General Assembly

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eğitimde Bir Lider

2011 yılından bu yana, General Assembly on binlerce kariyeri günümüzün en çok talep gören becerilerinde öncü ve deneyimsel eğitimle değiştirdi. GA ile web geliştirme, veri, tasarım, işletme ve daha fazlasını öğrenirken şunları elde edersiniz:

 • Ödüllü müfredat ve uzman eğitmenler, kampüs ve çevrimiçi ortamda.
 • 40.000'den fazla tam ve yarı zamanlı mezunları bulunan küresel, profesyonel bir topluluk.
 • Kariyer, önde gelen kurslardan, mentorlukla her adımda sonuç verir.

Biz Kimiz

General Assembly , günümüzün en çok talep gören becerileri konusunda uzmanlaşmış, eğitim ve kariyer dönüşümünde öncüdür. Eğitim, personel ve kariyer geçişlerinin önde gelen kaynağı olarak, sevdikleri kariyer için profesyonellerin gelişen bir topluluğunu teşvik ediyoruz.

2011'de birlikte çalışma alanı olarak başlayan proje, 20 ilde ve dünya çapında 35.000'den fazla mezun üzerinde kampuslarla küresel bir öğrenme deneyimi haline geldi.

Bireyler ve şirketler giderek teknolojik bir ekonomide rekabet etmek için mücadele ederken, General Assembly , küresel beceriler arasındaki boşluğu kapatmak için ödüllü, dinamik bir eğitim sunmaktadır.

Feragatname: General Assembly Kurulumuzun tüm dünyadaki kampüslerinde bir dizi uluslararası öğrenci bulunmasına karşın, Uluslararası öğrencilere kurslarımıza katılmak için vize almaya yardımcı olamıyoruz. General Assembly katılmak için vize almanız gerekiyorsa, koşulları ve sınırlamaları almak için lütfen yerel elçiliğinizle görüşün. General Assembly öğrenme ortağınız olarak gördüğünüz için çok teşekkür ederiz.

Ne Yapıyoruz

General Assembly , eğitim ve stratejik kariyer bağlantılarıyla bireylerin ve şirketlerin seçkin bir profesyonel topluluğunu teşvik eder.

Bireyi Eğitmek

 • Tüm profesyonel seviyelerde hayati beceriler kurun
 • İşbirliği yapın ve elit bir ağ ile bağlantı kurun
 • Kariyerinizi ve portföyünüzü değiştirin ve artırın

Fırsatları İşe Alma

İş arayanların ve yeteneklere ihtiyaç duyan şirketlerin arasındaki boşluğu, ilgili becerilerle köprü kuruyoruz.

Eğitim İşletmeleri

 • Fortune 1000 şirketleri ile ortaklıklar
 • Çalışanların ilerletilmesi için özelleştirilmiş personel eğitimi
 • GA mezunlarını elde etmek için işe alma borcu

Öğrettikleri

Günümüzün hızla değişen teknolojik ekonomisinin talep gören alanlarında hayat boyu öğrenme ve başarı için yenilikçi eğitimler veriyoruz.

 • Kodlama
 • UX
 • Veri
 • Pazarlama
 • Kariyer Geliştirme

Neden General Assembly

Ödüllü eğitim

Müfredatımız, uzman öğretim tasarımcılarının oluşturduğu bir ekip tarafından hazırlanır ve alana hemen uygulanabilir güncel dersler sağlanır.

Dinamik, yenilikçi öğrenme

Öğrencilerimize ilgi çekici, harmanlanmış çevrimiçi ve çevrimdışı öğrenme deneyimi sağlamak için en son teknolojik araçları kullanıyoruz.

En iyi işverenlerle kariyer büyümesi

Topluluğumuza, 2.500'den fazla yenilikçi işverenle öğrenci işleri, ortaklıkları ve işbirlikleri kazandıran uzmanlaşmış, tam zamanlı bir ekiple gelişiriz.

GA'nın Mezun Ağı'na erişim

35.000'den fazla mezun ağımızın bir parçası olarak dünyanın en iyi yeteneğiyle bağlantı kurun ve özel yaratıcı profesyonellerden oluşan bir grupla başarı elde edin.

General Assembly Olağanüstü Olmasına Neden Nedir?


Teknik, Veri, Tasarım, İşletme ve Daha Fazlası Eğitim Eğitimini Sunuyoruz/>

Günümüzün karmaşık, küresel ekonomisi, başarıyı artırmak için teknolojiden yararlanabilecek yetenekli bir işgücü gerektirir. General Assembly sağlam paketi, bireylere ve ekiplere büyüme ve gelişme için çeşitli seçenekler sunmak için inovasyonun temel direğini içerir. Web geliştirme, veri bilimi ve analizi, kullanıcı deneyimi tasarımı, dijital pazarlama, ürün yönetimi ve daha pek çok konuda programlar sunuyoruz. Öğrenciler, kampüste ve çevrimiçi ortamda, tam zamanlı, yarı zamanlı ve kısa biçim seçenekleri de dahil olmak üzere hedeflerine en iyi şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli biçim ve modaliteler arasından seçim yapabilirler.

Geniş bir Küresel Ağımız Var

20 kampüs. İşe alım ortakları 10.000. 40.000 tam ve yarı zamanlı ders mezunları. Ve daha sonra olaylara ve atölyelerimize katılan yüz binlerce katılımcı var. General Assembly küresel varlığı, mezunlar ağı ve işe alma ortakları en büyük varlıklarımızdan üç tanesidir. İşverenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış derslere ek olarak, öğretmen, rehber öğretmen ve antrenör olarak görev yapan bir dizi endüstri profesyonelini teşvik ediyoruz. Bu başarılı mesleki ağ, yeni mezunlarımızın iş bulmalarına ve bağlantı kurmalarına yardımcı oluyor ve onları iş hayatında ve hayatta başarı için kuruyorlar.

Piyasaya Uyarız

Veri bilimi ve web geliştirme gibi dinamik alanlar gerçek zamanlı olarak gelişir ve piyasa talebine ve araç ve tekniğin gelişimine yanıt vermek için sürekli olarak pilot, başlatma ve günbatımı programları yaparız. Öğretim tasarımcılarının dünya standartlarındaki ekibimiz, konu uzmanları ve eğitim ürün yöneticileri, alakalı olmasını sağlamak için içeriğimizi sürekli yenilemektedir. Mülkiyet değerlendirmelerimizdeki verileri, geri bildirimleri ve bilgileri kullanarak, işimiz üzerinde maksimum etki yaratacak kurslar üretiyoruz.

İşverenin İhtiyaçlarına ve İlişkilere Odaklıyoruz

Derin işveren ilişkileri her zaman General Assembly DNA'sının önemli bir parçası olmuştur. Yarı zamanlı öğrencilerin yaklaşık yarısı, çalışanlarını uzmanlarımız tarafından eğitilmesini isteyen işverenler tarafından finanse edilmektedir ve GA eğitim müfredatına endüstri ihtiyaçları rehberlik etmektedir. Yeteneklerini, yerinde, çevrimiçi veya kampüslerimizde değerlendirmek ve eğitmek için düzinelerce Fortune 100 şirkete ve dünya genelindeki yüzlerce başka işletmeye yardımcı olduk. İsteğe bağlı becerilerle donanmış, işe hazır çeşitli boru hattı isteyen şirketler için işe alma çözümleri sunmaktayız.

Erişim ve Fırsat Yatırımları

Erişilebilir ve uygun fiyatlı eğitim taahhüdümüzün bir parçası olarak, öğrencilerin GA'da öğrenmeleri gereken araç ve destek sistemlerine sahip olmalarını sağlamak için programlar ve finansman seçenekleri geliştirmeye odaklanıyoruz. Adobe Digital Academy, Opportunity Fund, CodeBridge ve TechIMPACT gibi yenilikçi programlara ek olarak - yetersiz ve gözden kaçan yeteneklere yönelik burslar ve ücretsiz eğitim programları - eğitim masraflarının karşılanmasına yardımcı olmak için işverenler ve finansman sağlayıcılarıyla birlikte çalışıyoruz. Yenilikçi hibrid ve çevrimiçi dolaşıcı programlarımız, büyük metropol alanlarının dışında yaşayan ve kampüslerimizin bilinen aynı kalitede eğitime erişimi olan kişilere ulaşmaktadır.

Kanıtlanmış Sonuçlarla Yenilikçi Dersler Oluşturma

Birinci sınıf öğretim ekibi

General Assembly öğretim ekibi bugünün en büyük ve en parlak şirketlerinin seçkinlerini temsil etmektedir. Kurs eğitmenleri ve tasarımcıları, Google, Amazon, Airbnb ve IBM de dahil olmak üzere üst düzey işletmelerden gelir ve her gün sınıfta gerçek dünya tecrübesi ve içgörüsü paylaşır. Ekip üyeleri, yeni yeteneği teşvik etmedeki etkinliklerini sağlamak için kapsamlı bir eğitim programı üstlenirler.

Sürekli gelişim

Sınıfta mükemmelliği ve işle alakalı olmasını sağlamak için, öğretim tasarımı ve ürün ekipleri müfredatlarımızı yinelemek, uyarlamak ve geliştirmek için yorulmadan çalışmaktadır. Çevik eğitim tasarım sürecimiz, derslerimizin her birinin yılda en az iki güncelleme yaptığı anlamına geliyor. Her yeni sürüm, özellik geliştirmeleri, geliştirilmiş içerik ve daha fazlasını içeriyor.

Hedeflerinizi Uyarlamak İçin Öğrenme Yolları.

Kariyer Değiştirme, Tam Zamanlı

Kariyerinizi GA'nın titiz, tam günlük Immersive programları ve yetenekli kariyer koçları ile ilerletin.

Beceri Arttırıcı, Yarı Zamanlı

Rekabetçi ve odaklı, esnek öğrenme ve adanmış rehberlerle alakalı kalın.

Sınıflar, Çalıştaylar, Etkinlikler

Becerileri, yenilikleri ve liderleri sergileyen gün, akşam ve hafta sonu programlarına katılın.

Kampüs ve Çevrimiçi Öğrenin

Sağlam öğrenme araçlarını, uzman eğitmenleri ve destekleyici bir topluluğu her adımda kullanın.

Yaratıcıların, Yenilikçilerin ve İşverenlerin Topluluğu

Mezunlarla Bağlantı Kurun

40.000'den fazla yetenekli uzman, tam ve yarı zamanlı kurslarımızdan mezun oldu.

Geniş Global Erişim

Neredesin, öyleyiz. Çevrimiçi ya da NYC'den Hong Kong'a kadar 20 global konumda ilişkiler geliştirin.

Özel İşveren Anlayışı

GA'da 10.000'in üzerinde işe alım ortağı var ve binlerce Fortune 500 çalışanı eğitiyor.

A-Liste Liderlerine Erişim

350 bin kişi, Richard Branson ve Tim Ferriss gibi vizyon sahiplerini içeren özel etkinliklere katıldı.

Konumlar

New York

Address
902 Broadway
10010 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Atlanta

Address
675 Ponce De Leon Avenue NE, 2nd Floor
30308 Atlanta, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Austin

Address
600 Congress Avenue, 14th Floor
78701 Austin, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Boston

Address
02110 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Chicago

Address
60611 Chicago, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri

Dallas

Address
311 N Market St, Floor 2
75202 Dallas, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Denver

Address
80205 Denver, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri

Los Angeles

Address
360 E. 2nd Street, Suite 400
90012 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Santa Monica

Address
1520 2nd Street
90401 Santa Monica, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Irvine

Address
1621 Alton Parkway
92606 Irvine, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

New York

Address
10 East 21st Street
10010 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

ihtiyat

Address
URI Feinstein College of Education and Professional Studies
80 Washington Street, Room 423

02903 ihtiyat, Rhode Island, Amerika Birleşik Devletleri

San Francisco

Address
94104 San Francisco, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

San Jose

Address
75 E Santa Clara Street, 6th Floor
95113 San Jose, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Seattle

Address
1218 Third Avenue, 3rd Floor
98101 Seattle, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Washington

Address
20005 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Arlington

Address
Crystal City
2231 Crystal Drive - 10th Floor

22202 Arlington, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Londra

Address
1st Floor, 114 Whitechapel High Street
E1 7PT Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Hong Kong

Address
8F, 33 Des Voeux Road Central
Hong Kong, Hong Kong

Singapur

Address
Level 3, 8 Claymore Hill, Spacemob
229572 Singapur, Singapur

Brisbane

Address
Fishburners
155 Queen Street

4000 Brisbane, Queensland, Avustralya

Melbourne

Address
12A, 45 William Street
3000 Melbourne, Victoria, Avustralya

Sidney

Address
Main Campus
The Podium Building, 1 Market St

2000 Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya

ABD Çevrimiçi

Address
ABD Çevrimiçi, Amerika Birleşik Devletleri