Dakota County Technical College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dakota County Technical College ( DCTC ), yakın topluluklardaki ve dünya çapındaki ülkelerden gelen öğrencilere hizmet vermeye çalışır. Öğrencilerin çoğu, onları istihdama hazırlamak için çeşitli programlarda derece ve diplomalar için çalışır. Bununla birlikte, kolej, dersleri Minnesota Transfer Müfredatının bir parçası olan genel eğitim bölümüyle de gurur duymaktadır. Öğrenci merkezli bir organizasyonun üyeleri olarak, tüm çalışanlar, öğretim üyeleri ve yöneticiler, üniversitenin misyonu dahilinde öğrencilerin öğrenmesini sürekli olarak geliştirmeye odaklanır. Yol boyunca, Dakota County Technical College , sürdürülebilir teknolojiler, hizmet-öğrenme fırsatları ve çoğu programın müfredatına topluluk katılımı sağlamada lider oldu.

Misyonumuz, istihdam için eğitim sağlamaktır , bu da bireyleri küresel ekonomide kariyer gelişimi ve başarı için fırsatlarını artırma konusunda güçlendirecek istihdam için üniversite düzeyinde eğitim sağlamaktır. Dakota County Technical College öğretim üyeleri, programları ve tesisleri, bu görevi yerine getirmek için tüm uygun kimlik bilgilerini, akreditasyonları ve standartları destekler. Bir Dakota County Technical College öğrencisi olarak, yeni ilgi alanları keşfetmenize ve tüm potansiyelinizi geliştirmenize yardımcı olacak uygulamalı öğrenme fırsatlarını deneyimleyeceksiniz.

Kariyer keşfi ve profesyonel hazırlık yoluyla, mezunlarımız Dakota County Technical College kariyere hazır olarak ayrılırlar. İşverenlerle tanışmak ve mezuniyet sonrası hayatı planlamak için düzenli fırsatlar elde ediyorlar.

Konumlar

Rosemount

Address
145th Street East,1300
55068 Rosemount, Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: