Everett Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Everett Community College ( EvCC ), transfer programları, sertifikalar, işgücü ve kurumsal eğitim yoluyla eğitim fırsatları sağlar. Misyonumuz, her öğrenciyi kişisel ve profesyonel hedeflere ulaşmak, çeşitli topluluklarımıza katkıda bulunmak ve küresel toplumumuzda başarılı olmak için eğitmek, donatmak ve ilham vermektir.

Kolej, çok çeşitli eğitim seçenekleri arayan öğrencilere hizmet vermektedir. Öğrenciler, dört yıllık eğitimlerine ekonomik bir şekilde başlamak, sertifika kazanmak, yeni bir iş için eğitim almak, profesyonel ve teknik programlarda uygulamalı eğitim almak, İngilizce öğrenmek, temel beceriler geliştirmek, liseyi bitirmek, bir terfi için eğitim almak için Everett Community College gelirler. ya da sadece eğlence için öğrenmek için.

Kolej, Sanat ve Bilim, Bilim, İşletme, Uygulamalı Bilimler, Teknik Sanatlar, Güzel Sanatlar ve Genel Çalışmalar alanlarında önlisans dereceleri sunar. Bitirme sertifikaları 30'dan fazla teknik ve kariyer alanında verilmektedir. Öğrenciler ayrıca İkinci Dil olarak İngilizce, lise bitirme ve Genel Eğitim Geliştirme programlarına da kaydolabilirler. Everett Community College ayrıca Kurumsal ve Sürekli Eğitim Merkezi aracılığıyla profesyonel ve çalışan eğitimi sunmaktadır.

Öğretim üyelerimiz ve personelimiz, öğrencilere sınıf içinde ve dışında ilgili, zorlu deneyimler sağlamak için işletme ve endüstri uzmanları, topluluk liderleri ve diğer eğitim kurumlarıyla yakın bir şekilde çalışır.

Kuzeybatı Komisyonu, Everett Community College Kolejler ve Üniversiteler üzerine akredite etti

Konumlar

Everett

Address
Tower Street,2000
98201 Everett, Washington, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: