Epic Flight Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Epik Uçuş Akademisi Stratejik olarak Florida, ABD'deki New Smyrna Beach Belediye Havalimanı KEVB'de bulunmaktadır. Uçuş eğitimi, 1999 yılından bu yana Epic Uçuş Akademisi'ne odaklanmıştır ve sürekli büyümemiz ve öğrencilere profesyonel pilot hayalleri kurmak için bir yol sağlamaktan gurur duyuyoruz. Yıllar geçtikçe bireysel kurslarımızı tam bir paket tecrübesi haline getirdik, böylece öğrencilerimize pilot kariyer hedeflerine ulaşmak için gerekli şartları sağlayan eğitimler verdiler.

Epic Flight Academy'de uçuş eğitimini sürdürmek için dünyanın 70 ülkesinden öğrencilerle birlikte seyahat ederken başarı için onları kurma ve Sivil Havacılık Otoritesi'nin gereklilikleri hakkında bilgi sahibi olma konusundaki beklentilerimizin yüksek olduğunu biliyoruz. Epic Flight Academy'de öğrenciler FAA, EASA, UAEAC, DGCA, CAAV, ANAC, AAC, GCAA, GACA gibi dünyanın önde gelen Sivil Havacılık Otoriteleri için özel olarak hazırlanmış eksiksiz uçuş eğitim kurslarını bulacaklar ... ve daha fazlası.

Gerekli uçuş eğitimini tam olarak anlamanın öğrenci pilotu olarak zor olduğunu, hedeflerine dayalı olarak doğru yolda olup olmadıklarını çok daha az biliyoruz. Mezun pilotlarımızın çoğunun size söyleyeceği gibi, Epic'in tam eğitim uçuşu eğitim seçenekleri olmadan, pilot kariyer yolculuğunda kaybolacaktı. Rahatlayın ve eğitimli Kabul Ekibimiz sizi profesyonel bir pilot olarak hayalinizdeki kariyerine doğru yönlendirmene izin verin.

Epic Flight Academy Uçuş Eğitim Seçenekleri

Ticari bir pilot olmak, özel bir pilot lisansı almak veya daha önce uçuş eğitimi almış iseniz, uçuş okulumuz sizin için! Kampüsümüz ATPL Teorisi ile hem FAA hem de EASA eğitimi de dahil olmak üzere pilot okul eğitimi sunmaktadır.

Uluslararası ve ABD Citizen Pilot Kariyer Kursları: Epic sıfır deneyimden ticari çok motorlu bir pilota kadar eksiksiz bir uçuş eğitim kursu sunmaktadır. Tahmini uçuş eğitimi süresi toplam saatlere bağlı olarak 8-10 aydır. "Zero From Hero" uçuş eğitimi, öğrencilerin pilot uçuş eğitimlerini tamamlamaları ve kariyerlerine bir yıldan daha kısa bir sürede başlamaları için kurulmuştur!

Konumlar

Yeni Smyrna Plajı

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.

Address
600 Skyline Drive
New Smyrna Beach
FL 32168


32168 Yeni Smyrna Plajı, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 386-409-5583