Davidson College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Davidson, insani içgüdüleri ve disiplinli yaratıcı zihinleri geliştirmeye adanmış bir liberal sanatlar üniversitesidir.

Çeşitli milletlerden, etnik gruplardan ve geleneklerden öğrencileri, öğretim görevlilerini ve personeli karşılayan bir kolej olarak Davidson, her türlü çeşitliliğe değer verir, her insanın haysiyetini ve değerini kabul ederken, ibadet, sivil tartışma için bir dizi fırsat sunar. ve zihni ve ruhu zenginleştiren öğretim. Davidson, öğrencilerin kendilerini büyüme ve bağışlama yaşamlarına hazırlamak için hizmete girmeye davet ediyor.

Davidson'da üniversitenin tarihi, mevcut öğrencileri üniversitenin zengin mirasıyla birleştiren gelenekler aracılığıyla kampüs yaşamına enerji verir.

Davidson College temel amacı, öğrencilere liderlik ve hizmet yaşamları için insani içgüdüler ve disiplinli ve yaratıcı beyinler geliştirmelerinde yardımcı olmaktır. Davidson amacını yerine getirirken, bir liberal sanatlar koleji olmayı, kendisini yerleşik bir akademisyenler topluluğu olarak sürdürmeyi, tüm profesörlerin öğretim sorumluluğunu vurgulamayı ve öğrenciler ile öğretmenler arasında kişisel ilişkiler için fırsat sağlamayı seçmiştir. Dahası, Davidson her sınıftaki tüm öğrencilerin, her biri için teşvik, talimat ve rehberlik sağlayabilen ve sunmaya istekli olan olgun ve akademik öğretmenleri bilmesinin ve bu öğretmenlerle çalışmasının hayati olduğuna inanıyor.

Bir liberal sanat koleji olarak Davidson, zihinsel, ruhsal ve fiziksel olarak özgürleştirici faaliyetler olan bu çalışmaları, disiplinleri vurgulamaktadır. Bu nedenle, kolej tarih, edebiyat ve diller, felsefe ve din, müzik, drama ve görsel sanatlar, doğa ve sosyal bilimler ve matematik üzerine yoğunlaşmaktadır. Kolej, öğrencilerin yurt içi ve yurt dışı çalışmalar yoluyla diğer kültürlerle etkileşimini teşvik eder. Kolej ayrıca beden eğitimi gerektirir, rekabetçi atletizm sağlar ve çeşitli sosyal, kültürel ve hizmet faaliyetlerini teşvik eder.

Davidson College , bakalorya derecesi vermek için Güney Kolejler ve Okullar Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

Davidson

Address
North Main Street,405
28035 Davidson, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: