Drury University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

"Drury, ben paha biçilmez bağlantıları hayatımda bir fark ve başkalarının hayatlarını yapmak için beni güçlendirir, her gün yapmak."

Drury Üniversitesi Hakkında

Drury etkin bir mesleki alanlarda çalışmaya liberal sanatlar ve bilimleri bağlayan onur ve üniversitenin yeni bir tür. Bunu yaparken, öğrenciler daha otantik bağlı şunlardır:

Neden konularda öğrendiklerini ve onlar gerçek hayatta uygulayabilirsiniz nasıl. Neden kararlar, hem kişisel hem de profesyonel, etik ve ahlak bir yerden gelmelidir. Fakülte: Biz bir öğretim üniversite çünkü erişilebilirlik, bizim için bir gurur noktasıdır. Topluluk: sınıfta, kampüste ve ötesinde üzerinde. Mezuniyet birinci sınıftan itibaren mezun bağlantılara iş arama: liderleri ve akıl hocaları düşündüm. Drury öğrenciler ömür boyu bağlantıları yapmak. Bir yaşam biçimi yerine bir görev olarak Sağlık ve sürdürülebilirlik. Biz sağlıklı insanlar, daha uzun, daha üretken bir hayat mutlu kurşun inanıyorum. Bir hayatın bir parçası olarak toplumun sosyal de yaşadı. Güven, yaratıcılık ve hesap ilham girişimcilik ruhu. Öğrenciler aktif olarak Drury deneyimini geliştirmeye katılan bir işbirliği ortamı. Bir ömür de yaşadı: Drury öğrenciler başarılı geleceklere hayalleri ve özlemleri bağlanmayı öğrenmek.

Misyonumuz

Drury Üniversitesi bağımsız bir üniversite, kilise bağlantılı liberal sanat geleneğinde ve öğretme ve öğrenme sanatları değer alimlerin bir toplumda kişiselleştirilmiş eğitime adamış. Drury Eğitim manevi hassasiyetleri ve yaratıcı fakülteleri yanı sıra etik anlayış ve eleştirel düşünceyi yetiştirmek istiyor; teorik ve pratik bilginin entegrasyonunu teşvik etmek; ve sorumlu katılmak ve küresel bir topluma katkıda bulunmak için kişileri kurtarmak için.

VİZYONU

Bizim miras ve küresel topluluk ve yenilikçi öğretim ve burs yenilenen taahhütlerle taahhütlerini saygılı olan, Drury Üniversitesi bünyesindeki öğretmen / akademisyenler ve profesyonel personel yetiştirmek önde gelen üniversite olacak hizmetçi liderlik için etik ve şefkatli vatandaşlar olarak, meşgul hale gelmesine değişim, karmaşıklığı ve küresel dayanışma ile karakterize topluluklar.

Biz tasavvur 21. Yüzyılda önde üniversite olabilmek için, biz oluşturmak ve Drury Üniversitesi rekabet üstünlüğünü göstermek, rekabet farklılıklarını ifade, stratejik hedefleriyle akademik programların hepsi hizaya, stratejik hedeflerini desteklemek başarısını ölçmek için bağış inşa edecektir sonuçlarla yönetmek. Stratejik Emir ve aşağıda detaylı Hedefler 2023 yılında sesquicentennial kutlamak için yıllar 2015-2018 ve pozisyon Drury Üniversitesi yolumuzu harita.

Konumlar

Springfield

Address
Drury University
900 North Benton Avenue

65802 Springfield, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin