bir konumda olacaklardır. Diğer kurumların müfredat gereksinimleri değiştiği için, öğrenciler ilgilendikleri belirli bir okula ve programa giriş koşulları hakkında bilgi edinmek için DCCC bir transfer danışmanıyla DCCC .... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Eğitim müfredatı, bir PA Kamu Okulu Öğretmen Sertifikası almak amacıyla dört yıllık bir kuruma geçiş yapmak isteyen mevcut ve potansiyel öğrencilerin ihtiyaçlarını karşıl ... [+]

Eğitim müfredatı, bir PA Kamu Okulu Öğretmen Sertifikası almak amacıyla dört yıllık bir kuruma geçiş yapmak isteyen mevcut ve potansiyel öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirildi.

Bu derece, orta sınıflara, orta öğretime, özel eğitim veya diğer dört yıllık sertifika derecesi programlarına aktarmak üzere tasarlanmıştır. Kolejler ve üniversiteler arasında, takip edilen PA Kamu Okulu Sertifikası alanına bağlı olarak, bazı okullarda ilk iki yıl içinde farklılıklar bulunmaktadır. Ek olarak, bu sertifikasyon alanlarının her biri farklı ders seçimlerini içerir.

Bu koşulların hepsi, dört yıllık bir kuruma kesintisiz bir aktarım süreci sağlamak için Kariyer ve Danışma Merkezi'ndeki bir transfer danışmanıyla yakın çalışmayı gerektirir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Delaware County Community College'daki İletişim Sanatları bölümü, kuramsal bilgiyi, öğrencileri alanındaki akademik çalışmaya devam etmeye hazırlayan insan iletişim çalış ... [+]

Delaware County Community College'daki İletişim Sanatları bölümü, kuramsal bilgiyi, öğrencileri alanındaki akademik çalışmaya devam etmeye hazırlayan insan iletişim çalışmalarında bir temel oluşturarak pratikle harmanlamaktadır.

İletişim Çalışmaları seçeneği, kişiler arası, kültürler arası, topluluk önünde konuşma ve medya çalışmaları da dahil olmak üzere insan iletişimi akademik çalışmalarına devam etmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Program Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler şunları yapabilmelidirler:

İnsan iletişiminde temel teori ve ilkeleri uygulayabilir; Eleştirel düşünme ve organizasyon becerilerinin kullanımını gösteren mesajlar oluşturun; Etik ilkeleri bir iletişimci olarak tanımlamak, değerlendirmek ve uygulamak; Sözlü, sözsüz ve arabulucu ifadelerin uygun biçimlerini göstermek ve uyarlamak. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Global Studies'deki büyük bölüm, öğrencileri yerel ve küresel toplulukların etkileşimi üzerine disiplinler arası perspektifler sunacak ve öğrencileri bu küresel çevreye e ... [+]

Global Studies'deki büyük bölüm, öğrencileri yerel ve küresel toplulukların etkileşimi üzerine disiplinler arası perspektifler sunacak ve öğrencileri bu küresel çevreye etkili bir şekilde katılmaya hazırlayacak.

Program, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Global İşler, Ulusal Güvenlik Çalışmaları ve Barış ve Çatışma Araştırmaları gibi alanlarda en az bir lisans derecesi elde etmeyi planlayan öğrenciler için tasarlanmıştır.

Program Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler şunları yapabilmelidirler:

Dünyanın bölgelerini doğru bir şekilde bulun ve çevresel, antropolojik, sosyolojik ve kültürel niteliklerini anlayın; Çeşitli kültürler arasındaki ilişkileri de içeren insan kültürünün tarihi hakkında bilgi gösterin; Çeşitli kültürel organizasyonları tanıyın; Politik, dini, ekonomik veya felsefi gibi kendi kültürlerini ve diğer kültürleri nasıl etkilediğini; Sanatsal ifadenin belirli kültürler ve kültürler arasındaki etkisini tartışın; Yabancı dili en azından sözlü ve yazılı olarak konuşma ve anlama becerisi kazandırmak; Küreselleşme kavramını çevresel, antropolojik, sosyolojik veya kültürel çağrışımlarla anlayın ve ekteki fayda ve zararları göz önünde bulundurun; Kendini tanıma ve başkalarının kültürel değerlerini, inançlarını ve iletişim tarzlarını anlama ve bu çeşitlilik için bir takdir gösteriniz. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Uygulamalı Bilimler Önlisans

Delaware County Community College

Otel ve Restoran Yönetimi (İKY) programı, geniş konukseverlik endüstrisinde kariyer için hazırlık olarak uzman eğitim ve bilgi isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Başarı ... [+]

Otel ve Restoran Yönetimi (İKY) programı, geniş konukseverlik endüstrisinde kariyer için hazırlık olarak uzman eğitim ve bilgi isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Başarılı bir mezun, denetleyici düzeyde endüstriye girebilir ve bu endüstriye yönetim işlevleri ve görevleri uygular.

Program Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler şunları yapabilmelidirler:

Bu endüstriye özgü federal, eyalet ve yerel yasaları ve düzenlemeleri uygulayın; İşletmenin verimli ve düşük maliyetli çalışmasında genel kabul görmüş muhasebe uygulamalarını kullanın; Uygun teknolojiyi kullanarak işverenler, çalışanlar, müşteriler, satıcılar ve toplulukla etkili bir şekilde iletişim kurun; Terminolojinin farkında olunması, ortak denetim beceri setleri ve başarı için yaşam boyu kariyer planlaması ihtiyacı; Endüstrinin sağladığı ürünün / hizmetin kabulünü arttırmak için satış ve pazarlama tekniklerinin kullanılması. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Mutfak Sanatları programı, restoran şefi, ziyafet şefi, sous chef, mutfak müdürü, üretim aşçı, hat şefi ve hazır yemek pişiren gibi pozisyonlarda öğrencileri yemekhane en ... [+]

Mutfak Sanatları programı, restoran şefi, ziyafet şefi, sous chef, mutfak müdürü, üretim aşçı, hat şefi ve hazır yemek pişiren gibi pozisyonlarda öğrencileri yemekhane endüstrisinin çeşitli bölümlerinde istihdam için hazırlar.

Program, akademik dersler, mutfak laboratuarı derslerinde beceri geliştirme ve pratik staj deneyimini içermektedir.

Program Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler şunları yapabilmelidirler:

Besin maddesi ve mutfak terminolojisinin bilinmesi ve kullanılması; Çeşitli gıda ürünlerini ve bunların ortak kullanımlarını tanımlama yeteneğini sergilemek; Çeşitli pişirme yöntemlerini ve uygun sunum tekniklerini göstermek; Profesyonel gıda servis ekipmanları ve mutfak aletleri ile ilgili olarak düzgün bir şekilde yararlanma ve bakım yapma yeteneğini göstermek; İşverenlerin standartlarını karşılayan ve tüketici taleplerini karşılayan gıdalar üretin; Çeşitli etnik ve bölgesel mutfaklar üretmek için sergileme kabiliyeti; Tüketici taleplerini karşılayan gıdaları üretirken iyi beslenme prensipleri uygulayabilme becerisini göstermek; Güvenli ve gıda işleme uygulamaları hakkında bilgi gösterin; Gıda görevlilerinin sanitasyon sertifikasını alın; Çok çeşitli ticari ve ticari olmayan gıda hizmeti operasyonlarında başarılı istihdam arayın; Bir lokantada, catering veya yemek servisi operasyonunda uygulanan planlama, işletme ve kayıt tutma için kabul edilen uygulamaları ve prosedürleri göstermek. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Ağ Mühendisliği uzmanlığı, öğrencileri iletişim endüstrisinde ağ uzmanları olarak istihdam için hazırlar. Ağ Mühendisliği müfredatında sunulan materyal, Bilgi Teknolojile ... [+]

Ağ Mühendisliği uzmanlığı, öğrencileri iletişim endüstrisinde ağ uzmanları olarak istihdam için hazırlar. Ağ Mühendisliği müfredatında sunulan materyal, Bilgi Teknolojileri Endüstrisi Derneği (CompTIA) ve Microsoft (MS) sertifikaları için gerekli olan birçok sınavı başarıyla tamamlamak için gerekli bilgi ve becerileri öğrencilere sunar.

Program Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler şunları yapabilmelidirler:

Bir Linux ağ işletim sistemi kurun ve yapılandırın; Bir MS Windows Ağ işletim sistemini kurun ve yapılandırın; Bir Linux işletim sistemini yönetin, yönetin ve sorun gidermek; Bir MS Windows işletim sistemini yönetin, yönetin ve sorun gidermek; Ağ kablolama, hub'lar, sunucular, iş istasyonları ve diğer fiziksel ağ aygıtlarıyla ilgili sorunlar için çözümler analiz edin, test edin ve önerin; Ağ baskısı ile ilgili çözümleri analiz etme, test etme ve teklif etme; Internet Protokol Paketi (TCP / IP) de dahil olmak üzere ağ protokolleriyle ilgili sorunların çözümlerini analiz edin, test edin ve önerin. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

İnteraktif Multimedya uzmanlığı, öğrencileri metin, grafik, ses, animasyon ve video gibi çeşitli görsel-işitsel öğeleri birleştiren multimedya programlarının ve web sitel ... [+]

İnteraktif Multimedya uzmanlığı, öğrencileri metin, grafik, ses, animasyon ve video gibi çeşitli görsel-işitsel öğeleri birleştiren multimedya programlarının ve web sitelerinin tasarımı ve geliştirilmesi için hazırlar. İnteraktif Multimedya uzmanlığı, günümüzde endüstride kullanılan daha popüler multimedya geliştirme araçlarını ve programlama dillerini vurgular.

Program Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler şunları yapabilmelidirler:

Multimedya tasarımı ve geliştirme sürecinin, ihtiyaç değerlendirme, hedef kitle profili, medya seçimi, storyboarding, malzeme geliştirme ve değerlendirme dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmayan temel adımlarından yararlanın; Multimedya programları veya web siteleri için uygun donanım, yazılım ve ekipman özelliklerini belirleyin; Multimedya programları veya web siteleri için metin, grafik, ses, animasyon ve / veya video oluşturmak için endüstri standardı uygulamaları kullanın; Multimedya programları veya web siteleri için gereken komut dosyası, programlama ve biçimlendirme dillerini kullanın; Metin, renk, ses, video ve / veya etkileşimin uygun kullanımını gösteren multimedya programları veya web siteleri oluşturun; Multimedya ve web geliştirme ile ilgili gerekli becerileri ve kariyerleri inceleyin. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Oyun Geliştirme uzmanlığı, öğrencileri bir kariyere veya daha ileri bir oyun geliştirme çalışmasına hazırlamak için hazırlanmıştır. Kurslar, bilgisayar oyunlarının tasarı ... [+]

Oyun Geliştirme uzmanlığı, öğrencileri bir kariyere veya daha ileri bir oyun geliştirme çalışmasına hazırlamak için hazırlanmıştır. Kurslar, bilgisayar oyunlarının tasarımı, geliştirilmesi, pazarlanması ve denenmesi için gerekli olan belirli becerileri vurgular. Bu uzmanlıkta endüstri standardı programlama dilleri ve geliştirme araçları kullanılmaktadır.

Program Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler şunları yapabilmelidirler:

Oyun geliştirme ile ilgili web ve programlama dillerinin kullanımını göstermek; Mevcut çeşitli araçlar ve teknolojiler kullanarak oyunlar oluşturmak için bilgisayar video oyun geliştirme sürecini uygulayın; Endüstri standardı geliştirme araçlarını kullanarak bilgisayar oyunları yaratın; Ses ve / veya görsel öğeler oluşturmak için endüstri standardı araçları kullanın; Bir oyun portföyü geliştirin. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Yardım Masası / Teknik Destek uzmanlığı, bir yardım masasında ya da bir bilgisayar ortamında teknik destek kişisi olarak istihdam için gerekli becerileri öğrencilere sağl ... [+]

Yardım Masası / Teknik Destek uzmanlığı, bir yardım masasında ya da bir bilgisayar ortamında teknik destek kişisi olarak istihdam için gerekli becerileri öğrencilere sağlar. Program beceri ve beceri düzeylerinin değerlendirilmesine artan önemi yansıtmaktadır.

Bu müfredatta oluşturulan öğrenme sırası, Net +, Microsoft Office Uzmanı (MOS), Hizmet Teknisyeni (A +), Microsoft Sertifikalı Profesyonel (MCP), Novell Sertifikalı NetWare Yöneticisi (CNA) gibi sertifikasyon sınavlarına girmeye hak kazanmak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. , Ve Cisco (CCNA).

Program Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler şunları yapabilmelidirler: ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Muhasebe alanında kariyer programı muhasebe alanındaki çeşitli giriş seviyesinde pozisyonlar için öğrencileri hazırlar. Mezuniyetten hemen sonra dört yıllık bir derste Mu ... [+]

Muhasebe alanında kariyer programı muhasebe alanındaki çeşitli giriş seviyesinde pozisyonlar için öğrencileri hazırlar. Mezuniyetten hemen sonra dört yıllık bir derste Muhasebe alanında daha fazla çalışmaya devam etmek isteyen öğrencilerin Muhasebe Konsantrasyon programı ile İşletme Yüksek Lisans programına girmeleri şiddetle önerilir.

Program Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler şunları yapabilmelidirler:

İşletme varlıkları için muhasebe döngüsündeki tüm adımları uygulayın; Mali tabloları analiz edin, potansiyel sorun alanlarını tanımlayın ve sorunları hafifletmek veya ortadan kaldırmak için uygun önlemleri önerin; İşletmeyi tek bir mülk olarak işleten kişi de dahil olmak üzere temsili bireyler için bir federal gelir vergisi beyannamesi ve diğer vergi formları hazırlayın; Temsil eden maliyet muhasebesi işlemlerini kaydedin ve daha sonra bu işlemlerin uygun finansal tablolara etkisini yansıtın; İşin özel ihtiyaçlarını tanıyın; Ana bütçenin hazırlanmasına yol açan çeşitli işletme bütçelerini hazırlayın; Varyans raporları hazırlayın; Sermaye bütçelemesi hakkında bilgi gösterin; İşletmelerde etik davranışın önemini tartışın; Uygun muhasebe yazılımının verimli bir şekilde kullanılması; İş karar verme sürecinde temel ekonomik ilkeleri uygulayabilir; İşletmedeki çağdaş yasal ortamı tanımlayın. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Bilgisayar Programlama uzmanlığı, öğrencileri bir kariyere veya daha ileri bilgisayar programcılığına hazırlamak için hazırlanmıştır. Bir bilgisayar programcısı, bir işin ... [+]

Bilgisayar Programlama uzmanlığı, öğrencileri bir kariyere veya daha ileri bilgisayar programcılığına hazırlamak için hazırlanmıştır. Bir bilgisayar programcısı, bir işin işlevsel hedeflerini karşılamak için bilgisayar uygulamalarını analiz etmek, tasarlamak, geliştirmek, test etmek, uygulamak ve sürdürmek için bir bilgisayar analisti ve bilgisayar mühendisi ile birlikte çalışır.

Bilgisayarda çalışan yazılımı tasarlamak ve güncellemek bilgisayar programcısının görevidir. Bir programcı genellikle bir analist ile bir probleme yaklaşmanın en iyi yolunu bulmaya yardımcı olur veya bir yazılım paketinin yeni bir sürümü için istenen bir özelliği uygular. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Web Geliştirme uzmanlığı, bir web mesleği olarak kariyer yapmayı düşünen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu program seçeneğinin tamamlanması, öğrencilere web tasarımcılar ... [+]

Web Geliştirme uzmanlığı, bir web mesleği olarak kariyer yapmayı düşünen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu program seçeneğinin tamamlanması, öğrencilere web tasarımcıları / geliştiricileri gibi giriş seviyesi pozisyonlar için gereken becerileri kazandıracaktır.

Kapsanan kavramlar, bilgi tasarımı, ağ yönetimi, veritabanı yönetimi, arayüz tasarımı ve programlamayı kapsar.

Öğrenciler mevcut endüstri standardı yazılım ve teknolojileri kullanarak web siteleri oluşturmayı öğrenirler. Buna ek olarak, öğrenciler ses, video ve animasyon gibi medya teknolojilerini web sitelerine nasıl dahil edileceklerini öğrenirler.

Program Çıktıları ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College - Marple Campus
Address
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 Philadelphia, Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 610-359-5050