Culinary and Pastry School in Miami

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gastronomicom Culinary Institute sahip Fransa'nın güneyinde küçük bir güneşli kasabasında son on yıldır gastronomi şefler nesil yetiştirmektedir. Dünyanın her yerinden öğrenciler zaten tutabilir olanlara yeni teknikler ve bina keşfetmek, yetenekli şefler gastronomi pişirme öğrendim.

Fransız mutfağı tüm bu geleneksel teknikleri saygı yeni teknolojileri kucaklayan ve kullanılan sadece en iyi üretmek sağlayarak mükemmellik için çaba tutku dünya çapında ünlüdür. Fransız gastronomi dünyanın en «Somut olmayan kültürel miras» bir parçası olarak 2010 yılında UNESCO tarafından tanındı bu nedenidir.

Misyonumuz öğrencilerimizin mutfak eğitiminin en üst düzeyde sağlamak ve Fransız mutfağı ve pastane uygulamalı dersler sunarak mükemmellik ulaşmak için becerilerini taklit etmektir.

Orada gıda başarılı bir kariyer kucaklamak için dünya çapında sonsuz fırsatlar vardır ve biz üst şefler nesil üretmek için hazırız.

Bizim son derece deneyimli ve tutkulu öğretmenler Michelin Yıldızlı layık restoranlar sıkı standartları ile uyumlu dersler vermektedir.

Michelin hangi bir seçilmiş birkaç işyerlerinde mükemmellik ödülleri Michelin yıldızlı en eski ve en düşünülmüş Avrupalı ​​restoranlar 'kılavuzdur. Bir Michelin yıldızı Kazanç tüm güzel yemek Şefler bir gün tutmak talip şeydir.

Michelin yıldızlı derecelendirme:

Bir yıldız: «Kendi kategorisinde çok iyi bir restoran»

İki yıldız: «Mükemmel yemek, dolambaçlı yoldan»

Üç yıldız: «Olağanüstü mutfağı, değer özel bir yolculuk» Eğer mükemmelliğe ulaşmak ve bir mutfak yeterlilik için iştah yerine getirmek için hazırsanız, bizim özel programlarında kontrol edin ve bugün bize ulaşın.

A Gastronomicom Enstitüsü Uluslararası Lezzet Akademisi Gastronomi ve Fransız pasta profesyoneller tarafından 2004 yılında oluşturulmuştur. Tüm öğretmenlerimiz prestijli, high-end Gastronomik Otel-restoranlarda uzun yıllar deneyimi sahiptir.

Birlikte bu dört konuda en iyi öğretim yöntemleri ile konsolide özel programlar geliştirmek için bilgi ve becerileri kanalize var.

Burada Programlar, bizim International Culinary Academy, bir tek Michelin yıldızlı düzeyde (yüksek kalite Otel-restoran ya da restoranlar için dünyanın en iyi referans) Fransız Yemek ve Pasta sanat okulu Sanatları öğrenmek sağlayacaktır.

Tüm dersler İngilizce olarak yapılmaktadır.

NEDEN bu düzeyde bir eğitim SEÇİN?

Yurtdışında ülkede birçok iş için kapıları açmak ve yanı sıra olacak bizim mutfak akademisinde dersleri almaya seçme. Biz de pek çok ülkede, özellikle Gastronomi, Gıda ve İçecek Sanayi nitelikli insan ciddi bir eksikliği olduğunu biliyoruz!

Okul iki state-of-the-art mutfak, çoğu restoran ve otel mutfakları bulunan araçlar ile gastronomik yemek ya da pasta dersleri ya uygun kişiselleştirilmiş her vardır.

Öğrendiğiniz tarifleri mevsim dayanmaktadır ve her hafta size mezeler muhteşem kaplama tatlılar filleting ve pişirme balık ve ekmek, mutfağı ya da pasta, yeni bir alan üzerinde durulacak.

Pişirme sınıfında, Şef Samuel Size böyle bir modern bir kitle için cassoulet gibi Fransız klasiklerini yeniden icat etmek, mükemmel bir yumurta ve Hollandaise sos oluşturma gibi temel, her şeyi öğretecek. Ayrıca gösteriyi köpükler, jeller ve biraz bilimi kullanarak yemek durdurma kadar dishing sırlarını öğreneceksiniz.

Pasta, Şef Cyril hamur, çikolata ve tatlı dünyasının bilgisini verir. Sen Fransız boulangerie gibi baguettes ve kruvasan olarak klasikleri yanı sıra çikolata temperleme ve hatta Marie Antoinette etkilemek katmanlı kek yaratma sanatını mastering öğreneceksiniz.

Üst katta önce veya teknik mutfak kelime odaklanarak, Fransız dili ana öğreneceksiniz sınıflar ve sınıfların arasında takılmak için ortak bir alan var. Zaten Fransızca konuşan öğrenciler için, daha önceden sınıf size daha fazla itmek için kullanılabilir.

Okul çok uzak olmayan İspanyol sınırından Agde iş merkezi, Akdeniz'in bir kasabadan, kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Agde, taze ürün almak yerel lezzetleri tatmak ve Fransızca pratik yapabilirsiniz dar şeritli yolları ve fantastik bir Pazar pazarı ile dolu, bir ortaçağ şehridir.

Cap d'Agde kent merkezinin hemen güneyinde deniz kıyısında yerleşim verilen ad ve nerede Gastronomicom okurken ikamet olacaktır. Yaz aylarında turistlerin popüler, konaklama restoranlar, mağazalar ve tema parkları ile doldurulur Akdeniz ve ana liman kenti, en büyük kumsalları biri arasında bulunabilir.

Konumlar

Miami

Address
2151 Lejeune Rd, Coral Gables, Fl,
33134 Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri