Folsom Lake College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Folsom Lake College (FLC), doğu Sacramento ve batı El Dorado ilçelerindeki topluluklara olağanüstü eğitim fırsatları sunar. Kolej, Ana Folsom kampüsünde, Placerville'deki El Dorado Merkezi'nde, Rancho Cordova Merkezi'nde ve çevrimiçi olarak yaklaşık 8.700 öğrenciye hizmet vermektedir.

Folsom Lake College , bilgi, deneyim ve yenilik arasında köprü kurarak öğrencileri zenginleştirmeye ve güçlendirmeye kendini adamıştır. Folsom Lake College , öğrencilerin dört yıllık kurumlara geçiş yapmaları, temel becerileri geliştirmeleri, kariyer hedeflerine ulaşmaları ve ön lisans veya sertifika kazanmaları için eğitim fırsatları ve desteği sunar.

Folsom Lake College , eğitimin gücüyle zihinleri ve kapıları açarak tüm öğrencilere sosyal açıdan sorumlu küresel vatandaşlar olma konusunda ilham verir.

Folsom Lake College , bilgi, deneyim ve yenilik arasında köprü kurarak topluluğumuzu güçlendirmek için tüm öğrencileri zenginleştirir ve güçlendirir.

Doğu Sacramento ve batı El Dorado ilçelerinin çeşitli topluluklarına hizmet veren Folsom Lake College , öğrencilere dört yıllık kurumlara geçiş, temel becerileri geliştirme, kariyer hedeflerine ulaşma ve ön lisans veya sertifika kazanma konusunda eğitim fırsatları ve desteği sunar.

Konumlar

Folsom

Address
College Parkway,10
95630 Folsom, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Placerville

Address
Campus Drive,6699
95667 Placerville, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Rancho Cordova

Address
Folsom Boulevard,10259
95670 Rancho Cordova, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: