Resmi açıklamayı okuyun

Dünyanızı değiştirmeye hazır mısınız?

JSU'nun İngiliz Dili Enstitüsü'nün Yoğun İngilizce Programı'nda

… Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenin: haftada 25 saat, uzman eğitmenler, dünyanın dört bir yanından gelen sınıf arkadaşları, yakında İngilizce konuşacak, konuşacak ve yazacaksınız .

… Üniversite hayatının tadını çıkarın: JSU Öğrenci Kartınız üniversitenizin anahtarı olacak: konforlu konutlar, çeşitli restoranlar, ücretsiz ulaşım, yeni bir sağlık kulübü ve birçok üniversite ve yerel etkinlik ve etkinlik.

… Büyük bir değer elde edin: Her 7 haftalık seans $ 4.977 dolardır ve harç, ücret, barınma, yemek, etkinlikler ve özel kültürel geziler içerir.

Levels diagram

Program altı seviyeye sahiptir. Her öğrenci farklıdır, ancak çoğu öğrenci 3. veya 4. Seviyede başlar ve 5. seviyeye kadar hedeflerine ulaşır.

Not: "Şartlı Kabul" ile , 4. Seviyeyi tamamladıktan sonra, TOEFL veya IELTS puanı olmadan JSU'nun lisans programına kabul edilebilirsiniz!

"Dünyanızı değiştirmenize" yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

English Language Institute at Jacksonville State University

Yoğun İngilizce Programı, üniversite ve kariyerinizde başarı için İngilizce dil eğitimi sunar. Çeşitli kurslarda, haftada 25 saat, haftada 7 hafta boyunca, toplamda 175 s ... [+]

Dünyanızı değiştirmeye hazır mısınız?

JSU'nun İngiliz Dili Enstitüsü'nün Yoğun İngilizce Programı'nda …

… Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenin: haftada 25 saat, uzman eğitmenler, dünyanın dört bir yanından gelen sınıf arkadaşları, yakında İngilizce konuşacak, konuşacak ve yazacaksınız !

… Üniversite hayatının tadını çıkarın: JSU Öğrenci Kartınız üniversitenizin anahtarı olacak: rahat konutlar, çeşitli restoranlar, ücretsiz ulaşım, kütüphaneler, sağlık kulübü ve spor - izlemek ve oynamak!

… Büyük bir değer elde edin: Her 7 haftalık seans, 4,977 dolardan azdır ve harç, ücret, barınma, yemek, etkinlik ve saha gezileri içerir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jacksonville
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 - 42 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

ELI students improve their English at JSU