Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Excel İngilizce Enstitüsü öğrencileri hem akademik hem de profesyonel olarak Amerikan kültürünü geliştirmek için öğrenirken İngiliz dili karmaşıklıklarını öğrenmelerini sağlar. Yılların sınıf deneyiminden sonra geliştirilen etkileşimli yaklaşımımız, ana dili İngilizce olmayanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmıştır.

Deneyimli ESL öğretmenleri Cindy Gordon ve Mallous Rohani, Dallas, Teksas'ta uzun süredir devam eden bir İngilizce dil okulunda Müfredat ve Program Koordinatörleri olarak birlikte çalıştılar ve burada yüzlerce öğrenciye İngilizce öğreten bir ESL programı tasarladılar. Artık ana dilde konuşmacıların İngilizce dilinin tüm bileşenlerini yönetmelerine yardımcı olmak için daha da iyi, eğlenceli ve etkili bir program oluşturmak için işbirliği yaptık.

Excel'i birbirinden ayıran şey, deneyimli dil eğitmenlerimizin öğrencileri sınıfta nasıl tutacaklarını ve mükemmel sonuçlar almalarını bildikleridir. Bayan Gordon ve Bayan Rohani, her öğrencinin başarısına tutkuyla bağlı, dinamik ve deneyimli öğretmenler seçtiler.

Misyon ve Hedefler

Excel İngilizce Enstitüsündeki misyonumuz, ana dili konuşmacı olmayan kişilere, kapsamlı bir öğrenim ortamı oluşturarak iyi hazırlanmış programlarda İngilizce dil edinimi sağlamaktır. Excel'in programları, öğrencilerin sosyal, akademik ve profesyonel ortamlarda başarıyla iletişim kurmaları ve gelişmeleri için hazırlamak ve güçlendirmek için dil edinimi avantajlarını hayati kültürel ve kişiler arası becerileri ile birleştirir.

Bu misyonu başarmak için, Excel İngilizce Enstitüsü tarafından aşağıdaki hedefler oluşturulmuştur: Öğrencilerimizin, bir Amerikan kolejinde veya üniversitede eğitim görebilmeleri için hazırladıkları İngilizce dil becerilerini geliştirin, onlara işyerinde profesyonel avantajlar sağlayın veya onların farkına varmalarına yardımcı olun. Kendi kişisel ve özel hedeflerimiz.

Kendi ülkelerindeki hayata ve araştırmaya geçiş için gerekli olan kültürel bilgi ve bilinçliliği öğrencilere ABD'ye sunun Öğrenci desteğini ve yönetim hizmetlerini en yüksek kalitede sağlayın. Yetenekli ve tecrübeli öğretim üyeleri yetiştirerek ve geliştirerek İngilizce dil öğretiminin en yüksek standartlarına uyun.

Mesleki gelişim ve akademik mükemmelliğe her zaman değer verilen, desteklenen ve takip edilen bir entelektüel atmosfer geliştirin.

CEA tarafından akredite

Excel English Institute, Nisan 2017 - Nisan 2018 dönemi için İngiliz Dili Programı Akreditasyonu Komisyonu tarafından akredite edilmiş ve İngilizce Dil Programları ve Kurumları için CEA Standartlarını desteklemeyi kabul etmektedir. CEA, ABD Eğitim Sekreteri tarafından, ABD'de İngilizce dil programları ve kurumları için ulusal kabul görmüş bir akreditasyon ajansı olarak tanınmaktadır.

Yoğun İngilizce Programları

Kapsamlı dil kurslarımız öğrencilerin İngilizce dilinin farklı bileşenleri olan dilbilgisi, yazma, okuma ve konuşma / dinleme konularında ustalıklarını geliştirir.

Deneyimli öğretim üyesi

Deneyimli öğretim üyelerimizin yıllarca süren sınıf deneyimiyle mükemmelleştirdiği interaktif yaklaşım, ana dili İngilizce olmayanların gereksinimlerine uyarlanmıştır.

Elverişli konumu

DART Red Line'dan uygun erişimle Dallas, Texas'tayız.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Excel English Institute

Kurs, iş dünyasındaki en son eğilimleri yansıtır ve öğrencilerin Amerikan iş dünyası kültürüne girmelerine, Amerikan iş ortamında başarılı olmak için dilbilgisi beceriler ... [+]

Kurs, iş dünyasındaki en son eğilimleri yansıtır ve öğrencilerin Amerikan iş dünyası kültürüne girmelerine, Amerikan iş ortamında başarılı olmak için dilbilgisi becerilerini geliştirmelerine ve bir Amerikan profesyonel işyerinde gelişmek için gereken iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Dallas
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Excel English Institute

Excel, bir üniversiteye girmeyi isteyen öğrenciler için bir TOEFL Test Hazırlık kursu sunar. Bu üç aylık kurs, TOEFL testinde en iyi puanları elde etmek için stratejiler ... [+]

Excel, bir üniversiteye girmeyi isteyen öğrenciler için bir TOEFL Test Hazırlık kursu sunar. Bu üç aylık kurs, TOEFL testinde en iyi puanları elde etmek için stratejiler ve koçluk sağlamak üzere tasarlanmıştır. TOEFL öğrencilerimiz, test sonuçlarını en üst düzeye çıkarmak için hangi çalışma alanlarının daha fazla dikkat edilmesi gerektiğini belirlemek için düzenli olarak test edilirler. Program, bağımsız olarak alınıp alınabilen 4 haftada bir olmak üzere üç bölüme ayrılmıştır.

Öğrenci Türü Kayıt ücreti Eğitim: Yoğun Programlar Öğrenim ücreti: Seçmeli Programlar Kitap: TOEFL Test Hazırlama Programı Uluslararası ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Dallas
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Excel English Institute

İlk programımız Yoğun İngilizce Programıdır. Bu program, Başlangıç, Orta ve İleri düzey olmak üzere üç öğretim kademesine ayrılmıştır. ... [+]

İlk programımız Yoğun İngilizce Programıdır. Bu program, Başlangıç, Orta ve İleri düzey olmak üzere üç öğretim kademesine ayrılmıştır. Her seviye altı 4 haftalık bölüme ayrılmıştır. Her bölümde öğrenciler, öğrencilerin hem sözlü hem de yazılı olarak Amerikalı konuşmacılarla iletişim kurma yeterliliğini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış dilbilgisi, yazma, okuma ve dinleme ve konuşma derslerini alıyor. Bu programın amacı öğrencilerin akademik ve profesyonel olarak ilerlemelerine yardımcı olmaktır. Her oturum 72 saatlik sınıf içi eğitimden oluşur. Girilen bir öğrencinin yeterlik düzeyini belirlemek için bir yerleştirme testi yapılır. Program 6-18 ayda tamamlanacak şekilde tasarlanmıştır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Dallas
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku