Resmi açıklamayı okuyun

Epik Uçuş Akademisi Stratejik olarak Florida, ABD'deki New Smyrna Beach Belediye Havalimanı KEVB'de bulunmaktadır. Uçuş eğitimi, 1999 yılından bu yana Epic Uçuş Akademisi'ne odaklanmıştır ve sürekli büyümemiz ve öğrencilere profesyonel pilot hayalleri kurmak için bir yol sağlamaktan gurur duyuyoruz. Yıllar geçtikçe bireysel kurslarımızı tam bir paket tecrübesi haline getirdik, böylece öğrencilerimize pilot kariyer hedeflerine ulaşmak için gerekli şartları sağlayan eğitimler verdiler.

Epic Flight Academy'de uçuş eğitimini sürdürmek için dünyanın 70 ülkesinden öğrencilerle birlikte seyahat ederken başarı için onları kurma ve Sivil Havacılık Otoritesi'nin gereklilikleri hakkında bilgi sahibi olma konusundaki beklentilerimizin yüksek olduğunu biliyoruz. Epic Flight Academy'de öğrenciler FAA, EASA, UAEAC, DGCA, CAAV, ANAC, AAC, GCAA, GACA gibi dünyanın önde gelen Sivil Havacılık Otoriteleri için özel olarak hazırlanmış eksiksiz uçuş eğitim kurslarını bulacaklar ... ve daha fazlası.

Gerekli uçuş eğitimini tam olarak anlamanın öğrenci pilotu olarak zor olduğunu, hedeflerine dayalı olarak doğru yolda olup olmadıklarını çok daha az biliyoruz. Mezun pilotlarımızın çoğunun size söyleyeceği gibi, Epic'in tam eğitim uçuşu eğitim seçenekleri olmadan, pilot kariyer yolculuğunda kaybolacaktı. Rahatlayın ve eğitimli Kabul Ekibimiz sizi profesyonel bir pilot olarak hayalinizdeki kariyerine doğru yönlendirmene izin verin.

Epic Flight Academy Uçuş Eğitim Seçenekleri

Ticari bir pilot olmak, özel bir pilot lisansı almak veya daha önce uçuş eğitimi almış iseniz, uçuş okulumuz sizin için! Kampüsümüz ATPL Teorisi ile hem FAA hem de EASA eğitimi de dahil olmak üzere pilot okul eğitimi sunmaktadır.

Uluslararası ve ABD Citizen Pilot Kariyer Kursları: Epic sıfır deneyimden ticari çok motorlu bir pilota kadar eksiksiz bir uçuş eğitim kursu sunmaktadır. Tahmini uçuş eğitimi süresi toplam saatlere bağlı olarak 8-10 aydır. "Zero From Hero" uçuş eğitimi, öğrencilerin pilot uçuş eğitimlerini tamamlamaları ve kariyerlerine bir yıldan daha kısa bir sürede başlamaları için kurulmuştur!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Epic Flight Academy

Epic Professional pilot program hızlandırılmış FAA ticari pilot eğitim kursu onaylı lider kısım 141 olduğunu. ... [+]

Epic Professional pilot program hızlandırılmış FAA ticari pilot eğitim kursu onaylı lider kısım 141 olduğunu.

8 ay - Bu kurs kadar az 6 olarak Multi Engine Ticari Pilot seviyesine sıfır uçuş eğitim deneyimi olan bir öğrenci almak için tasarlanmıştır. Öğrenci ilk genel havacılık bilgisine güçlü bir temel almak için bu ticari pilot eğitimi kursu odak noktasıdır. stratejik, tam daldırma programı öğrencinin belirli öğrenme stili için başlatılan temel yetkin bir kez.

öğrencilerin gerçek uçuş becerilerini geliştirmek ve bizim Frasca Tru Flite gerçek zamanlı simülasyon kullanarak temel güvenlik prosedürlerini uygulamak ve seviye 5 alan eğitim cihazlarını Mentor için bir sonraki adımdır. bilgisayar tabanlı eğitim ile bu kombine senaryo tabanlı eğitim öğrenciye öğrenme ve zeminde hata yapma rahatlığını sağlar. Bu bildikleri ve başarıyla uçakta gerçek uçuşlar başlayan ticari pilot eğitimi sırasında hem zaman ve para tasarrufu önce usul ve manevralar olduğunu güveni artırır. günden itibaren havayolu için hazırlık olduğunu büyük havayolu eğitimi Bizim Profesyonel pilot program taklit.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New Smyrna Beach
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 8 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Epic Flight Academy | Professional Pilot Training | Florida

Commercial Pilot Maneuvers | Epic Flight Academy | Female Pilot

360 Coastal Discovery Flight - Epic Flight Academy

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.
Address
600 Skyline Drive New Smyrna Beach FL 32168
32168 New Smyrna Beach, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 386-409-5583