Frederick Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Frederick Community College (FCC), Orta Devletler Yüksek Öğretim Komisyonu (MSCHE) tarafından akredite edilmiş bir devlet üniversitesidir. Frederick Community College , kalitesi ve satın alınabilirliği ile ayırt edilir ve yerel öğrenciler için ulaşılabilir ve değerli kılar. Akredite edilmiş programlar, kapsamlı eğitim ve uygun katılım maliyetleri, Frederick Community College 1957'den beri 200.000'den fazla öğrenci için öğrenim yeri haline getirmiştir.

Öğretme ve öğrenmeye odaklanan Frederick Community College , çeşitli öğrencilerin ve toplumun ihtiyaçlarına cevap veren yaşam boyu eğitime uygun fiyatlı, esnek erişim sağlar.

Geleneksel ve alternatif öğrenme ortamlarında, yerel, bölgesel ve küresel topluluklarımızın ihtiyaçlarını tahmin ediyor ve bunlara yanıt veriyoruz. Frederick Community College , öğrencilerin farklı öğrenme ihtiyaçlarını ve tercihlerini tanır ve gündüz, akşam, hafta sonu, çevrimiçi ve hibrit seçenekleri içeren esnek öğrenme biçimlerinde eğitim sunar. Buna ek olarak, Frederick Community College , mevcut lise öğrencilerine Açık Kampüs ve Lise Tabanlı Çift Kayıt programları aracılığıyla üniversite kurslarına erişim sunmaktadır.

Konumlar

Frederick

Address
Opossumtown Pike,7932
21701 Frederick, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin