Forum English Center

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

TARİHÇE

DR İLE BÜTÜN BAŞLADI. SUSIE

Forum, dünya çapında başarılı bir şekilde uyguladığı hızlandırılmış bir dil eğitimi tekniğini geliştiren uzman eğitmen ve dilbilimci Dr. Susanna McPhilomy (öğrencileri Dr. Susie olarak biliniyordu) ile başladı.

Yaklaşık 40 yıllık öğretim tecrübesiyle, Susanna, dilbilgisi ve diğer becerilere yönelik bir konuşma yaklaşımı geliştirerek, geleneksel olmayan bir ikinci ve bir yabancı dil olarak İngilizce öğretme tekniğini ince ayarlamıştı. Bir dizi İngilizce dil okulu ve üniversitesinin yanı sıra kendi dil okulu olan Utah'daki US Ling Enstitüsü'nü kurduktan sonra Susanna, kızı Maria McPhilomy ile birlikte Washington DC bölgesinde Forum açmaya karar verdi.

Konuklarının İngilizce konuşulan bir ortamda nasıl çalışacaklarını etkin bir şekilde öğrenebilmeleri için misafirperver bir ortam geliştirdiği bilinmektedir. Amerikan ve uluslararası kurumlardan bir dizi akademik derece ile, Susanna'nın güçlü akademik referansları ve geniş tecrübesi tüm dünyadan öğrencileri çekmeye devam ediyor!

MİSYON

Forum'un misyonu, kültürel açıdan farklı öğrencilerin akademik, profesyonel ve kişisel İngilizce dil hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için etkili ve etkili bir İngilizce eğitimi sağlamaktır.

Forum, öğrencilerin, öğrenci merkezli bir öğretim yaklaşımı, etkileşimli öğretim stratejileri ve öğrencileri Amerikan kültürüyle tanıştırma yoluyla tam öğrenme potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmaya adamıştır.

TANIMA

Forum, Washington Bölgesi TESOL Derneği, TESOL Uluslararası Derneği ve NAFSA'nın gurur verici bir üyesidir.

Forum ayrıca, İskenderiye Gazetesi, Zebra Dergisi, AlexandriaNews.org ve bir dizi çevrimiçi ve basılı yayında da yer aldı.

OldTownAlexandriaPatch.com ve El Pregonero.

YAKLAŞIM

TEKNİĞİNDE TÜMÜNÜ

Bizim yaklaşımımız tek kelimeyle açıklanabilir - diyalog!

Rol oyunları, simülasyonlar ve aktif sınıf tartışmaları sayesinde öğrencilerimiz dersin ilk gününde konuşmaya başlıyor!

Çoğu zaman insanlar bir dil öğrenir ve çabucak unuturlar, ancak Forumda, öğrencilerin İngilizce'yi daha hızlı ve daha iyi bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olmak için bellek yapılarıyla çalışan etkileşimli teknikleri birleştirerek, uygun bağlamlarda dil becerilerini bilme ve kullanma arasındaki boşluğu doldurmada uzmanlaşırız.

İletişimsel yaklaşımımız, sıkıcı okuma, yazma ve dinleme pratikleri yapmakta ve onları heyecan verici tartışma konularına dönüştürmekte, öğrencilerimizin derslere aktif olarak katılmalarına ve günlük olarak İngilizce pratik yapmalarına olanak sağlamaktadır.

Sonuç? Siz ve beyniniz çok daha fazla öğrenme uyarısı alıyorsunuz!

Konumlar

İskenderiye

Address
801 N. Pitt Street, Suite #102
VA 22314 İskenderiye, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri