Resmi açıklamayı okuyun

Gastronomicom Culinary Institute sahip Fransa'nın güneyinde küçük bir güneşli kasabasında son on yıldır gastronomi şefler nesil yetiştirmektedir. Dünyanın her yerinden öğrenciler zaten tutabilir olanlara yeni teknikler ve bina keşfetmek, yetenekli şefler gastronomi pişirme öğrendim.

Fransız mutfağı tüm bu geleneksel teknikleri saygı yeni teknolojileri kucaklayan ve kullanılan sadece en iyi üretmek sağlayarak mükemmellik için çaba tutku dünya çapında ünlüdür. Fransız gastronomi dünyanın en «Somut olmayan kültürel miras» bir parçası olarak 2010 yılında UNESCO tarafından tanındı bu nedenidir.

Misyonumuz öğrencilerimizin mutfak eğitiminin en üst düzeyde sağlamak ve Fransız mutfağı ve pastane uygulamalı dersler sunarak mükemmellik ulaşmak için becerilerini taklit etmektir.

Orada gıda başarılı bir kariyer kucaklamak için dünya çapında sonsuz fırsatlar vardır ve biz üst şefler nesil üretmek için hazırız.

Bizim son derece deneyimli ve tutkulu öğretmenler Michelin Yıldızlı layık restoranlar sıkı standartları ile uyumlu dersler vermektedir.

Michelin hangi bir seçilmiş birkaç işyerlerinde mükemmellik ödülleri Michelin yıldızlı en eski ve en düşünülmüş Avrupalı ​​restoranlar 'kılavuzdur. Bir Michelin yıldızı Kazanç tüm güzel yemek Şefler bir gün tutmak talip şeydir.

Michelin yıldızlı derecelendirme:

Bir yıldız: «Kendi kategorisinde çok iyi bir restoran»

İki yıldız: «Mükemmel yemek, dolambaçlı yoldan»

Üç yıldız: «Olağanüstü mutfağı, değer özel bir yolculuk» Eğer mükemmelliğe ulaşmak ve bir mutfak yeterlilik için iştah yerine getirmek için hazırsanız, bizim özel programlarında kontrol edin ve bugün bize ulaşın.

A Gastronomicom Enstitüsü Uluslararası Lezzet Akademisi Gastronomi ve Fransız pasta profesyoneller tarafından 2004 yılında oluşturulmuştur. Tüm öğretmenlerimiz prestijli, high-end Gastronomik Otel-restoranlarda uzun yıllar deneyimi sahiptir.

Birlikte bu dört konuda en iyi öğretim yöntemleri ile konsolide özel programlar geliştirmek için bilgi ve becerileri kanalize var.

Burada Programlar, bizim International Culinary Academy, bir tek Michelin yıldızlı düzeyde (yüksek kalite Otel-restoran ya da restoranlar için dünyanın en iyi referans) Fransız Yemek ve Pasta sanat okulu Sanatları öğrenmek sağlayacaktır.

Tüm dersler İngilizce olarak yapılmaktadır.

NEDEN bu düzeyde bir eğitim SEÇİN?

Yurtdışında ülkede birçok iş için kapıları açmak ve yanı sıra olacak bizim mutfak akademisinde dersleri almaya seçme. Biz de pek çok ülkede, özellikle Gastronomi, Gıda ve İçecek Sanayi nitelikli insan ciddi bir eksikliği olduğunu biliyoruz!

Okul iki state-of-the-art mutfak, çoğu restoran ve otel mutfakları bulunan araçlar ile gastronomik yemek ya da pasta dersleri ya uygun kişiselleştirilmiş her vardır.

Öğrendiğiniz tarifleri mevsim dayanmaktadır ve her hafta size mezeler muhteşem kaplama tatlılar filleting ve pişirme balık ve ekmek, mutfağı ya da pasta, yeni bir alan üzerinde durulacak.

Pişirme sınıfında, Şef Samuel Size böyle bir modern bir kitle için cassoulet gibi Fransız klasiklerini yeniden icat etmek, mükemmel bir yumurta ve Hollandaise sos oluşturma gibi temel, her şeyi öğretecek. Ayrıca gösteriyi köpükler, jeller ve biraz bilimi kullanarak yemek durdurma kadar dishing sırlarını öğreneceksiniz.

Pasta, Şef Cyril hamur, çikolata ve tatlı dünyasının bilgisini verir. Sen Fransız boulangerie gibi baguettes ve kruvasan olarak klasikleri yanı sıra çikolata temperleme ve hatta Marie Antoinette etkilemek katmanlı kek yaratma sanatını mastering öğreneceksiniz.

Üst katta önce veya teknik mutfak kelime odaklanarak, Fransız dili ana öğreneceksiniz sınıflar ve sınıfların arasında takılmak için ortak bir alan var. Zaten Fransızca konuşan öğrenciler için, daha önceden sınıf size daha fazla itmek için kullanılabilir.

Okul çok uzak olmayan İspanyol sınırından Agde iş merkezi, Akdeniz'in bir kasabadan, kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Agde, taze ürün almak yerel lezzetleri tatmak ve Fransızca pratik yapabilirsiniz dar şeritli yolları ve fantastik bir Pazar pazarı ile dolu, bir ortaçağ şehridir.

Cap d'Agde kent merkezinin hemen güneyinde deniz kıyısında yerleşim verilen ad ve nerede Gastronomicom okurken ikamet olacaktır. Yaz aylarında turistlerin popüler, konaklama restoranlar, mağazalar ve tema parkları ile doldurulur Akdeniz ve ana liman kenti, en büyük kumsalları biri arasında bulunabilir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Culinary and Pastry School in Miami

Biz bir tek Michelin yıldızlı düzeyinde Fransız pasta profesyoneller ve yeni başlayanlar aşçılar geliştirmek istiyoruz ve ince ayar becerilerini için bu programı geliştir ... [+]

Biz onların becerilerini geliştirmek ve ince ayar isteyen profesyonellerin ve yeni başlayanların Aşçı için bu programı özenli Hamur işi bir tek Michelin yıldızlı düzeyinde.

Kayıt Ücretleri: $ 150 Tedarik Ücret: 180 $

Öğrencinin sonuçları, yeni yemek tarifleri portföyü, daha fazla yaratıcılık, ipuçları ve bizim çok yetenekli öğretmenler tarafından öğretilen hileci bir sürü yer alacak, yetenek ekibi ve Miami'de unutulmaz bir deneyim çalışmak.

5 gün bir hafta sınıfları eller 11 am 3 de 8 hafta. Tüm hafta sonları ücretsizdir.

Öğrenci Gurme Programı ile başlayacak ilk ay ile takip (yukarıda buraya bakınız):

5 Ha... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Miami Fransa Agde
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Culinary and Pastry School in Miami

Bu program, öğrenmek ya da son derece deneyimli öğretmenlerle bir Michelin yıldızı düzeyinde özel eller sınıflar sağlayarak, Fransız Yemek becerilerini geliştirmek için p ... [+]

Kayıt Ücretleri: $ 150 Tedarik Ücret: 180 $

Bu program, öğrenmek ya da kendi becerilerini geliştirmek profesyoneller ve yeni başlayanlar 'hem arzu maç için yaratılmıştır Fransız Yemek, Son derece deneyimli öğretmenlerle bir Michelin yıldızı düzeyinde özel eller sınıflar sağlayarak.

Bir sonucu olarak öğrencilerimiz, kokulu yemek tarifleri portföyü Miami'de bir ömür boyu deneyimi bir hocamızın gizli ipuçları, kendi yaratıcılık gelişimine de dahil olmak üzere yeni pişirme teknikleri çok ve bir kez güvenebilirsiniz.

Program 8 hafta, haftada 5 gün (Pazartesi-Cuma), 3 de 11 am yapılmıştır.

Ilk ay öğrenci bir üst düzeydeki bir aylık programı takip bir ay Gurme programını başaracaktır. İkinci ay Başlangıç:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Miami Fransa Agde
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Culinary and Pastry School in Miami

Bu kısa program özellikle öğrenmek veya daha yüksek bir düzeyde Fransızca pasta kendi bilgilerini geliştirmek isteyen bireyler için hazırlanmıştır. Bu yeni başlayanlar iç ... [+]

Bu kısa program özellikle öğrenmek ya da kendi bilgilerini geliştirmek isteyen bireyler için hazırlanmıştır Hamur işi daha yüksek bir seviyede. Bu yeni başlayanlar için hem de profesyoneller için özel olarak tasarlanmıştır. Tecrübe öğrenci önceki düzeyine bağlı olarak alımının 'tarihleri ​​farklıdır.

Kayıt Ücretleri: $ 150 Tedarik Ücret: 180 $

Biz profesyonel bir seviyede öğrencilerimize özel ve benzersiz deneyim yaşatıyor ve bizim son derece deneyimli pasta öğretmenlerin tavsiye, ipuçları ve püf noktaları en iyi şekilde vurgulamak. Biz garanti sadece eller-on mükemmellik ve birbirlerine yardım etmek çiftleri bir ekip çalışması Michelin Star standartlarına dayalı sınıflar yapın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Miami Fransa Agde
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Culinary and Pastry School in Miami

Bu kısa program öğrenmek veya bizim son derece deneyimli öğretmenler ile gastronomik Fransız Yemek onların bilgi ve becerilerini geliştirmek için talip profesyoneller vey ... [+]

Kayıt Ücretleri: $ 150 Tedarik Ücret: 180 $

Bu kısa program öğrenmek veya bizim son derece deneyimli öğretmenler ile gastronomik Fransız Yemek onların bilgi ve becerilerini geliştirmek için talip profesyoneller veya yeni başlayanlar için tasarlanmıştır.

Alımı tarihleri ​​burada farklı alımı kontrol edin, gelişmiş ya da profesyonel, sen acemi iseniz farklı kalır.

Bizim önceliğimiz öğrencilerimizin yaratıcılık, takım çalışması, hijyen ve profesyonel pişirme teknikleri gibi çeşitli alanlarda bizim bir Michelin yıldızlı düzeyin öğretim en iyi şekilde olmasıdır.

Öğrenciler yardım etmek iki kişilik ekipler halinde çalışmak ve sürekli mükemmellik için çaba ve kendi kişisel hedeflerine ulaşmak için öğrencileri teşvik edecektir birbirleriyle ve öğretmenleri motive.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Miami Fransa Agde
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Culinary and Pastry School in Miami

Bu kısa program pasta hakkında tutkulu ve bir sonraki seviyeye taşımak istiyoruz "amatör" ya da olmayan profesyoneller için yaratılmıştır. ... [+]

Bu kısa program pasta hakkında tutkulu ve bir sonraki seviyeye taşımak istiyoruz "amatör" ya da olmayan profesyoneller için yaratılmıştır.

Hedeflerimize öğrencilerimiz, birçok yeni tarifler öğrenmek özel ve benzersiz bir deneyime sahip ve bizim çok yetenekli öğretim elemanlarının tavsiye en iyi şekilde vardır. Biz garanti sadece sınıfları-eller ve çift bir ekip çalışması birbirlerine yardım etmek için ne.

Pazartesi - Cuma, 08:00 Tematik programlarına 04:00 Her hafta düzenlenen ve istek üzerine emrinde edilecektir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Miami Fransa Agde
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Culinary and Pastry School in Miami

Bu kısa program özellikle Fransız pişirme yüksek standartlarda keşfetmek istiyorum "amatör" ya da olmayan profesyoneller için hazırlanmıştır. ... [+]

Bu kısa program özellikle Fransız pişirme yüksek standartlarda keşfetmek istiyorum "amatör" ya da olmayan profesyoneller için hazırlanmıştır.

Bizim başlıca hedefleri öğrencilerimiz, birçok yeni lezzetli tarifleri öğrenmek becerilerini geliştirmek, yeni profesyonel ekipman ile pişirin ve bizimle deneyimlerini zevk zevk almak vardır.

Günde 4 saat, 8 pm için 4 de, 5 gün hands-on sınıfların haftada 1 ya da 2 hafta. Tüm hafta sonları ücretsizdir. Farklı temalar dayalı Özel programlar her hafta düzenlenen ve istek üzerine emrinde vardır.

Öğrenciler teşvik ve birbirlerine destek çiftler halinde çalışırlar.

Öğretmenler güzel ve etkileyici sunum ile kolayca çok lezzetli yemekler yaratmak için birçok ipuçları ve püf noktaları ile öğrencilere sağlayacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Miami Fransa Agde
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Culinary and Pastry School in Miami

Bu kurs size mutfak yolculuğuna başlar başlamaz, dünyanın iki çok farklı yerlerinde şefler gastronomi tekniği öğrenmek çift bilgiyi kadar emmek için değil, sadece izin, a ... [+]

Kayıt Ücretleri: $ 330

Bu kurs size mutfak yolculuğuna başlar başlamaz, dünyanın iki çok farklı yerlerinde şefler gastronomi tekniği öğrenmek çift bilgiyi kadar emmek için değil, sadece izin, aynı zamanda çift kültürleri keşfetme fırsatı verir.

Bu kariyer değiştirmek ve öğrenmek veya Fransız Yemek veya Pastry (bir Michelin yıldızı seviyesi) kendi bilgilerini geliştirmek isteyen isteyen yeni başlayanlar, profesyoneller ve insanlar için hazırlanmıştır. Bu özel program öğrencilere Miami güzel şehri keşfetmek ve aynı zamanda Fransa'nın güneyindeki Languedoc Roussillon bölgesini keşfetmek için fırsat verecektir.

Tüm öğretmenlerimiz üst yüksek uç otel ve / veya restoranlarda yıllık tecrübesi sahip.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Miami Fransa Agde
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
11 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku