Delaware County Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

DCCC Cephe

Delaware County Community College (DCCC) Içinde bulunan akredite edilmiş, kamuya açık iki yıllık bir üniversitedir. medya, Pensilvanya. Üniversite hizmet vermektedir 12.500 öğrenciDahil olmak üzere, 200 uluslararası öğrenci Bitti 50 ülke. DCCC Öğrenciler, 22 km uzaklıktaki Philadelphia'nın dinamik ve tarihi kentine kolay erişime sahip, doğayla çevrili, güvenli ve yüksek teknoloji bir kampüsün tadını çıkarıyor. Üniversite teklifler 40+ lisans programları Uluslararası öğrencilere. Öğrenciler, isterlerse, 2 yıllık bir Önlisans derecesini tamamlayabilir ve 4 yıllık bir Lisans programına geçebilirler. Transfer Ofisi, ikili ve garantili kabul anlaşmaları ve çekirdek ile çekirdek açıklık anlaşmaları yapmak için 40'tan fazla kolej ve üniversiteyle ortaklık kurdu. Banliyödeki konumumuz Philadelphia Öğrencileri ABD'nin Doğu Sahili'ndeki bu okulları ve diğer birçok okulları ziyaret etme fırsatı verir.

DCCC Uluslararası öğrencilere mükemmel bir esl programı; Küçük sınıflar vasıtasıyla profesörlerden bireysel ilgi (ortalama 20 öğrenci); Ve akademik, göçmenlik ve kişisel konular için bire bir danışmanlık.

Açık Kayıt Politikası

Kolej'e kabul edilmek için, TOEFL, IELTS, SAT ve ACT puanları gerekli değildir. Oryantasyon sırasında, öğrenciler test edilecek ve uygun İngilizce ve Matematik derslerine yerleştirilecektir. Ek İngilizce dil çalışmalarına ihtiyaç duyan öğrenciler için bir ESL programı sunuyoruz. Kabul için gerekli olmamasına rağmen, sınav puanınız varsa, yerleştirme amacıyla kullanılabilirler. Skorlar 5 yıl içinde geçerli olmalıdır.

  • 80+ TOEFL iBT puanı, 550+ TOEFL PBT puanı veya 6.5+ IELTS puanı, İngilizce yerleştirme sınavını (ve ESL yerleştirme sınavını değil) almaya hak kazanır. - Bir SAT Okuma puanı 500 veya ACT Okuma 18 puanı öğrencilerin İngilizce Kompozisyon I (ENG 100) kayıtlarına hak kazanmalarını sağlar.
  • 500+ SAT Matematik skoru veya 20+ ACT Matematik skoru, öğrencileri uygun seviyede Matematik derslerine kaydolmaya hak kazanır.
DCCC Öğrencileri

Kampüs hayatı

Media, Pennsylvania, "Herkesin Memleketi" olarak bilinen konforlu bir banliyö cemaatidir. Alışveriş, tiyatrolar, restoranlar ve daireler ile güvenli ve sakin. Media'nın kullanımı kolay toplu taşıma araçları, sizi canlı Philadelphia şehrine bağlar. Philadelphia tarihi ile ünlüdür ve Amerika'nın iş, sağlık, eğitim ve kültür alanlarındaki önemli küresel merkezlerinden biridir. Kent, Liberty Bell ve Philadelphia Sanat Müzesi, Anayasa Merkezi ve Barnes Vakfı gibi birinci sınıf müzeler gibi tarihi ve kültürel hazineleri sunuyor. DCCC'den öğrenciler, New York'u (2 saat), Washington DC'de (2.5 saatte), Baltimore'da ve Boston'da ve güzel kumsalları ve dağları keşfedebilirler.

Faaliyetler, sporlar ve topluluk katılımını içeren kapsamlı eğitim, potansiyel transfer okullarını etkiliyor, transfer bursu için fırsatları artırıyor ve gelecekteki işverenlere hitap ediyor. Bu nedenle Delaware County Community College, öğrenme deneyiminizi geliştirmenize, güveninizi arttırmanıza ve size gerçek bir toplum hissi vermeye yardımcı olacak bir dizi etkinlik sunar. Atletizmden akademik kulüplere ve öğrenci hükümetine kadar ders dışı etkinlikler, sizi her yaş grubundan insanlarla bir araya getirir; sizin gibi, yeni bilgi ve becerilerin peşinde hayatlarını ve fırsatlarını değiştiren sizler.

DCCC Kampüsü

Öğrenci evi

DCCC, Uluslararası Öğrenci Hizmetleri ofisinde çalışan Konut Koordinatörünün yardımı da dahil olmak üzere öğrencilere çeşitli konut seçenekleri sunmaktan gurur duyar.

Aile için gerçek bir Amerikan tecrübesi yaşamak isteyen öğrenciler, Aile Yanı Programı'mızı seçebilirler. Programdaki öğrenciler ev sahibi bir aile ile yaşayacak ve özel bir şekilde döşenmiş bir yatak odasına, ev tesislerinin kullanımına ve ev sahibi ailenle etkileşime geçecektir. Yatak takımı, havlu, tüm tesisler ve günde 2 öğün yemeği dahildir. Düzenli ev sahibi aile yerleşimlerinin yanı sıra, yemek servisi olmayan sınırlı sayıda aile yanı konaklama yeri bulunmaktadır. Bu yerleştirmeler, yukarıda belirtilenlerin tümünü yemekler dışında sağlar. Öğrenci kendi bakkal alışverişinden ve pişirilmesinden sorumlu olacaktır.

Bazı öğrenciler, bağımsız öğrencilere ev paylaşımı olarak bilinen diğer öğrencilerle birlikte bağımsız konutlarda oturmayı ve ev sahibi olmayı tercih etmektedir. Ev tamamen mobilyalı ve donatılmıştır. Her öğrencinin özel bir yatak odası vardır ve banyolar, oturma ve yemek alanları ile mutfağı da içeren diğer tüm odaları paylaşmaktadır. Öğrenciler kendi yemeklerinden sorumludur. Özel düzenleme ve aylık ücret ev sahibi tarafından belirlenir. Ayrıca, Koleji çevreleyen topluluklarda apartman dairesi için çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Kolej'in yakınındaki kasabalar Medya, Newtown Meydanı, Broomall ve Havertown'dur.

DCCC KampüsüDCCC Kampüsü

Konumlar

Philadelphia

Delaware County Community College - Marple Campus

Address
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 610-359-5050

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: