Resmi açıklamayı okuyun

MİSYON

Misyonumuz, birçok geleneksel yükseköğretim kurumunda bulunmayan çeşitli teknoloji ve işletme disiplinlerinde uluslararası bakış açısıyla mesleki odaklı eğitimi ve uygulamalı beceri eğitimini ilerletmektir. Öğrencilerimizi küresel pazarda başarılı olmaları için hazırlama konusunda kararlıyız. Bu, akademik titizliği mesleki eğitim ve kültürel çeşitlilik bilinci ile harmanlayarak, öğrencilerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerine yoğunlaşarak başarılır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Önlisans

Elyon College

Dijital pazarlama diploması programı, dijital pazarlama ortamının tanıtımıyla başlar, temel prensipler hakkında temel bir anlayış kazanmasının yanı sıra, Geleneksel Pazar ... [+]

NE YAPACAĞINIZ

Digital Sayısallığın temel kavramlarını, bunun müşteri davranışını nasıl değiştirdiğini ve rolünüz ve daha geniş işiniz için etkileri anlayın. Eng İlgilenen ve dönüştüren dijital kampanyaları nasıl geliştireceğinizi, uygulayacağınızı ve ölçeceğinizi anlayarak iş hedeflerine ulaşın. Channels Dijital kanalların ve stratejilerin önemini anlayın ve müşterilerin ilgisini çekmek için SEO, ücretli arama, içerik, reklam ve e-postaların nasıl kullanılacağını öğrenin.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Brooklyn
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku