GEOS Languages Plus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

GEOS Languages Plus ile yurtdışında mükemmel bir eğitim ve muhteşem bir deneyim yaşayacaksınız. Sınıflarımız ve programlarımız, en yeni ESL materyallerinden ve öğretim yöntemlerinden yararlanılarak optimize edilmiştir, bu nedenle hızlı bir şekilde öğrendiğinizden emin olun. Dersleriniz, hedeflerinize ulaşmanıza ve Pathways Programımızla Kolej veya Üniversiteye devam etmenize yardımcı olabilecek deneyimli öğretmenler tarafından verilecektir ! Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler uygun fiyatlı kurslar ve programlar için GEOS'a geliyor. Ayrıca, yeni şehrinizi keşfetmenize ve İngilizce becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak ders sonrası etkinlikler ve geziler düzenliyoruz.

New York'ta ve Los Angeles'ta olağanüstü İngilizce okullarımız var.

New York Kampüsü

NYC sanat olarak sık sık saygı görüyor

New York'taki misafirlerimize, okulumuzun bulunduğu yere yakın bir konuma sahip olan ikamet yerinde tek veya çift yataklı bir odada kalma veya çok kültürlü evde kalışlarımızdan birinde kalma seçeneği sunulmaktadır. Ya tam pansiyon (günde 3 öğün yemek) veya yarım pansiyon (günde 2 öğün yemek seçeneği) arasından seçim yapın.

Los Angeles Kampüsü

Los Angeles iklimi parlaklığı muhteşem cazibe merkezleriyle birleştiriyor. Kent, plajlar, dağlık alanlar, Disneyland, Six Flags Magic Mountain ve Palm Springs gibi önemli California cazibe merkezlerine kolay erişim sağlar. Ünlü alışveriş merkezlerinin yanı sıra Los Angeles, çeşitli sanat galerileri ve Hermosa ve Malibu Plajı'nda gerçekleşen sanat odaklı etkinlikleriyle ünlüdür.

Okul çekici bir banliyö semtinde, Los Angeles şehir merkezine yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Bizimle çalışırken aile evlerimizden birinde temel bir şekilde döşenmiş tek veya çift kişilik odada ya da kolejdeki diğer öğrencilerle birlikte kalacaksınız. Aile yanında konaklamalar genellikle toplu taşıma araçlarını kullanarak okula 45-60 dakika uzaklıktadır.

GEOS Language Plus'te, öğrenciler günlük sınıflarındaki çeşitlilikten yararlanırlar. İngilizce dil becerilerini pratikte uygulayabilirler çünkü her gün üç farklı ders alırlar. Her sınıf farklı bir öğretmen tarafından öğretilir. Bunun yanı sıra, GEOS Language Plus, herhangi bir başka okulda normal bir sınıfta olduğundan daha fazla İngilizce konuşma süresi alacağınızı garanti eder, çünkü her gün 90 dakikalık konuşma ve dinleme bloğu alır.

Konumlar

New York

New York Campus

Costa Mesa

Los Angeles Campus