Resmi açıklamayı okuyun

Torrington, Wyoming, Doğu Wyoming College 1948 yılında kurulan, bugün kredi derslerde neredeyse 2.000 öğrenci ve kredisiz faaliyetlerinde 6500 üzerinde öğrenciye hizmet vermektedir. Kolej Converse, Crook, Niobrara, Platte ve Weston ilçelerinde sosyal yardım programları sponsor.

Misyonumuz

Doğu Wyoming Koleji dinamik yaşam boyu öğrenme için kaliteli, uygun fiyatlı eğitim olanakları ile toplumun, eğitim, kültürel, sosyal, ekonomik ve ihtiyaçlarına cevap veren bir öğrenci merkezli, kapsamlı devlet üniversitesidir.

VİZYONU

Doğu Wyoming Koleji bireysel gelişim, toplumsal katılımı ve küresel etki için bir katalizör olarak hareket, eğitim dinamik bir merkezi olacak.

Neden EWC seçmelisiniz?

Eğer olmak istiyordu şey ne olabilir ne olur? EWC'den, size hedeflerinize doğru yolda başlayabilirsiniz!

1948 yılından bu yana, EWC onlarca dünyanın her yerinden gelen binlerce öğrenci daha eğitime yolda bir derece, sertifika veya transfer kursları Kazandığınız yardımcı olmuştur. Biz dört yıllık kolej veya üniversite ve size her adımı yardımcı çalışacağız destekleyici öğretim ve personel için yeni bir kariyer veya transfer öğrenmek yardımcı olmayı amaçlayan çalışmanın çeşitli programlar var.

Felsefemiz - Doğu Wyoming College, zorlu ve destekleyici bir ortamda akademik başarıyı teşvik ilk kez öğrenciler için üniversiteye geçişi kolaylaştırır ve tüm öğrencilerin tespit ve bireysel hedeflerine ulaşmak yardımcı olan bir öğrenci deneyimi sunmayı taahhüt etmektedir. EWC'den öğrenci deneyimi, bağımsızlık artan etik davranış ve öğrenme için kişisel sorumluluk teşvik ve sosyal kalkınmayı geliştirmek için kampüs etkinliklerine öğrenci katılımı için fırsatlar verecek kişisel büyümeyi teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Biz eğitmenlerimiz adınızı bilecek sınıfları, ekonomik öğrenim oranları ve geleneksel bir öğrencisin veya süre okuldan uzak olmuştur ister üniversiteye kolay bir liseden geçiş yapmak için akademik ve destek hizmetleri bir dizi sunuyoruz.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Eastern Wyoming College

Doğu Wyoming Amerika Birleşik Devletleri'nde iş ve bilgisayar becerilerini öğrenin ... [+]

Bir olmak için Doğu Wyoming College Amerika Birleşik Devletleri'nde iş ve bilgisayar becerilerini öğrenin

Makam Yardımcısı

(İş Ofis Teknolojisi Sertifika)

Sınıflar:

Güz Yarıyılı

Üniversite Çalışmaları - Teknik Yazı - Klavye Office Belgeleri - Muhasebe ve Muhasebe - Bilgisayar Bilişim Sistemleri - İyileştirilmesi Konuşulan İngilizce - Yazılı İngilizce Geliştirilmesi

Bahar Dönemi

İş Matematik - Kayıt ve Bilgi Yönetimi - Büro Becerileri ve Hizmetleri - Mesleki Staj I - İş Ofis Bitirme - Bu programı tamamlamak ve derecesi aldıktan sonra öğrencinin akademik geçmişi bağlı olarak değişebilir Uluslararası Öğrenciler Dersler İngilizce Kompozisyon, bu becerilere sahip olacak ve nitelikleri: - Raporlama Becerileri - - İngilizce Yazma Becerileri İdari Tedarik Yönetimi - Planlama - Microsoft Office Becerileri - Organizasyon - Zaman Yönetimi - Sunum Becerileri - Ekipman Bakım - Seyahat Lojistik - İngilizce Sözlü İletişim Kabul şartları: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Torrington
Eylül 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku