Gateway Technical College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Öğrencilere, bugün ve yarın oldukları yerde, hayallerini gerçekleştirme becerilerini kazanmaları için bir yol sağlayan eğitim.


Gateway Technical College yaptığımız iş bu.


Her yıl Gateway'in güçlü eğitimi ve uygulamalı, 65 farklı program aracılığıyla gerçek dünya eğitimi, 21.000'den fazla öğrencinin yeni bir kariyere sahip olma yeteneklerini kazanmasını sağlar - ya da şimdiki haliyle daha iyi.

Kenosha County, Racine County ve Walworth County'den öğrencilerimize ve toplumlarımıza, kariyer ve teknik eğitime ulusal olarak tanınan yenilikçi bir yaklaşımla değer veriyor ve hizmet ediyoruz. Öğrencilerimiz geçit töreninden sonra da başarılı oluyorlar, mezun olduktan sonra altı ay içinde yüzde 10'luk, yüzde 100'üne yakın öğrenci memnuniyeti oranıyla 9'unu buluyorlar.


Kolej, mükemmellik ve topluluk ihtiyaçlarını karşılama konusunda kararlı olan bir mütevelli heyeti, yönetim, personel ve fakülte tarafından yönetilmektedir. 1911'de Wisconsin'de ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk devlet tarafından finanse edilen devam eden okul haline geldiğinden beri, Gateway, iş ortaklıkları, akademik müfredata bağlı endüstri sertifikaları ve beceri eğitimi için gerçek bir dünya yaklaşımı nedeniyle model bir üniversite olarak kabul edilir.

Gateway Technical College , öğrencilerin, işverenlerin ve toplulukların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için eğitim, öğretim, liderlik ve teknolojik kaynaklar sağlayarak ekonomik büyüme ve canlılık sağlamak için Kenosha County, Racine County ve Walworth County'deki topluluklarla işbirliği yapmaktadır. Her yıl, Gateway'in 70 akademik programı, 18.000 öğrencinin kariyer hedeflerine ulaşması için temel oluşturan güçlü, uygulamalı bir eğitim sağlıyor.

Vizyonumuz

Yaşamı değiştiren eğitim fırsatlarını gerçeğe dönüştürüyoruz.


Görevimiz

Farklı topluluklarımız için esnek, erişilebilir ve uygun fiyatlı endüstri odaklı eğitim sunuyoruz.


Degerlerimiz

Gateway Technical College , değer veriyoruz:

  • Bireylerin çeşitliliği ve bakış açıları.
  • çalışma ve öğrenme için olumlu bir iklim.
  • yenilik ve risk alma.
  • dürüst ve etik davranış.
  • eğitimde kalite ve mükemmellik.

Yönetim Kurulu Politikası

Üç ilçe topluluğu, yerel sakinlerin sağlanan hizmetlerin değeri ile orantılı bir maliyetle yerel ekonominin büyümesine ve sürdürülebilirliğine katkıda bulunan aile destekli meslektaşları için bilgi ve beceri geliştirmelerine olanak sağlayan uygun fiyatlı yüksek öğrenimden yararlanmaktadır.

  • Öğrenciler istihdam edilebilirlik, kariyer gelişimi, küresel bakış açısı ve yaşam boyu öğrenme için gereken bilgi ve beceriyi ve özgüveni gösterir.
  • İşletmeler iyi eğitimli, eğitimli bir işgücünden ve olumlu bir iş ortamını destekleyen özel iş ve işgücü çözümlerine erişimden yararlanır.
  • Vergi mükellefleri, Gateway'in yerel vergi matrahı, mülk değerleri ve genel ekonomik kalkınma üzerindeki etkisinden ve mezunların üç ilçe topluluğuna katkılarından dolayı yatırımdan olumlu bir getiri elde ediyorlar.
  • Aileler, mezunlarının refahı, azalan işsizlik ya da eksik istihdam ve aile üyeleri için yerel işlerin bulunabilirliği ile güçlenmektedir.
  • Gateway iyi gelişmiş kariyer için eğitim ortakları, yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde, öğrencilerini bağlamak Pathways kursları, tesisleri ve eğitim kaynakları.

Konumlar

Kenosha

Address
30th Avenue,3520
53144 Kenosha, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Elkhorn

Address
400 County Road H
53121 Elkhorn, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Racine

Address
1001 S. Main Street
53403 Racine, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Sturtevant

Address
2320 Renaissance Blvd.
53177 Sturtevant, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Walworth

Address
496 McCanna Parkway
53105 Walworth, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Kenosha

Address
Horizon Center
4940 88th Avenue

53144 Kenosha, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri